• امروز : سه شنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 21 May - 2024

محتوای نامه منافقین به “ترامپ” چه بود؟

  • کد خبر : 7238
  • 26 دسامبر 2016 - 10:33

محتوای نامه منافقین به “ترامپ” چه بود؟

گروه های ضد انقلاب و اعضای وابسته به گروهک تروریستی منافقین از ابتدای انقلاب به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران بودند و از هر روشی در این راستا کمک گرفتند.
به گزارش فراق،سیاسی‌کاری فرقه منحوس رجوی با ارسال نامه به “دونالد ترامپ” به حد اعلای خود رسیده که این موضوع در گذشته هم به طرق مختلف تکرار شده است.گروهک های ضد انقلاب و منافقین در اوایل انقلاب با ترورهای مسلحانه و در سال های اخیر با روش های سیاسی به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران هستند که البته روش های آن ها تاکنون بی تاثیر بوده است.

اخیرا هم گروهک های ضد انقلاب و منافقین برای “دونالد ترامپ” رئیس جمهور منتخب آمریکا نامه نوشتند و از او خواستند تا تحریم های بیشتری علیه جمهوری اسلامی ایران وضع کنند.

وبگاه شبکه آمریکایی “فاکس نیوز” از تلاش سرکردگان منافقین و برخی اعضای گروه‌های ضدانقلاب برای دیدار حضوری و یا حتی تماس تلفنی با «دونالد ترامپ» رییس جمهور منتخب آمریکا خبر داده است.

فاکس نیوز عنوان داشت: ۳۰ نفر از اعضای گروه‌های ضدانقلاب در نامه‌ای به ترامپ از وی خواسته‌اند ضمن تجدید نظر در توافق هسته‌ای، تحریم‌های تازه‌ای علیه ایران وضع کند.

در بخشی از این نامه آمده است: “در زمان مبارزات انتخاباتی شما، ما و میلیون‌ها ایرانی هم‌عقیده در اعتراض صریح شما به توافق اتمی اوباما رییس جمهور کنونی با جمهوری اسلامی ایران بودیم. صمیمانه امیدواریم که با انتخاب دولت جدید و کنگره برای اولین بار فرصتی برای بازنگری نسبت به عواقب فاجعه‌بار این توافق و اجرای تعهدی که به رای دهندگان در این زمینه داده شد، فراهم شود.” سیاوش صفوی، احمدی باطبی، مجید محمدی، امیرحسین اعتمادی و شماری دیگر از افرادی که پیشتر هم از کنگره آمریکا خواسته بودند تحریم‌های تازه‌ای علیه ایران وضع کند، از امضاکنندگان این نامه هستند. در بخش دیگر این نامه آمده است: “امیدواریم که تحت رهبری شما آمریکا به مردم ایران برای باز پس‌گیری کشور از اسلام گرایانی که برای چهار دهه است در راس کشور هستند، کمک کند.”

امضاکنندگان این نامه ضمن مقایسه ایران با داعش، حملات صورت گرفته در اروپا را هم به جمهوری اسلامی مرتبط کرده و نوشته‌اند که اقدامات ایران آغازگر بحران تروریسم بوده است. فاکس نیوز نوشته است که هرچند نام اعضای گروهک منافقین در بین امضاکنندگان این نامه نیست، اما این گروهک یکی از سازمان‌یافته‌ترین گروه‌های ضدانقلاب به شمار می‌آید که از تعامل با ترامپ استقبال کرده است.

علی صفوی از اعضای برجسته گروهک منافقین در مصاحبه با فاکس نیوز محتوای نامه فوق را تکرار کرده و از ترامپ خواسته تا با ادعای نقض حقوق بشر و حمایت از تروریسم، تحریم‌های شدیدتری علیه ایران وضع کند. به نوشته فاکس‌نیوز، این گروهک در زمان حمله عراق به ایران، از طریق ارائه اطلاعات به آمریکا کمک کرده و در انتشار اسرار هسته‌ای ایران هم نقش داشته است.

به نوشته این منبع خبری، اینک برخی امیدوارند دولت جدید آمریکا با گستره‌ای از مخالفان نظام ایران از سلطنت‌طلبان گرفته تا لیبرال‌ها تعامل برقرار کند.

نکته قابل توجه اینکه گروهک تروریستی منافقین مدت هاست از کمک های مالی، سیاسی و لجستیکی آمریکا ضد ایران بهره می برد و در این زمینه از کمک های ایالات متحده در جنگ سوریه نیز استفاده کرده است.

در اتفاقات سال ۸۸ نیز برخی از ضد انقلابیون و فتنه گران از “باراک اوباما” خواستند تا علیه جمهوری اسلامی ایران تحریم های شدیدی را وضع کند. در حقیقت فتنه گران در سال ۸۸ با ارائه این درخواست موجب شدند تا “باراک اوباما” رئیس جمهور و “هیلاری کلینتون” وزیر خارجه سابق آمریکا علیه ایران تحریم های شدیدی را وضع کنند.

در حقیقت از زمستان سال ۹۰ تحریم ها علیه ایران شدت گرفت و ضد انقلاب و گروهک منافقین در این زمینه ایفای نقش کردند. حال آنکه ۵ سال پس از آن اتفاقات مجددا این منافقین و گروهک های ضد انقلاب هستند که علیه ملت ایران با ترامپ همکاری می کنند.

هر چند که تاکنون اقدامات اقتصادی آمریکا آسیبی به ملت ایران وارد نیاورده؛ اما اقداماتی که سران ضد انقلاب و اپوزوسیون انجام می دهند ، جای تامل جدی دارد.

حسن هانی زاده کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره نامه‌ای که اعضای ضدانقلاب به ترامپ داده‌اند عنوان داشت: بدترین کاری که آنها انجام داده‌اند نامه‌ای است که به ترامپ نوشته‌اند تا آمریکا ملت ایران را تحریم کند.

وی ادامه داد: آنها ایرانی نیستند و مزدورانی هستند که برای سازمان سیا و موساد کار می‌کنند و ننگ ملت ایران هستند.

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=7238