• امروز : پنج شنبه - ۳۰ شهریور - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 21 September - 2023

رهایی و بازگشت شیراحمد روز رخ از چنگال فرقه رجوی

  • کد خبر : 685
  • 03 ژانویه 2015 - 7:34

رهایی و بازگشت شیراحمد روز رخ از چنگال فرقه رجوی

shir a

فرقه خیانتکار رجوی در مدت سه دهه که جنایتهای بسیاری در حق خانواده های کشورمان انجام داده و فرزندان آنها را با انواع نیرنگها فریب داده بود که خانواده شیر احمد روز رخ نیز از جمله آنهاست .

وی که در سال ۱۳۶۶ به اسارت نیروهای بعثی در آمده بود ، بعد از گذشت دو سال با حیله و نیرنگهای فراوان سران فرقه رجوی به آنها پیوست ولی بعد از گذشت مدتی به واقعیت کثیف سازمان مجاهدین به سرکردگی مسعود رجوی خونخوار پی برد که متاسفانه اینبار نیز سران جانی فرقه رجوی او را اغفال نموده و با افکار و اعمال پلید خود همراه نمودند بطوریکه این کش و قوس به اندازه جوانی و زندگی شیراحمد تمام شد و او ۲۷ سال از عمر خود را در فرقه جنایتکار رجوی سپری کرد .
بعد از تمام جنایتهایی که فرقه رجوی در حق عناصر فریب خورده خود انجام داد ، شیراحمد روز رخ پی به آنها برده و تصمیم به خروج از این گروه تروریستی گرفت و با معرفی خود به کمیساریای پناهندگی توانست از آن خارج شده و بعد از گذشت مدتی امروز به آغوش گرم خانواده بازگشت که در این مورد خود او می گوید ” این بزرگترین آرزوی من بود که خداوند شامل حال من نمود ” .
انجمن نجات استان گلستان بازگشت شیراحمد روز رخ را به خانواده او و تمامی مادرانی که چشم انتظار فرزندانشان که در چنگال فرقه رجوی گرفتار هستند تبریک گفته و برای رهایی تمامی زندانیان آرزو می نماید .
جزئیات دیگر از بازگشت شیراحمد و نیز افشاگریهایی از جنایات فرقه رجوی از قول او در آینده ایی نزدیک منتشر خواهد شد .

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=685