• امروز : پنج شنبه - ۳۰ شهریور - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 21 September - 2023

مرحله فروپاشی شتابان فرقه رجوی با انتقال به آلبانی

  • کد خبر : 6799
  • 16 اکتبر 2016 - 9:32

مرحله فروپاشی شتابان فرقه رجوی با انتقال به آلبانی

رجوی خیانتکار و تشنه قدرت که سه دهه پیش  در اوج بلاهت اعلام کرد که می رود عراق تا آتش برافروزد در کوهستانها اینک در حضیض  ذلت با فرار زبونانه  اخیرش به آلبانی بنا به سنت همیشه گی اش که همه چیز را فدای جان خودش می کند با یک غلط کردم گویی  استراتژیک مرحله پایانی فرقه اش را  امضا کرد.

خبرهای رسیده از آلبانی حاکی  از فروپاشی و اضمحلال هرچه بیشتر فرقه و تسریع  روند جدایی اعضا ناراضی می باشد.

به قرار اطلاع بیش از صد نفر از اعضای ناراضی تا کنون از تشکیلات از هم گسیخته  فرقه در آلبانی جدا شده و جدایی همچنان ادامه دارد.

افراد جدا شده از تمام لایه های تشکیلاتی و با سوابق مختلف هستند و در میان  آنان تعداد قابل توجهی از زنان هم هستند که با رسیدن پایشان به آلبانی فرقه را ترک کردند.

سران فرقه بخاطر جلوگیری از جدا شدن هر چه بیشتر نفرات  دست به دعا برداشته و حربه های قدیمی چون نشست های دیگ و سیاست های چماق و حلوا را بکار گرفته اند و سعی می کنند با وعده های ارسال به اروپا و امریکا  و جنبل و جادو کمی روند جدایی را کند تر کنند.

غافل از اینکه  در فضای کشور آلبانی  هر چقدر هم  تلاش کنند نمی توانند به مانند عراق  نفرات را از ارتباط با دنیای بیرون و دسترسی به اطلاعات و خبرها دور نگه دارند

نفرات مغزشویی شده فرقه که  سال ها در بند و زندان رجوی بدرک رفته،  بوده اند با  رفتن به آلبانی امیدی پیدا کرده و تا کنون  تعداد بسیار زیادی توانسته اند خود را از چنگال اهریمنی فرقه  رها کنند.

به قرار اطلاع علیرغم مغلطه کاریها و عوام فریبی های جاری تشکیلات ضاله که سالی یکبار دولت جمهوری اسلامی ایران را سرنگون می کنند.

اکنون می خواهند با خرید و فروش ساندویج و فست و فود و دلالی، سرعت سرنگونی را افزایش داده و سالی دو بار دست به سرنگونی بزنند!

و در حالیکه  شعارهای عوامفریبانه پایانی ندارد هم چنان اهم  اهداف  وطن فروشی و  جاسوسی و خودنمایی می باشد.

ننگ  حمایت عربستان کودک کش که در آخرین اقدام و حشیانه اش بیش از ۷۰۰ نفر انسان بی گناه را به خاک و خون کشید را در پرونده سیاه خود به ثبت می رسانند و مریم قجر از حمایت سران زن ستیز عربستان شرم نمی کند و همچنان باعث خواری بیشتر می شوند.

و این سرانجام  رهبریست  که افتخارش حمایت کشورهای معلوم الحالی چون عربستان و آمریکا ست.

سایت ندای حقیقت – ۲۲مهرماه ۱۳۹۵

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=6799