• امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 18 July - 2024

رجوی منتظر بزرگترین ضربه خانواده ها در آلبانی باشد

  • کد خبر : 6784
  • 13 اکتبر 2016 - 15:30

رجوی منتظر بزرگترین ضربه خانواده ها در آلبانی باشد!

Divar-Liberty2016خانواده های اسیران فرقه رجوی ملعون با اعلام اینکه رجوی منتظر آغاز بزرگترین ضربه خانواده‌ها در آلبانی باشد می گویند: سران فرقه رجوی را در آلبانی آرام نخواهند گذاشت تا همه فرزندانشان را از دست‌های آلوده و کثیف این فرقه خشونت‌ طلب و آزادی کُش آزاد کنند.

به گزارش فراق،سران فرقه رجوی تمامی پتانسیل روابط با سرویس های جاسوسی در سراسر جهان را بکار گرفتند تا مانع حضور خانواده‌ها در مقابل قلعه اشرف و اردوگاه لیبرتی شوند. برخی مسئولین بین‌المللی و عراقی نسبت به تلاش بی‌اندازه دستگاه فرقه‌ای رجوی در این رابطه ابراز تعجب کرده و می‌پرسند که مگر تعدادی غیرنظامی که حتی اجازه حمل موبایل و دوربین هم نداشته و اغلب مسن هستند چه تهدیدی می‌توانند برای امنیت اردوگاه اشرف و لیبرتی و ساکنان آن داشته باشند که رجوی این‌قدر از حضور آنان در پشت دیوارهای این اردوگاه‌ها وحشت کرده است.

بنا بر نوشته های دیده بان درگذشته نیز در مقابل پادگان بدنام اشرف هم عزم و اراده خانواده‌ها ازیک‌طرف و ضعف و هراس رجوی از طرف دیگر را به‌خوبی مشاهده کرده‌ایم. اراده‌ای که تحصن چندین ساله را رقم زد و نهایتاً به بسته شدن این قلعه مخوف فرقه‌ای منجر گردید و ترسی که درنهایت رفتن به اردوگاه لیبرتی و ترک پادگان اشرف را به‌شرط عدم حضور خانواده‌ها پذیرا شد.

وقتی به مسئولین عراقی و ملل متحد و صلیب سرخ گفته می‌شود که حتی تبهکارترین زندانی‌ها حق ملاقات با بستگان درجه‌یک خود را دارند صرفاً سکوت کرده و سر می‌جنبانند.

واضح است که شرایط سیاسی بین‌المللی این دست‌باز را به رجوی داده بود تا همچنان به مغزشویی در محیط ایزوله لیبرتی مشغول باشد و قربانیان خود را از طبیعی‌ترین حق انسانی محروم نماید؛ اما به همت و تلاش بی‌وقفه مستمر خانواده‌ها و جداشدگان دیدیم که این اردوگاه‌های مغزشویی فرقه رجوی بسته شد و این نه‌تنها نجات عزیزان این خانواده‌های عزیز و ارجمند از باتلاق ساخته‌شده رجوی است بلکه پیروزی مهر و محبت بر خشونت و جنگ‌طلبی فرقه رجوی بود که رجوی به‌طور علنی از ۳۰ خرداد ۶۰ آن را شروع کرد.

پیروزی عقل و تدبیر بر بی‌منطقی وهوچی گری رجوی بود که همیشه هر انتقادی را با مارک زدن و فحاشی جواب می‌داد بدون شک همانطوریکه ایران در صحنه جهانی در برابر قدرت‌ها نشان داد که با زور و قلدری نمی‌توان ملت بزرگ، فهیم و شجاع و دلیر ایران را وادار به تسلیم کرد خانواده‌ها و جداشده‌ها هم که جزئی از این ملت هستند به رجوی و فرقه‌اش و اربابانش نشان دادند که با صبر و مقاومت و ایمان به آزادی عزیزانشان تنور خشونت‌طلبی و دکان مبارز طلبی دروغین او را گل گرفتند.

پس فرقه رجوی باید این را بداند خانواده‌ها بعد از بستن قلعه اشرف و زندان لیبرتی با ایمان و اعتقادی راسخ به این باور رسیده‌اند که کارشان نه‌تنها آزادی عزیزانشان از چنگال فرقه رجوی است بلکه بستن فرقه‌ای است که به ایران و ایرانی زیان و ضرر فراوان رسانیده و می‌رساند.

وقتی به مسئولین عراقی و ملل متحد و صلیب سرخ گفته می‌شود که حتی تبهکارترین زندانی‌ها حق ملاقات با بستگان درجه‌یک خود را دارند صرفاً سکوت کرده و سر می‌جنبانند. واضح است که شرایط سیاسی بین‌المللی این دست‌باز را به رجوی داده بود تا همچنان به مغزشویی در محیط ایزوله لیبرتی مشغول باشد و قربانیان خود را از طبیعی‌ترین حق انسانی محروم نماید؛ اما به همت و تلاش بی‌وقفه مستمر خانواده‌ها و جداشدگان دیدیم که این اردوگاه‌های مغزشویی فرقه رجوی بسته شد و این نه‌تنها نجات عزیزان این خانواده‌های عزیز و ارجمند از باتلاق ساخته‌شده رجوی است بلکه پیروزی مهر و محبت بر خشونت و جنگ‌طلبی فرقه رجوی بود که رجوی به‌طور علنی از ۳۰ خرداد ۶۰ آن را شروع کرد.

پیروزی عقل و تدبیر بر بی‌منطقی و هوچی گری رجوی بود که همیشه هر انتقادی را با مارک زدن و فحاشی جواب می‌داد بدون شک همانطوریکه ایران در صحنه جهانی در برابر قدرت‌ها نشان داد که با زور و قلدری نمی‌توان ملت بزرگ، فهیم و شجاع و دلیر ایران را وادار به تسلیم کرد خانواده‌ها و جداشده‌ها هم که جزئی از این ملت هستند به رجوی و فرقه‌اش و اربابانش نشان دادند که با صبر و مقاومت و ایمان به آزادی عزیزانشان تنور خشونت‌طلبی و دکان مبارز طلبی دروغین او را گل گرفتند.

پس فرقه رجوی باید این را بداند خانواده‌ها بعد از بستن قلعه اشرف و زندان لیبرتی با ایمان و اعتقادی راسخ به این باور رسیده‌اند که کارشان نه‌تنها آزادی عزیزانشان از چنگال فرقه رجوی است بلکه بستن فرقه‌ای است که به ایران و ایرانی زیان و ضرر فراوان رسانیده و می‌رساند.

Faragh 95 Nejat

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=6784