• امروز : شنبه - ۱۱ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 2 December - 2023

مادران ؛ منتظران بدرود یافته – قسمت دوم

  • کد خبر : 6624
  • 08 سپتامبر 2016 - 14:27

مادران ؛ منتظران بدرود یافته 

قسمت دوم

خیانت و جنایت رجوی درحق ملت ایران واعضای اغفال شده اش گستره و پهنای زیادی دارد که زبان وقلم ازبیان تمام عیارآن قاصر و ناتوان است.

دراین میان خانواده های اعضای گرفتار درفرقه بدنام رجوی خاصه مادران ازقربانیان اصلی خباثت رجوی ها محسوب می شوند که دراین نوشتار به شرح زندگانی مادرانی پرداخته می شود که در اثر ناجوانمردی و ظلم و جور رجوی ها بی آنکه عزیزان شان را درآغوش بکشند؛ ناکام وچشم انتظار دارفانی را وداع گفتند و به دیار اعلاء شتافتند و به آرامش رسیدند.


لیلا حیدرپور اهل رودسر

مادراسماعیل رضائیان از اعضای گرفتار در فرقه بدنام رجوی

همین تیرماه گذشته بود که آقا ایوب دیگرفرزند خانواده دردمند رضائیان درقالب تلگرام برام پیام فرستاد “آقای پوراحمد عزیزضمن سلام وخسته نباشید.

انالله وانا الیه راجعون.

مادرم به رحمت خدا رفت.

مراسم سوم ازساعت ۳تا ۵ عصردرمسجد امام حسین سرپل شرقی می باشد .”

دقیقا تابستان ۱۳۸۶ بود که اولین بار مادر حیدرپور را به اتفاق همسر گرامی شان تقی رضائیان دردفترانجمن ملاقات کردم .

ایشان ضمن معرفی خودشان جویای حال و وضیعت فرزندشان اسماعیل شدند و وقتی با اطمینان گفتم که با اسماعیل درعراق وپادگان اشرف باهم بودیم وکاملا شناخت دارم؛ ازسر شور و شعف و شادمانی بشدت گریستند وضمن دعای خیر برایم گفتند ” با این خبرت چقدرمنو خوشحال کردی .

من دیگرقطع امید کرده بودم واصلا انتظارنداشتم روزی خبرزنده بودن فرزندم را ازکسی بشنوم ازاین بابت خدای را هزاران بار شکرگزارم.

من قبلتر از گم شدن و بیخبری ازاسماعیل مصیبت دیگری را هم از سرگذراندم وآن ازدست دادن دیگر فرزندم بود که در نوجوانی با خام خیالی دردهه شصت بتوسط رجوی اغفال شد وبه قربانگاه فرستاده شد.

اسماعیل هم اصلا تو باغ سیاست وازاین حرفها نبود وداشت زندگی اش را میکرد تا اینکه به واسطه گماشته ای ازجانب رجوی ملعون دزدیده شد و یهویی گم و ناپیدا شد که الان از زبان شما متاسفانه حضورش را دراشرف شنیدم.”

ازآن پس دیگرارتباط این خانواده با من ودفترانجمن بسیارگسترده تربود ومدام با نوشتن نامه به اسماعیل وسازمانهای حقوق بشری مجدانه پیگیررهایی اسماعیل ازچنگال رجوی خائن بودند.

خانواده ات برای دیدن روی تو لحظه شماری میکنند – درج شده درسایت نجات مورخه  ۲۲ شهریور۱۳۸۵

آخرین آرزو در واپسین لحظات عمر –  درج شده درسایت نجات مورخه ۱۳ خرداد ۱۳۸۷

درگذر ایام درملاقات تکی با آقای تقی رضائیان متوجه مریضی و وضعیت جسمی نامطلوب مادر حیدرپور شدم طوریکه یک روز بواسطه همسرگرامیشان ازمن خواستند که برای گرفتن پیغامی حضوری به ملاقاتش درمحل مسکونی اش در رودسر بروم  که البته با جان ودل استقبال وانجام وظیفه کردم . همینکه وارد خانه مملوازصلح وصفا ومهربانی ودرعین غمزده اش شدم بینهایت مورد لطف ومحبت مادرجون وهمچنین همسرگرامی شان قرارگرفتم وبه قول خودشان گویی که فرزندشان را یافته اند ازسرمحبت فراوان با من رفتارکردند.

مادر حیدرپور ضمن پذیرایی مادرانه از من خواستند که در راستای رهایی اسماعیل ازهیچ کوششی دریغ نکنم و عنوان کردند که بخاطر کهولت سن و پوکی استخوان و حال مریضش شاید توان حضور در دفترانجمن ویا اعزام به عراق را نداشته باشم ولیکن اسماعیل تحت هرشرایطی نباید فراموش شود ومنهم درحضور همسر و دیگر فرزندشان ایوب قول شرف دادم که تا آخر ایستاده ام .

روح و روانش شاد مرحومه لیلا حیدرپور

منبع: انجمن نجات مرکز گیلان

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=6624

نوشته های مشابه

16اکتبر
باور کن رجوی دروغ بافی می‌کند
دل نوشته‌ای برای برادرم «محمدمهدی ثابت‌رستمی»

باور کن رجوی دروغ بافی می‌کند

08اکتبر
امیدوارم به زودی برادرم را در آغوش بگیرم + فیلم
پیام ویدئویی برادر علی ابریشم‌کار

امیدوارم به زودی برادرم را در آغوش بگیرم + فیلم