• امروز : چهارشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 24 July - 2024

مصاحبه با آقای سیروس غضنفری، قسمت اول

  • کد خبر : 6551
  • 31 آگوست 2016 - 13:55

مصاحبه با آقای سیروس غضنفری

عضو نجات یافته ی فرقه ی رجوی 

قسمت اول

س- مراتب سپاس گذاری خود را از اینکه مثل همیشه دعوت ما را قبول نموده وحاضر به گفتگو با ما شدید، اعلام میداریم.
ج- وظیفه ی من است که در افشای دغل بازی ها و ریاکاری ها، یار و یاور جوانانی باشم که ممکن است دچار این دام رجوی شوند.

س- مطمنا درجریان شوی ۱۹ تیر ۱۳۹۵ خانم مریم رجوی در حومه پاریس هستید. نظرتان درمورد  حضور غیر مترقبه  ترکی الفیصل دراین مراسم واعلام خبر مرگ مسعود رجوی چیست؟!

ج- ابتدا خوشحالی خود را از اعزام اسرای رجوی از کمپ لیبرتی عراق به آلبانی را که شتاب گرفته اعلام کرده و به همه ی خانواده های گرفتار تبریک عرض میکنم.

درمورد سئوال اصلی باید بگویم که این گربه رقصانی های حکومت عربستان وبازی با کارت باند رجوی ، مسبوق به سابقه است.
علاوه بر آنکه من درطی سال ها اقامت خود در کمپ اشرف، شاهد عینی کمک های لجستیکی فراوان عربستان به سازمان بودم، ناظر حضور رجوی درمکه ودر هم زمانی با کشتار حجاج ایرانی هم بودم و این مسئله نشانگر آنست که طرفین قضیه، ارتباطات گسترده ای باهم داشته اند که اینک با توجه به نیاز طرفین، آشکارتر شده است.
البته قبل از حضور این شاهزاده ی اطلاعاتی عربستان، استارت این پیوند ننگین وعلنی ، با دیدار مریم رجوی وسفیر عربستان در فرانسه زده شده وچه بسا که  مراحل بازی های بعدی دراین دیدار برنامه ریزی شده بود؟!
ماهیت حکومت عربستان برهمه روشن است وکار آنها چیز جدیدی را نشان نمیدهد، جز آنکه ثابت میکند که خیلی در تنگنا قرار دارد ازبابت سنگ های بزرگی که درمنطقه برداشته و قادر به حمل آن نبوده وناچارا برای پوشاندن سوزش های حاصله، به ریسمان پوسیده ای بنام باند رجوی چنگ زده است!
اما باند رجوی هم احتیاج به این دیدارها وشوهای تبلیغاتی دارد.
سازمانی که براساس سیاست های غلط خود مردم را درمعادلات سیاسی خود کنار گذاشته، چاره ای جز تمسک به این ریسمان های نامطمئن ندارد واین اوج استیصال این باند را می رساند ولاغیر!
ونیز، فرقه ی رجوی با دست کشیدن از شعار های قبلی (کوه میجنبد ولی اشرف ولیبرتی تکان نمیخورد) ، رسوائی بزرگی را بجان خریده بود و  ایجاد حوادث جدیدی لازم بود که این افتضاح رجوی را به حاشیه ها براند!
به خبر مربوط به اعلام مرگ رجوی هم که برسیم، چنانکه دوستان دیگر هم اظهار نظر کرده اند ، منهم میگویم که این خبر ممکن است درست باشد.

چرا که  مرگ رجوی با آن سن وسال ووضعیت روحی نامتعادل اش، امری عجیب نیست!

اما ممکن است شیطنت هایی هم در اعلام این خبر وجود داشته باشد و آنهم بدین صورت که او زنده است وعربستان با این کار خواسته باشداو را به نقطه ای دیگرانتقال دهد و البته اعلام مرگ او، انتقال اورا راحت تر میکند!
دراین مورد به نوشته ی پاره ای از رسانه های رجوی نباید بی توجه بود که نوشته اند که شما روزی رجوی را سرحال وقبراق خواهید دید!!
به دید من، اعلام خبر مرگ رجوی فرع قضیه است واصل قضیه عبارت از آنست که حکومت عربستان و باند رجوی، بدرجات متفاوت ، دچار بحران های حیثیتی شده اند وتلنگری باید که ” خلق های قهرمان” از وجود این بحران ها بی خبر تر بمانند!
تصور من این است که بازی های جدید عربستان و فرقه ی رجوی ، ازسر ناچاری و بی پشتوانگی است و این پیوند نامبارک، با کوچکترین ضربه هایی که واقعیات زندگی بر آن وارد خواهد ساخت، مانند حبابی خواهد ترکید!
با این حال باید منتظر حوادث جهانی ومنطقه ای هم بود که سخت تغییر یابنده بوده و هرتحلیل گری را دچار مشکلات خاص این پیچیدگی ها میکند.

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=6551