• امروز : دوشنبه - ۱۳ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 4 December - 2023

تفاله‎ رجوی و آینه های شکسته

  • کد خبر : 6520
  • 28 آگوست 2016 - 7:01

تفاله‎های رجوی و آینه های شکسته

 یکی از اقدامات منافقین در دو دهه اخیر تلاش برای پاکسازی فضای مجازی از ماهیت تروریستی‎ خود بوده است.

به گزارش فراق با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و تأسیس حکومت جمهوری اسلامی، برخی از گروه‌ها و مکاتب منحرف فکری به دنبال سهم‎خواهی و به تعبیر بهتر در پی مصادره انقلاب اسلامی ایران برآمدند.iran-flag  نظامی که با پیام برابری وبرادری ودرجهت وحدت آحاد مردم شروع به کار کرد؛ متأسفانه با تحرکات واقدامات ناجوانمردانه اندیشه‌های باطل والحادی، شیرینی پایان نظام ستم‎شاهی در ایران را با تلخ کامی مواجه ساخت.

گروهک‌هایی به ظاهر روشن‎اندیش که عاقبت درسیاه چاله‎های تاریخ عبرت انگیز معاندان نظام جمهوری اسلامی ایران مدفون گردیدند.

  ایادی استکبار که استقرار جمهوری اسلامی ایران را بر نتافتند به راه اندازی خط ترور و به خیال موهوم خویش دست به پاک‎سازی عناصر انقلابی و حزب‌اللهی نظام زدند.

محال است مردم سرزمینمان، جنایات و قساوت قلب عده‌ای نخاله نظام سلطه را در خیابان‌های تهران و سایر شهرهای کشورمان از یاد ببرند.

حتی اگر امروز هم که نوچه‌های مریم رجوی بیوه عفریت مسعود، درصدد امحای لکه‌های ننگین از بایگانی خون‎بار گروهک تروریستی منافقین باشد. 

ضد انقلاب کوردل به جستجوی روشنایی در ظلمت شب!؟Sanad

 تارنمای دیده‎بان در گزارشی افشاگرانه نوشت:

یکی از اقدامات جدی منافقین در دو دهه اخیر تلاش برای پاکسازی فضای مجازی و اینترنت از ماهیت نظامی‎گری و تروریستی‎شان بوده است.

در این راستا به عنوان نمونه ضمن پاک نمودن تمامی آرشیو نشریه مجاهد از سایت نفاق، رشوه کلانی را به گوگل و یاهو برای حذف مطالبشان پرداخت نموده اند.

  این تارنما با تاکید براینکه مجازات برای اقداماتی که منافقین در برابر مردم ایران صورت دادند در همه جای دنیا حکم مرگ و اعدام است، نوشت:Sanad2

در روزهای اخیر و تلاش جریان ضد انقلاب در کنار وابستگان داخلی ایشان به بهانه اعدام مقتدرانه تروریست‎های منافقین در سال۱۳۶۷ توسط نیروهای انقلابی جنجالی رسانه ای به راه انداخته‎اند که به دلیل عدم شفاف سازی نیروهای آگاه دراین موضوع مسئله به گونه‎ای در میدان شبکه رسانه ای ضد انقلاب در حال چرخش است که گویی اعدام تروریست های خطرناکی که ۱۷هزار ترور را در کنار تشکیل یک شبه ارتش کلاسیک برای خدمت به صدام را در کارنامه خودشان ثبت کرده اند، به ناحق بوده است!؟

Mojahedin-Baas  درتارنمای موسسه راهبردی دیده بان تاکید شده است در یک کلام می توان با جرأت فریاد زد که مجازات برای اقداماتی که منافقین در برابر مردم ایران صورت دادند در همه جای دنیا حکم مرگ و اعدام را دارد.

تصاویری را که منافقین خودشان پس ازکشتن مردم ایران در نشریه منحوس مجاهد منتشر کرده اند و به واسطه آنها برای اربابان خودشان دمی تکان داده اند. حال می خواهند آنها را امحا کنند.

 “محمد جواد هاشمی نژاد کارشناس مسایل مربوط به منافقین و دبیر کل بنیاد هابیلیان، در گفت‎وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، پیرامون تلاش گروهک تروریستی منافقین بمنظور امحای اسناد جنایات خود از پایگاه‎های اینترنتی، گفت:

بعد از سقوط صدام، دیکتاور سابق عراق صورت آشکار با جمهوری اسلامی ایران وارد جنگ شد و در این میان گروهک تروریستی  منافقین را به عنوان آلت دستی برای رژیم بعث عراق به کار گرفت.

اما با گذشت زمان، شرایط  فلاکت‎بار منافقین مشخص کرد که عرصه رقابت و قدرت‎نمایی برای آنها و هیچ یک از گروه‌های همتای منافقین محلی برای تقابل با نظام قدرتمند جمهوری اسلامی ایران نخواهد بود.

 وی تصریح کرد: بنابراین اولویت بعدی استکبار تقابل فرهنگی – سیاسی با نظام حاکم بر ایران بود.

منافقین به عنوان یکی از مهره‌های بارز استکبار در تلاشند نقش مهمی در این زمینه ایفا کنند.

حامیان غربی منافقین در اولین اقدام خود، سرکرده گروهک منافقین مسعود رجوی را که کلیه تحرکات خشن و نظامی این گروه با دستورات وی انجام گرفته است را به صورت ظاهری در پس پرده مخفی کرده و همسر خود فروخته‎اش مریم رجوی را با توجه به اولویت استکبار که در حال حاضر حقوق بشر است جایگزین وی کرده‏‎اند.

Maryam Rajavi کارشناس مسایل مربوط به منافقین، جهت گیری اخیر منافقین را اینطور ارزیابی کرد:

نظام سلطه سعی دارد مسعود رجوی را به نوعی در سایه قرار دهد.

این بدان معناست که از این به بعد نقش منافقین تغییر کرده و جایگاه جدیدی را برای آنها منظور کرده‌اند.

این نقش همزمان با وضعیت جدید خاورمیانه متصور شده است.

در این میان حامیان غربی منافقین می‎خواهند تا از این نیروهای مزدور، نظیر آن چیزی که در سوریه و عراق اتفاق افتاده است در مورد کشور جمهوری اسلامی به زعم خود عملیاتی کنند.

Maryam_Gajar وی در ادامه می‎افزاید:

طرفداران تروریسم برآنند، اپوزیسیونی جنایتکار با ماهیت پلید مانند منافقین را طرفدار حقوق بشر جلوه دهند.

لذا ما شاهد هستیم در طی ۱۰ سال گذشته این گروه منفور در تمامی عرصه‌هایی که با مضامین حقوق بشری در ارتباط است به نوعی ورود پیدا کرده و با صرف هزینه‌های هنگفت به سرکردگی رژیم صهیونیستی و ایالات متحده و غرب عزم آن دارند تا چهره‌های مختلف سیاسی و پارلمانی را از کشورهای مختلف جمع‌آوری کرده و جلسات ضد ایرانی راه‌اندازی کنند.

 دبیر کل بنیاد هابیلیان در ادامه با شاره بر راه‌اندازی غوغای تبلیغاتی منفاقین به مدد رژیم صهیونیستی و غرب ابراز داشت: آنها به خیال باطل خود به دنبال تاسیس نیروهای مخالف نوینی علیه جمهوری اسلامی هستند. نظر به هجمه وجود دول غربی علیه نظام اسلامی ایران، به نظر می‌رسد نباید این گونه تحرکات را نادیده و کوچک شمرد. امروز ما شاهد هستیم یکی از پازل‌های تقابل با جمهوری اسلامی را قدرت‌های غربی توسط منافقین تکمیل می‌کنند.

 هاشمی نژاد اظهار داشت: در عرصه داخلی هم متأسفانه منافقین بیکار ننشسته‌اند. کما اینکه در گذشته هم در موازات اقدامات خرابکارانه و جنایتکارانه خود از نفوذ در دستگاه‌های مختلف غافل نبودند. باید گفت، همچنان خط نفوذ منافقین تا حدی در کشور باقی مانده است. در شرایطی که وجهه این گروه کوردل به شدت مخدوش است، مغزهای متفکر این گروهک در تلاشند سابقه کثیف، زشت و ضد حقوق بشری و تروریستی خود را تطهیر کنند. چرا که لازمه دارا بودن ژست حقوق بشری از سوی آنها؛ پاک کردن گذشته تاریک و سیاه خویش است. 

 وی در مورد پروژه تحریف تاریخ بدست منافقین نابخرد افزود:

در چند سال اخیر منافقین پیرامون موضوع ترور نافرجام مقام معظم رهبری در دهه ۶۰، سعی داشتند مسئولیت آن را به عهده گروه تروریستی فرقان بیندازند.

در مورد حادثه تلخ هفتم تیر هم آنها به دنبال ایجاد شبهه‌افکنی بوده‌اند.

بسیاری از حامیان منافقین سفاک بر این باورند که نفاق مربوط به برهه خاصی از زمان بوده است اما ما شاهدیم در مقاطع مختلف این نفاق به شکلی خود را در جامعه نشان داده است.

اما خانواده‌های معظم شهدای ترور و بازماندگان جنایات تروریستی این گروهک، خاری بسیار مستحکم در چشم نفاق استکبار خواهد بود.

قربانیان سلسله ترورهای دهه ۶۰ هیچگاه اجازه نمی‎دهند چهره‌ حیوانی جانیان زمانه از حافظه تاریخ فراموش شود.

tarikh دبیر بنیاد هابیلیان در ادامه تشریح نیات شوم منافقین ورشکسته در خارج از کشور گفت:

مقام معظم رهبری در سالگرد حوادث هفتم تیر سال‌ جاری تأکید فرمودند؛ کشور در زمینه تحرکات مرموز منافقین غفلت کرده است. ما نباید اجازه دهیم موضوع منافقین به فراموشی سپرده شود.

تیزهوشی و نگاه عمیق رهبری انقلاب به حول قوه الهی اهداف خصمانه دشمن را نقش بر آب خواهد کرد.

در جایی که منافقین نقاب حقوق بشری بر چهره خود زده‌اند تا جامعه اسلامی ما اقدامات وحشیانه و ددمنشانه آنها را فراموش کند، همزمان در صدد هستند تا جای قاتل و مقتول را عوض کنند و تلاش دارند جای کسانی که تروریسم بوده‌اند با قربانیان این اقدام شوم را جابجا کنند.

 فرزند شهید ترور، سیدعبدالکریم هاشمی نژاد در پایان خاطر نشان کرد:

به درستی جنایاتی که گروه تروریستی داعش امروز در میدان سوریه و عراق انجام می‌دهد، پیروان و مریدان رجوی‌‌ها در دهه ۶۰ انجام داده چه بسا بسیار فجیع‌تر و هولناک‌تر از آنچه که اکنون در صحنه تلویزیون مشاهده می‌کنیم.

بنابراین آنها با این کار خود می‌خواهند حافظه تاریخی ملت را به حیطه فراموشی بسپارند.

اما مردمی که جوانان غیور آن، خونشان در زمین‌های تفتیده جبهه‎های حق علیه باطل توسط گرگ‌های گرسنه منافقین نقش بسته است، هیچگاه گرفتار ترفند رو‎ سیاهان قرن نخواهد شد.

11695937_717145081745645_3106833666949567462_n

منافقین، آینه عبرتی برای وطن فروشان 

 طبق تحقیقات انجام شده آمار شهدای ترور از روز نخست پیروزی انقلاب اسلامی تا آخرین شهید ترور هسته‌‌ای ۱۷ هزار و ۴۰۰ شهید است.

این آمار در مقایسه با کشورهای پیرامونی نشان دهنده این است که کشور ما بزرگترین قربانی تروریسم محسوب می‌شود.

از لحاظ فرم و شکل ترور نیز حوادث تروریستی کشور با هیچ جای دنیا قابل مقایسه نیست و در هیچ کجا چنین آمار بالایی از ترور مسئولان وجود ندارد.

در هیچ گوشه از جهان کشوری را نمی‎توان یافت که در عرض یک سال دو رئیس قوه، نخست وزیر، وزرای متعدد، نمایندگان مردم، و اقشار مختلف مردمی به شهادت رسیده باشند.

soraya-LIberty Come

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=6520

نوشته های مشابه

04دسامبر
آمریکا با ایجاد بهشت امن برای رهبران تروریست فرقه رجوی، ریاکاری می‌کند
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به گزارش سالانه تروریسم وزارت خارجه آمریکا

آمریکا با ایجاد بهشت امن برای رهبران تروریست فرقه رجوی، ریاکاری می‌کند

04دسامبر
شما در عمل ثابت کردید که توانمند هستید
مدیر عامل انجمن نجات به جداشده‌های فرقه رجوی در آلبانی

شما در عمل ثابت کردید که توانمند هستید