تاریخ : دوشنبه, ۶ تیر , ۱۴۰۱ Monday, 27 June , 2022

مریم رجوی دستمالی چرک در دستان فسیل‌های عرب

  • کد خبر : 6264
  • 01 آگوست 2016 - 21:48

مریم رجوی دستمالی چرک در دستان فسیل‌های عرب

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در پاریس با سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار کرد.

مریم رجوی، دستمال چرکی در دستان فسیل‌های تروریست عرب

به گزارش فراق ، خبرگزاری فلسطینی سما به نقل از برخی منابع اعلام کرد که محمود عباس در اقدامی بی‌سابقه در محل اقامت خود در پاریس پایتخت فرانسه با مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار کرد.

بر اساس این گزارش، عباس در این دیدار رجوی را در جریان تحولات منطقه غرب آسیا و مشخصا قضیه فلسطین و طرح سازش فرانسه قرار داد. عباس همچنین به گزارش رجوی درباره کنفرانس اخیر گروهک تروریستی منافقین در پاریس گوش فرا داد.

این در حالی است که ترکی فیصل رئیس پیشین سازمان اطلاعات عربستان سعودی اخیرا در نشست گروهک منافقین در پاریس شرکت کرد و طی سخنانی در این نشست مدعی شد که ایران از حماس و جهاد اسلامی با هدف ایجاد هرج و مرج در منطقه حمایت بعمل می‌آورد. این اظهارات فیصل با واکنش گروه‌های فلسطینی از جمله حماس و جهاد اسلامی مواجه شد و در همین رابطه جنبش جهاد اسلامی فلسطین اظهارات فیصل را به شدت محکوم کرد.

اما خبر دیدار محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین در پاریس در نگاه نخست چندان تعجب برانگیز نیست؛ رجوی که این روزها در فرانسه جولان می‌دهد و با دعوت از آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها و سعودی‌ها همایش و میتینگ برگزار می‌کند، میراث‌خوار گروهکی است که کارنامه‌ای سراسر جنایتکارانه دارد؛ اعضای گروهک منافقین ۱۷ هزار ایرانی را در طول انقلاب به شهادت رسانده‌اند؛ سرکردگان این گروهک همچنین در تجاوز عراق به کشورمان به شراکت با صدام(دیکتاتور سابق عراق) جنایتکار پرداختند.

یک خط و جریان فکری به نام منافقین از اول پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل جمهوری اسلامی ایران مواضع خصمانه‌ای را اتخاذ کرد که این رویکرد تا به امروز نیز وجود دارد. این جریان فکری رویکرد و برنامه‌های خود را با حمایت عناصر آمریکایی، اسرائیلی و سعودی طراحی و برنامه‌ریزی می‌کند.

اینکه یک جناح فلسطینی سازشکار با صهیونیست‌ها که با فشار آمریکایی‌ها تسلیم اسرائیل شده است امروز در مقابل خط مقاومت ایستادگی و با عناصر تروریستی دیدار می‌کند دور از انتظار نیست. محمود عباس با توجه به رویکرد و سابقه‌ای که از خود نشان داده به خوبی ثابت کرده است که دست‌نشانده آمریکا است، به گونه‌ای که اسناد همکاری وی با آمریکا در لانه جاسوسی پیش از انقلاب کشف شد و مشخص شد که وی مامور CIA است؛ از این رو دیدار وی با مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین دور از انتظار نبود.
مریم رجوی، دستمال چرکی در دستان فسیل‌های عرب
اکنون این سوال مطرح است که چرا محمود عباس در مورد مسائل جمهوری اسلامی ایران و انتفاضه فلسطین با رجوی سخن گفته است. گروهک تروریستی منافقین که قدرت اداره خود را ندارد و تنها با تنفس مصنوعی دلارهای آمریکایی – سعودی به حیات ننگین خود ادامه می‌دهد، چگونه می‌خواهد در مورد مسائل کلان منطقه‌ای تصمیم‌گیری کند. عباس تا چه میزان در توهمات خود فرو رفته که با کسانی دیدار می‌کند که حتی برای تجمعات خود با خرج کردن دلارهای آمریکایی آدم جمع می‌کند تا تنها یک سالن را پر کنند.

مریم رجوی، دستمال چرکی در دستان فسیل‌های تروریست عرب
محمود عباس از جمله سیاستمداران فلسطینی است که همواره با سازشکاری‌هایش به آرمان قدس خیانت کرده است؛ وی در بزنگاه‌های حساس با پشت پا زدن به منافع فلسطینیان در جهت اغراض پلید رژیم منحوس صهیونیستی قدم برداشته است.
عبدالقادر یاسین، نویسنده فلسطینی ۱۳ ژانویه ۲۰۰۰ در روزنامه الاسبوع العربی مطلبی نوشت که سرآغاز بحث‌هایی جدی درباره ماهیت محمود عباس بود. او در این مقاله نوشت: «محمود عباس بهایی و نام اصلی او محمود‌رضا عباس میرزا و یک بهایی است. ابومازن متولد شهر صفد در فلسطین اشغالی است. صفد پس از حیفا مرکز بهائیان در فلسطین اشغالی است. یکی دیگر از موضوعاتی که به این موضوع دامن می‌زند این است که محمود عباس از جمله معدود رهبران‌ فتح است که هیچگاه در لیست ترور رژیم صهیونیستی قرار نداشت.»

مریم رجوی، دستمال چرکی در دستان فسیل‌های تروریست عرب
تشکیلات خودگردان فلسطین؛ گرگی در لباس میش

تشکیلات خودگردان فلسطین نتیجه انعقاد توافقی میان محمود عباس به نمایندگی از یاسر عرفات نفر اول حزب الفتح و سازمان آزادیبخش فلسطین از یکسو و شیمون پرز نخست وزیر وقت اسرائیل به نمایندگی از اسحاق رابین رئیس جمهور وقت اسرائیل است که در سال ۱۹۹۳ امضا گردید. این توافق معروف به اسلوی ۱ (Oslo Accord) یا اعلامیه اصولی اسرائیلی-فلسطینی است که پس از آن با موافقتنامه‌های زیادی که به نفع اسرائیل بود، تکمیل گردید.

تشکیلات خودگردان فلسطین که خود به دلیل هماهنگی امنیتی با اسرائیل و سرکوب انتفاضه مورد انتقاد فلسطینی‌هاست، با صدور بیانیه‌ای از اقدامات دولت بحرین در سرکوب مردم و معارضان حمایت کرد. این تشکیلات با انتشار بیانیه‌ای اقدام دولت بحرین در سرکوب مخالفان، بازداشت معترضان و سلب تابعیت از انقلابیون، از این اقدامات به نام حفظ وحدت ملی و ممانعت از مداخلات خارجییاد کرد.
در این بیانیه آمده است: از تمامی تدابیری که بحرین اخیرا در راستای حفظ امنیت، وحدت ملی و نیز جلوگیری از مداخلات خارجی در امور داخلی‌اش به کار می‌گیرد، حمایت می‌کنیم.


یکی از اعضای ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس گفت: تمامی سطوح تشکیلات خودگردان فلسطین در جاسوسی برای رژیم صهیونیستی دست دارند.

در واقع می‌توان گفت محمود عباس و تشکیلات خودگردان فلسطین نسخه به روز شده مسعود رجوی و گروهک تروریستی منافقین هستند که در ظاهر با مردم و در باطن شدیدا علیه مردم عمل می‌کنند. اکنون نیز که نفر اول این گروه فلسطینی که انواع و اقسام فسادهای اخلاقی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی را در بین اعضای خود می‌بیند با مریم رجوی سرکرده منافقین دیدار می‌کند که ید طولایی در انواع فسادها دارد. روابط نامشروع به نام‌های مختلف، جاسوسی از مردم به نفع دشمن، دوستی با دشمنان یک ملت و حمایت همه جانبه از تروریسم منطقه‌ای مثل داعش از جمله خنجرهایی است که این افراد به پیکره مردم خویش می‌زنند.


در هرحال دستمال چرک مسعود ابریشم‌چی روزی به دست مسعود رجوی افتاد که تا توانست از آن استفاده کرد. اکنون نیز پس از مرگ او، مریم در دستان ترکی الفیصل‌ها و محمود عباس‌ها کثیف‌تر می‌شود تا زمانی که سر انجام او نیز به زباله‌دان تاریخ بپیوندد.
با کنار هم گذاشتن تمامی شواهد به یاد ضرب‌المثل نیاکان خود می‌افتیم که چه خوش گفتند که خدا در و تخته را با هم جور کرده است…

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=6264