• امروز : پنج شنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 8 December - 2022

روابط نامشروع ؛ خط مشی سرکردگان گروه‌های تروریستی

  • کد خبر : 6198
  • 31 جولای 2016 - 21:21

روابط نامشروع ؛

خط مشی سرکردگان گروه‌های تروریستی

Teroristمسعود رجوی سرکرده گروه تروریستی منافقین است که هم اکنون خبرهایی از به درک رفتن او در اثر بیماری ایدز به گوش می رسد ،سه بار ازدواج غیرشرعی کرد

 موضوع روابط نامشروع  یکی از ویژگی‌های بارز سرکردگان گروه‌های تروریستی در عصر حاضر است.

به گزارش فراق، آن طور که از اسناد و شواهد برمی‌آید، سرکرده گروه تروریستی داعش تاکنون چندین همسر نامشروع اختیار کرده و سرکرده کنونی شبکه تروریستی القاعده دست کم ۴ بار ازدواج غیرشرعی داشته است. همچنین در این لیست مسعود رجوی نفر اول گروه تروریستی منافقین است که جدای از حرم‌سرای خود و روابط های غیر اخلاقی  تاکنون سه بار ازدواج نامشروع کرده است.


مسعود رجوی سرکرده گروه تروریستی منافقین

مسعود رجوی سرکرده گروه تروریستی منافقین است که هم اکنون خبرهایی از به درک رفتن او در اثر بیماری ایدز به گوش می رسد ،سه بار ازدواج غیرشرعی کرد. اولین همسر وی اشرف ربیعی بود که در ۱۹ بهمن سال ۱۳۶۰ در حمله نیروهای دولتی به مخفیگاهش در تهران کشته شد. همسر دوم وی دختر ابوالحسن بنی‌صدر بود که پس از دوره کوتاهی به طلاق انجامید. سومین همسر وی مریم قجر عضدانلو است که در سال ۱۳۶۳ به دستور مسعود رجوی از همسر سابقش مسعود ابریشم‌چی جدا و به عقد وی درآمد. 

از سال ۱۳۶۸ به بعد نیز به طور سیستماتیک در تمامی تشکیلات منافقین زنان از شوهرانشان جدا گردیدند. فاز تکاملی آن ایجاد طبقه خاص زنان، که با انتخاب رجوی کنار هم قرار می‌گرفتند با نام شورای سرکردگی بود. این زنان تحت نظارت مستقیم مریم رجوی مجبور می‌شدند با مسعود رجوی همبستر شوند. بدین ترتیب وی اعتقادات و مناسک فرقه‌ای را برای بهرهبرداری جنسی از زنان ایجاد کرد و تحت این پوشش به آنان تجاوز میکرد.

rajavi HIVبا کمی تامل در این رابطه مشخص می‌شود که موضوع چند همسری یکی از ویژگی‌های بارز سرکردگان گروه‌های تروریستی در عصر حاضر است.

 

به‌عبارت دقیق‌تر می‌توان گفت که بهره‌کشی جنسی از زنان، جزء لاینفک زندگی گروه‌های تروریستی که نیروهایشان را به زندگی مخفی، زیر زمینی و ضدخانوادگی ترغیب می‌کنند، باشد.

سازمان‌های اطلاعاتی به همسران سرکردگان گروه‌های تروریستی به عنوان اهدافی ارزشمند می‌نگرند، چرا که برخی از این افراد به نوبه خوددرفهرست تروریست‌های تحت تعقیب قرار دارند.

HIV-Aids

البته مردها نیز در این ساختار برده‌اند، اما به دلیل بینش منحط و شخصیت بیمار سرکردگان این گروه‌ها، زنان بردگان جنسی محسوب می‌شوند.

این گروه ها در سرتاسر جهان پراکنده هستند؛ از آفریقا تا آمریکای مرکزی و غرب آسیا؛ ولی همه‌شان بادوویژگی مشخص یعنی خشونت‌طلبی وتبدیل زنان به بردگان جنسی شناخته می‌شوند.

 


ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش

 سواستفاده جنسی از زنان توسط این گروه به ویژه سرکردگی آن در خاک عراق آن قدر گسترده و وسیع است که مقامات سازمان ملل متحد نیز از وضعیت انسانی و سوء‌استفاده جنسی از دختران و زنان عراقی به دلیل حضور گروه‌های تروریستی داعش در خاک این کشور، ابراز نگرانی عمیق کرده‌اند.

Abubakr-ALbaghdadi آن طور که از اسناد و شواهد برمی‌آید، سرکرده گروه تروریستی داعش تاکنون چندین همسر اختیار کرده است که یکی از آنها سجی الدلیمی است. این زن به همراه سه فرزند خود پس از دستگیری در مرز لبنان در دمشق بازداشت بود و سپس در چارچوب توافق تبادل گروگان‌ها با شبه نظامیان معارض و دولت سوریه به لبنان منتقل شده است. اطلاعات اندکی از اعضای خانواده البغدادی در دست است، زیرا این اطلاعات توسط گروه‌های تروریستی محرمانه نگاه داشته می‌شود.

 


اسامه بن لادن

 سرکرده پیشین شبکه تروریستی القاعده در مجموع ۶ همسر داشته است. نام همسر نخست بن لادن که عموزاده وی نیز بوده نجوا غانم از شهروندان سوریه است. وی پیش از حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ از همسرش جدا شد و افغانستان را ترک کرد. شاید وی که از ۱۵ سالگی به همسری اسامه ۱۷ ساله در آمده بود، هرگز گمان نمی‌کرد زندگی‌اش تا این حد با فعالیت‌های تروریستی گره بخورد.Ben-Ladan

دومین همسر بن لادن نیز با ادامه فعالیت‌های تروریستی شوهرش، از وی جدا شد. بن لادن ازدواج ناموفق دیگری نیز با یک زن سودانی در سال ۱۹۹۴ داشت که پس از چند روز به جدایی انجامید.

 سه همسر دیگر بن لادن تا زمان مرگ وی در سال ۲۰۱۱ در حومه اسلام آباد در کنارش ماندند. آخرین آنها امل که نوجوانی بیش نبود در سال ۱۹۹۰ با بن لادن آشنا شد و سال‌ها به عنوان زن تحت تعقیب‌ترین تروریست جهان، زندگی مخفیانه‌ای را در کنار وی تجربه کرد. همسران و فرزندان بن‌لادن یک سال پس از کشته شدن وی توسط نظامیان آمریکایی در پاکستان بازداشت بودند تا این که به عربستان تحویل داده شدند.

 


ایمن الظواهری سرکرده کنونی شبکه تروریستی القاعده

 سرکرده کنونی شبکه تروریستی القاعده دست کم ۴ بار ازدواج کرده است. عزا نخستین همسر الظواهری در ابتدا اطلاعی نداشته که همسر پزشکش به شکلی مخفیانه فعالیت تروریستی انجام می‌دهد. وی بر خلاف خواسته‌اش با ۴ فرزندش به افغانستان برده می‌شود و مدتی بعد در اثر یک حمله هوایی کشته می‌شود.

Imn-Alzavaheri

 همسر بعدی الظواهری امیمه حسن نام دارد که خود از تندروهاست. وی در سال ۲۰۱۰ با انتشار نامه سرگشاده مدعی شد تمام زنان باید فرزندانشان را در راه اقدامات تروریستی و عشق به اعتقاد و مرگ تربیت کنند.

 

 


سعید علی الشهری مرد شماره دو القاعده

 مرد شماره دو شبکه تروریستی القاعده در عربستان، پس از آزادی از زندان گوانتانامو با وفا که زنی بیوه بود، آشنا شد. بنا بر گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،وفا افکاری رادیکال داشت که به خاطر آن از همسر نخستش جدا شده بود و دومین همسرش نیز به خاطر عضویت در القاعده و فعالیت تروریستی کشته شده بود. پس از آن که الشهری برای تشکیل القاعده شاخه یمن به این کشور رفت، وفا نیز با وی همراه شد.

S-al-shahri

نام وفا به عنوان نخستین زن در فهرست تروریست‌های خطرناک پلیس بین‌الملل قرار گرفت. وی در سال ۲۰۱۰ از زنان عربستانی خواست به فعالیت‌های تروریستی در یمن که وی آن را جهادی می‌نامید، بپیوندند. هر چند الشهری در سال ۲۰۱۳ در یمن کشته شده، اما همسرش وفا همچنان به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد.

 

 


کمی تأمل در گروه‌های تروریستی ما را با این سوال درگیر می‌کند که چرا در تمامی گروه‌های تروریستی مثل داعش، منافقین، جبهه‌النصره و بوکوحرام تحت عنوان‌های جعلی مثل رقص رهایی و جهاد نکاح دست به گناه کبیره رابطه جنسی نامشروع می‌زنند؟!!

پاسخ روشن است؛ این گروه‌های به ظاهر مسلمان زیر پرچم اسلام مارکسیستی هستند، یعنی خط مشی‌ای که هدفی جز تخریب اسلام ندارد. راهبرد همه این گروه‌ها اصلی‌ترین راهبرد کمونیستی است که می‌گفت: هدف وسیله را توجیه می‌کند.

LOgo Asli

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=6198