تاریخ : پنج شنبه, ۷ مهر , ۱۴۰۱ Thursday, 29 September , 2022

نامه سرگشاده به بئاتا شدوو نخست وزیر لهستان

  • کد خبر : 6052
  • 18 جولای 2016 - 23:54

نامه سرگشاده

به بئاتا شدوو نخست وزیر لهستان

 

خانم بئاتا شدوو نخست وزیرمحترم لهستان

با سلام

 همانطور که در جریان هستید گروه های افراطی و فرقه هامانندداعش به شدت درکشورهای اروپائی برای پیش برداهداف ضد مردمی خود بدنبال عضو گیری هستند.

سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی) به رهبری مریم رجوی یکی از خطر ناک ترین و قدیمی ترین فرقه های ایران می باشد.

اکنون بیش از ۳۰ سال است که اعضای این فرقه راازایران بیرون کرده اند و منفورترین گروه در نزد ایرانیان هستند.

با توجه به شناختی که مردم ایران از این فرقه دارند، در اروپا هیچ ایرانی در برنامه های آنان شرکت نمی کنند به همین دلیل فرقه رجوی هم مانند داعش از جوانان کشور های اروپائی برای خود عضو گیری می کند.

در این رابطه اکنون چند سالی می شود که فرقه رجوی روی جوانان لهستانی برنامه ریزی کرده که با پوشش تفریح کوتاه مدت در پاریس با هزینه ای معادل ۱/ ۱۵ قیمت واقعی، دانشجویان و جوانان لهستانی را فریب می دهد واز عدم اگاهی جوانان لهستانی نسبت به مسائل سیاسی ایران و زبان فارسی سوء استفاده می کندو با حضور جوانان لهستانی جمعیت مورد نیاز تبلیغاتی متینگ سالانه خود را که امسال در ۹ جولای ۲۰۱۶ درپاریس برگزارمی شود، تامین می کند.

خانم نخست وزیر:

اینجانب نزدیک به ۳۰ سال عضو فرقه رجوی بودم که خوشبختانه توانستم از این فرقه بگریزم.

دررابطه با جوانان کشور لهستان، به شما به عنوان مسئول اول کشورلهستان هشدار می دهم مواظب جوانان و دانشجویان خودتان باشید که دردام فرقه رجوی افتاده اند.

امروزه شما جنایت هایی که داعش در کشورهای عراق ، سوریه و لیبی مرتکب می شود را می شنوید که با عضوگیری جوانان کشورهای اروپائی دارند انجام می دهند.

فرقه رجوی با جوانان شما هم همین ریل را دارد تکرار می کند. مدارک، اسناد و لینک سایت هایی که مجاهدین به زبان لهستانی برای جذب دانشجویان لهستانی درست کرده اند ضمیمه این نامه می باشند.

محمد کرمی

عضو قدیمی جدا شده از فرقه رجوی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=6052