• امروز : یکشنبه - ۶ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 25 February - 2024

افشاگری جداشدگان فرقۀ رجوی در محل شوی فرقه در حومۀ پاریس

  • کد خبر : 5911
  • 09 جولای 2016 - 0:35

افشاگری جداشدگان فرقۀ رجوی

در محل شوی فرقه در حومۀ پاریس

آکسیون علیه مجاهدین خلق فرقه رجوی

پخش و نصب هزاران نشریه، بروشور، تراکت، پوستر و آفیش علیه فرقۀ رجوی در سالن نمایشگاه هوایی پاریس محل برگزاری شوی سالانۀ مریم رجوی

گروهی از جداشدگان فرقۀ رجوی در فرانسه با حضور در اطراف و محل سالن نمایشگاه هوایی فرودگاه شهرک بورژه واقع در حومۀ پاریس که امسال توسط فرقه رجوی برای برگزاری شوی سالانه شان اجاره شده است در ادامۀ سلسله فعالیتهای تبلیغی جدا شدگان در افشای ماهیت فرقۀ رجوی به پخش و نصب هزاران نشریه، بروشور، تراکت، پوستر و آفیش در افشای سوابق تروریستی و خشونت طلبانۀ این فرقه و اقدامات فریبکارانه اش برای آوردن خارجیان از کشورهای مختلف به شوی سالانه اش و جا زدن آنان به عنوان ایرانیان که از این فرقه به شدت متنفر هستند، اقدام نمودند.

آنها اوراق تبلیغی مذکور را در تمام دیوارهای سالن و درب های ورودی و محوطه آن نصب و در بین شهروندان فرانسوی و کارکنان و بازدیدکنندگان این نمایشگاه هوایی توزیع کردند و با جمع زیادی از آنان بحث و گفتگو کرده و به افشاگری بر علیه فرقه پرداختند.

اوراق تبلیغی جدا شدگان بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفت و تعداد زیادی از بازدید کنندگان نمایشگاه بویژه عرب توضیحاتی از ما خواستند که به زبانهای فرانسه و عربی به آنها پاسخ داده شد.

هم زمان با فعالیت های تبلیغی ما عناصر فرقه رجوی به همراه شرکت های آماده سازی های سالن هم در آنجا حضور داشتند ولی از ترس بی آبروتر شدن جرات نکردند به هیئت جداشدگان نزدیک شوند.

این اوراق تبلیغی به زبان فرانسه شامل نشریۀ ویژۀ جدا شدگان از فرقۀ رجوی و نظرات و مواضع دولت فرانسه و شخصیتها و مطبوعات فرانسوی در مورد این فرقه و افشای سوابق تروریستی و خشونت طلبانۀ آن و برخوردش با خانواده و محروم کردن اعضا از تماس و دیدار با خانواده هایشان و حمله بر خانواده ها و ضرب و شتم آنها با چاپ تصاویر متعدد مربوط به هر یک از موضوعات فوق می باشد.

همچنین دهها نسخه از کتاب «سازمان مجاهدین فرقه ای در قلب فرانسه» به زبان فرانسه نوشتۀ خانم ناتالی گولهnathlie Goulet عضو کمیسیون خارجۀ مجلس سنای فرانسه در میان شهروندان فرانسوی و بازدید کنندگان نمایشگاه توزیع شد.

بعد از اتمام پخش و نصب نشریه و تراکتها و پوسترها و روشنگری در محل سالن؛ هئیت جدا شدگان در شهرک محل نمایشگاه (شهرک بورژه) هزاران نشریه و تراکت و بروشور را توزیع کرده و اقدام به نصب صدها پوستر و آفیش نمودند که طی آن اهالی شهر نسبت به خطرات فرقه آگاهی یافتند. در این افشاگریها به مردم شهر گفته شد که این یک فرقه تروریستی است و با جمع کردن خیل بی پناهان فاقد هویت و مدارک قانونی از کمپ های موقت سراسر اروپا برخی تروریست های خطرناک را هم در پوش آنان به این شهر وارد می کند که موجب نا امنی و مشکلات جدی برای شهروندان خواهد شد.

شهروندان از توضیحات هئیت بسیار استقبال کرده و از روشنگری های آنان تشکر و قدرانی نمودند.

فرقه رجوی بیش از دوماه است که در سایت های رنگارنگ خود دم از برگزاری کنگره ایرانیان وگردهمایی بزرگ مقاومت مردم ایران می زند اولا که این فرقه در اوج شیادی برای خارجی ها حرف از کنگره ایرانیان بدون نام و نشانی از فرقه می زند و تبلیغ می کند اما برای ایرانیان حرف از گردهمایی بزرگ مقاومت مردم ایران می زند و در هیچیک نه برای خارجیها و نه برای ایرانیان جرأت بردن اسم خودش یعنی «سازمان مجاهدین خلق ایران» را ندارد زیرا به خوبی می داند که این نام به نام یک فرقۀ تروریستی مهر خورده و همگان از آن متنفر هستند.

فرقۀ رجوی با تبلیغات جنون آمیز خود و با صرف هزینه های بسیار زیاد در حال آماده کردن افراد در کمپ های هلند و آلمان و فرانسه است و به ایرانیهای آواره هم وعده داده است که کارهای قانونی انهارا حل و فصل می کند و برای تک تک افرادی که در خیمه شب بازیشان شرکت می کنند کیس سیاسی برای اداره مهاجرت کشورهای اروپایی درست می کند.

با این وعده و وعیدها تعدادی را در آلمان و هلند فریب داده است که با اتوبوس به حومه پاریس بیاورد.

نکته قابل توجه اینکه این افراد فاقد مدارک هستند و حتی اجازه عبور از استان محل اقامتشان را هم ندارند که قاچاقچی های انسان فرقه در صدد هستنداین افراد را با روش های غیر قانونی وارد فرانسه کنند.

در رابطه با سایر ملیت ها هم به آنها وعده تور پاریس با هتل و غذای مجانی داده اند وروزانه بین ۵۰ تا ۷۰ یورو هم به انها دستمزد می دهند.

بر اساس بر آورد دقیق از خمیه شب بازی های فرقه در سال گذشته و سالیان قبل بیش از ۹۵ درصد شرکت کنندگان از اتباع خارجی هستند که حتی نمی دانند برای چه به این تجمع آورده شده اند و برگزار کنندۀ آن چه گروهی است و هیچ شناختی از فرقه ندارند و حتی اسم آن را هم نمی دانند.

این افراد روز مزد را با پوشاندن تی شرت هایی با عکس مریم قجر و همسرش ودادن پرچم و عکس و تصویر و چتر و کاور به آنها؛ برای سخنرانی مریم قجر سیاهی لشکر درست می کنند و بعد هم تحت عنوان گردهمایی بزرگ مقاومت شروع به تبلیغ می کنند که فرقه رجوی تنها التر ناتیو و اپوزیسیون رژیم ایران است که این یک دروغ بزرگ و یک عوام فریبی است که البته آبی از ان برای فرقه گرم نخواهد شد. تمام دولت های اروپایی هم این شگرد موذیانۀ آنها را فهمیده اند و آنرا به تمسخر می گیرند. فقط تعدادی لابی حقوق بگیر فرقه و سخنرانان اجاره ای هستند که مریم قجر را حلواحلوا می کنند آنهم بخاطر پول های هنگفتی است که دریافت کرده و می کنند.

گروهی از جدا شدگان و اعضای سابق فرقۀ رجوی در فرانسه

پاریس – ۱۵ تیر ۱۳۹۵

۵ ژوئیۀ

***

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5911