• امروز : شنبه - ۲۳ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 13 July - 2024

ضجه های حیوانی رجوی، زیر چرخ سنگین خانواده ها!

  • کد خبر : 5764
  • 21 ژوئن 2016 - 13:09

ضجه های حیوانی رجوی،

زیر چرخ سنگین خانواده ها!

قبلا هم گفته بودیم که باند رجوی در مراجعه ی اخیر خانواده ها به کمپ لیبرتی، ابتدا سیاست سکوت را درپیش گرفت وسعی نمود که با سنگ پرانی ها به خانواده ها وآزار دادنشان، مانع هرنوع تحرک خانواده ها و منزوی و منفعل کردن آنها بنماید ومسئله بدون طرح رسانه ای ودر سکوت مطلق به خیر وخوشی- چنانکه رجوی میخواهد – بگذرد تا این خانواده های گرفتار و زجر کشیده از پیگیری خواسته های خود- که ازقضا کاملا هم طبیعی وابتدائی میباشد- جلوگیری کرده وآنها را دچار یاس و نومیدی کند تا درس عبرتی برای بقیه هم باشد!
اما این خانواده ها به یمن کسب تجربه از تحصن های قبلی، با صبر وشکیبایی ستودنی، دربرابر سنگ پراکنی ها وفحاشی عده ای معدود از فریب خوردگان خاص ونقاب بر چهره ی رجوی، شاخه های گل ونقل ونبات بسوی آنها پرتاب کرده و مدنیت را بر توحش غلبه داده و پیروز میدان شدند و بهمین جهت رجوی بالاخره تاب نیآورد و شروع به تهمت زنی به خانواده ها و حتی منکر شدن وجودشان بعنوان اعضای خانواده های گروگان های خود کرد!
اینگونه بود که به سراغ کار همیشگی اش روی آورد و به انتشار چندین فحش نامه دست زد که ” ترفند خانواده، شگرد اطلاعات آخوندی علیه مجاهدین ” یکی ازآنهاست ودرآن آمده است:
” از ابتدای سال ۹۴ اجیرشدگان منفور ولی‌فقیه ارتجاع تحت عنوان «خانواده‌های مجاهدین» به پشت دیوارهای لیبرتی آورده شدند تا به جست‌وخیز علیه اشرفی‌ها بپردازند. بررسی سوابق این اقدامات، شگردها، ترفندها و ابعاد مختلف این توطئه و اعتراف‌های جالبی که از لابلای خبرهای رژیم درز کرده به‌خوبی نشان می‌دهد که پشت اعزام آن‌ها به لیبرتی، وزارت اطلاعات و وزارت خارجه و سفارت رژیم در عراق قرار دارد “.
یک اجیر ابدا دراین موارد، هرگز حاضر به ارائه ی اوراق دقیق هویتی خود نمیشود که این خانواده ها با اعلام مشخصات دقیق خود و ارائه ی هرمدرکی که دولت عراق و یا نمایندگان سازمان های بین المللی مستقر درمنطقه بخواهد، ثابت میکنند که ساکنین لیبرتی اعضای خانواده ی آنهاست !!
بنابراین فرق بزرگ خانواده ها با وابستگان رجوی این است که بجای طرح ادعای غیر قابل اثبات ، مدارک زنده ای ارائه میدهند واین دو نوع برخورد بنفع خانواده هایی که حق هم با آنهاست تمام شده وبدین ترتیب است که رجوی را به ضجه کشیدن و دروغگویی واتهام زنی مجبور میکند!!
دیگر اینکه سازمان ها و وزارت خانه های یاد شده ، موظف به کنترل اوضاع ودخالت درامور جهت هماهنگی های لازم با دولت عراق هستند و این کار چه عیبی میتواند داشته باشد؟!
اگر این مراجعه کنندگان به مقابل کمپ لیبرتی ، واقعا اعضای خانواده ها هستند که با مدارک کافی نشان میدهند که هستند، اصل مسئله که عبارت از داشتن حقوق مراجعه ی این قبیل افراد به کمپ لیبرتی ، قانونی وطبیعی است و مسائل  جنبی دیگر – به فرض محال درست بودن ادعای رجوی ( مزدور بودن  و…) هیچ خدشه ای به اصل مسئله وارد نمیکند و حق ملاقات عزیزان چیزی نیست که دراین هیاهو های تبلیغاتی شنیع، گم وگور شود!!
همچنین:
” … از ابتدای سال ۹۴ اعزام مزدوران وزارت اطلاعات تحت نام خانواده مجاهدین شروع شد. طرحی سازمان‌یافته که توسط رژیم با هدایت و برنامه‌ریزی چندین ارگان سرکوب و کشتار همراه بوده است. بطوریکه در موارد متعددی از اعزام مزدوران به لیبرتی شاهد بودیم که قبل از آمدن مزدوران به لیبرتی، سایت‌های وزارت اطلاعات خبر آن را منتشر می‌کردند برای نمونه سایت اینترلینک یک روز قبل از آمدن مزدوران یکی از همین اکیپ‌های اعزامی نوشت: «امروز ۲۴ تن از خانواده‌ها از استان‌های خراسان رضوی، خوزستان و یزد وارد بغداد شدند. آن‌ها فردا صبح عازم کمپ لیبرتی هستند- اینترلینک ۱۵ شهریور ۹۴″.
اگر منظور از سایت هایی که مراجعه ی این خانواده ها به لیبرتی را منعکس میکنند، سایت انجمن نجات و رسانه های جداشدگان ازمناسبات ننگین رجوی باشد ، کار طبیعی خود را که عبارت از حمایت از اعضای خانواده ها و جداشدگان ازرجوی است، انجام میدهند ودراین مورد ، کاری غیر طبیعی وغیر قانونی انجام نمیدهند.
مگر نشر یک خبر مربوط باینگونه رسانه ها جرم است و غیر طبیعی که اینگونه قلمداد میکنید؟!
دیگر اینکه:
” عامل دیگری که سازمان‌یافتگی اعزام مزدوران به لیبرتی را به‌خوبی نشان می‌دهد این است که آن‌ها قبل از حرکت در شعبه وزارت اطلاعات موسوم به نجات رژیم جمع‌آوری می‌شوند تا نسبت به مأموریت توجیه شوند: «دومین سری از خانواده‌های خوزستانی… روز سه‌شنبه مورخه ۴/۱۲/۹۴ برای بار دوم به همراه تعدادی از خانواده‌های… دیگر استان‌ها برای تجمعی دوباره … راهی کشور عراق شدند. لازم به ذکر است که خانواده‌های خوزستانی قبل از سفر به عراق در دفتر انجمن نجات خوزستان حضور به هم رسانده و باهم هم‌قسم شدند نجات رژیم ۶ اسفند ۹۴″.
یعنی بنظر شما ، هرکدام ازاین افراد بطور تک تک وبدون هماهنگی واطلاع کسان وجریانات ذیصلاح براه افتاده وخود را اسیر بیابان ها وناامنی های عراق بکنند؟!
یعنی مثلا یک زن ومرد ۷۰ ساله، براحتی وبدون راهنمائی وداشتن همراه جوانتر وچالاک تر ، سرخود را به پایین انداخته وبه لیبرتی برود که دولت عراق بدون هماهنگی وتوافق با ایران ، حاضر به راه دادن به Libertyچنین افرادی نیست؟؟؟؟!!
یا مثلا در مسیر های بین راهی محل خود نشسته وسوار ماشین هایی بشوند که نمیداند مقصدش کجاست و آشنائی و … با راه وراننده ندارند؟!
آیا پلیس عراق اجازه ی حرکت این افراد منفرد به کمپ را نخواهد گرفت؟!
گیریم که پلیس عراق کاری درممانعت این قبیل افراد نکرد، آیا دربان های ماسک دار وبی رحم رجوی ، به چنین فرد تنها، اجازه ی طرح مشکل اش وانجام ملاقات را خواهند داد؟؟
اغلب ما خانواده ها، تجارب تلخی ازمراجعه ی انفرادی به درب های شوم اشرف و … را داشته ایم وملاحظه نموده ایم که چه توهین ها و تحقیر هایی درحق ما روا داشته شده و ما افراد تنها را آنقدر درجلوی درب نگهداشته اند تا شب خطرناک عراق از راه برسد وما درعزیمت به بغداد، دچار بیشترین فشار روحی ناشی ازناامنی ها ، تنهائی در غربتی که هرلحظه اش حادثه ساز است ، شده وکارمان جز تحمل استرس های کشنده، نتیجه ای نداشته است!!
پاراگراف زیر نشان میدهد که ، رجوی تمامی حقوق بهره برداری ازرسانه ها را حق خود و بعنوان مهریه ی مادرش میداند و معتقد است که کس دیگری حق استفاده از این امکانات را ندارد:
” …یکی دیگر از هماهنگی‌های انجام‌شده که مشخصاً از کانال مرکز جاسوسی و ترور رژیم در عراق یعنی سفارت دنبال می‌شد حل‌وفصل مسائل و هماهنگی‌های لازم برای آوردن خبرنگاران و گزارشگران کانال‌های تلویزیونی وابسته به رژیم مثل العالم و پرستی وی و یا شبکه‌های تلویزیونی جیره‌خوار رژیم در عراق ازجمله الفرات و تلویزیون العهد متعلق به شبه‌نظامیان دست‌ساز رژیم به نام «عصائب» و تلویزیون نیروی بدر سپاه پاسداران موسوم به «الغدیر» و یا المنار که متعلق به حزب‌الله لبنان است بود “.
شما تصور میکنید که اینها باید با تلویزیون العربیه ، اورینت،  سی ان ان  و… مصاحبه کنند؟!
آیا چنین اجازه ای به آنها داده میشود؟!
کجا و کی خبرنگاران این تلویزیون های محبوب شما به آنها مراجعه کردند وآنها ( خانواده ها ) ازمصاحبه با آنها دریغ نمودند؟!
زمانی که مریم خانم میتواند با اغلب رسانه های ضد ایرانی وآنهم به وفورمصاحبه کند، شما چرا این حق را به خانواده ها نمیدهید که با رسانه های دیگر که اتفاقا ضد ایرانی هم نیستند، مصاحبه کنند؟!
آیا این مخالفت شما، بمعنی آن نیست که بار دیگر ما باین نتیجه برسیم که شما ازبیماری فرقوی غیر قابل علاجی رنج می برید و  تنها خود را اختیار دار همه چیز میدانید و فکر میکنید که محور عالم هستید و خورشید بخاطر رجوی است که طلوع وغروب میکند؟؟!!
نهایت اینکه:
” … سئوالی که ممکن است در اینجا مطرح شود این است که خانواده واقعی مجاهدین چه کسانی و کجا هستند؟!  …حالا نامه زندانی سیاسی صالح کهندل از بستگان مجاهدان اشرفی در زندان گوهردشت به برادرزاده‌اش را ببینید: «سپهر جان اگر تجربه امروز را نداشتی شاید فریب افراد شیطان‌صفت را می‌خوردی و با آن‌ها برای دیدن عمو حمید به لیبرتی می‌رفتی ولی مطمئناً دیگر فریب آن‌ها را نمی‌خوری و به آن‌ها خواهی گفت: شما که امروز بعد از ٩ سال اجازه ندادید من عمویم (صالح) را حتی از پشت شیشه در زندان کرج ملاقات کنم، چطور می‌خواهید مرا به عراق ببرید تا عمو حمید را ببینم؟؟ این جانیان سفاک داخلی و خارجی که برخی خود را انجمن نجاست و برخی خود را خانواده سازمان مجاهدین معرفی می‌کنند همان‌هایی هستند که امروز مانع از ملاقات تو با عمویت شدند و حتی ساعت‌ها گریه تو دل‌سنگ آن‌ها را نرم نکرد. آن‌ها کسانی هستند که شب و روز به دنبال آزار و اذیت بهترین عموهای تو هستند که خواهان ساختن آینده‌یی بهتر برای شما فرزندان گل ایران هستند “.
یعنی این مسئول اعزام نیرو برای رجوی ( صالح کهندل) نمیداند که به احدی از اعضای  انجمن نجات اجازه ی حضور درزندان ها و بدست گرفتن امور را نمیدهند؟! چه چیزی باعث شده که دروغ باین بزرگی را مطرح کند؟!
وآیا شما میدانید که آقای کهندل بعنوان یک مجرم خطرناک ، میتواند ازبعضی ازملاقات ها منع شود و درعوض اسرای لیبرتی دردادگاهی محاکمه ومحکوم به زندان جنایی نشده اند که رجوی بعنوان رئیس زندان آنها ودراجرای یک حکم قضائی- بدون وجود وکیل، بدون اینکه صلاحیت ورود باین کارها را آنهم درسرزمین دیگران داشته باشد – نمیتوانند شامل این قاعده باشند!!
صالح کهندل بعنوان یک شهروند ایرانی مجرم ، لااقل فرصت حضور دردادگاه را داشته و ازدسترسی به رسانه ها منع نشده وآیا لیبرتی نشینان ساکن در خارج ازکشور خود چنین موقعییتی دارند تا بتوان آنها را با هم مقایسه کرد وحکمی بدلخواه رجوی استخراج کرد؟!
ضمنا ” عموهای ” مورد اشاره ی آقا کهندل همولایتی، وقتی که مراتب مریدی خود را به رجوی مستبد نشان داده اند، چگونه خواهند توانست ، آزادی برای سرزمین ما بیآورند؟!
سئوالی که با توجه به خصوصیات وماهیت باند رجوی، جوابی جز سفسطه گری و دروغ بافی نخواهد داشت!!
گروهی از خانواده های وابسته به اهالی کمپ  لیبرتی عراق
تبریز

منبع: انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5764