• امروز : دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 17 June - 2024

بنازم به این خانواده ها !

  • کد خبر : 5666
  • 04 ژوئن 2016 - 14:10

بنازم به این خانواده ها !

فیلمی از خانواده ها که اخیرا به لیبرتی رفته بودند را مشاهده کردم خانواده هایی که با کلی مشکلات جسمی و امنیتی برای دیدن فرزندانشان از همه چیز خود می گذرند و به عراق سفر می کنند

خانواده ها با فرقه رجوی جنگی ندارند فقط درخواست ملاقات با فرزندانشان را دارند فرقه رجوی از آنجایی که ضد خانواده است و از طرفی ضد بشر است وقتی نام خانواده می آید ارکان فرقه بهم می ریزد .

عناصر توجیه شده فرقه رجوی بصورت وحشیانه به خانواده ها تهاجم می کنند که شاید خانواده ها از خواسته خود عقب نشینی کنند و آن را به عنوان یک پیروزی برای خود ثبت کنند در این رابطه بارها خانواده ها به رجوی و سرانش گفته اند کور خواندی .

رجوی و سرانش ایستادگی خانواده ها را با گوشت و پوست لمس کرده اند که مالک اصلی اسیران در بند همین خانواده ها هستند .

خانواده ها در خواست های زیاد و پیچیده ای از فرقه رجوی نمی خواهند فقط یک درخواست دارند آنهم دیدار با فرزندانشان است .

همانطور که در فیلم مشاهده شد عناصر توجیه شده فرقه رجوی فکر کرده اند با داد و بیداد و و به زبان آوردن حرفهای ناسزا می توانند خانواده ها را سرکوب و از خواسته شان عقب نشینی کنند در مقابل خانواده ها مثل گذشته سفت و محکم بر سر موضع خود ایستاده اند و کوتاه نمی آیند .

بنازم به این خانواده ها که تبدیل شده اند به یک خاری در گلوی رجوی و سرانش با انواع ترفندها تلاش می کند این خار را از گلویشان بیرون بکشند ولی تا به حال این خار بیشتر در گلویشان فرو رفته و یک حالت جنون آمیز به آنها دست داده و خلاصی ندارند .

به امید روزی نه چندان دور همین خانواده ها گور رجوی و سرانش را با دست خود بکنند و یک خلقی از دست این زالوها راحت شوند .

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5666