• امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 18 July - 2024

بهترین نویسنده ها و عکاسان فرقه رجوی به منظور مقابله با تحصن خانواده ها راهی لیبرتی می شوند

  • کد خبر : 5535
  • 10 می 2016 - 17:35

بهترین نویسنده ها و عکاسان فرقه رجوی

به منظور مقابله با تحصن خانواده ها راهی لیبرتی می شوند

هفته گذشته در آخرین اقدام سازمان نفاق برای خارج کردن نیرو از کمپ لیبرتی، ۲۰ نفر از اعضای منافقین در روز دوشنبه و ۲۰ تن دیگر نیز ۵ شنبه عراق را ترک کردند.
به گزارش فراق نقل از دیده بان، تصویر زیر به لحظه حضور اعضای نفاق در فرودگاه بغداد اختصاص دارد که توسط خبرنگار دیده بان مستقر در عراق ارسال شده است.

Faragh-ngo
این نفرات جزء لیست ۲۷۹ نفره تایید شده کمیساریای پناهندگان سازمان ملل اند و اکثر آنها از نیروهای جوان سازمان هستند.
این افراد کسانی هستند که در اقدامات هنری و رسانه ای سازمان بردگی فرقه رجوی را می کرده اند و در واقع بهترین نویسنده ها، فیلمبردار ها و عکاس های سازمان به حساب می آیند و نفرات اصلی سازمان درحوزه هنری هستند.
این نفرات پیش از این درون محلی که نزدیک دفتر کمیساریای پنادگی سازمان ملل قرار داشت به تولید برنامه برای شبکه های سازمان مشغول بوده اند و همین اقدامات قرار است در کشور آلبانی ادامه یابد.
گمانه زنی مبنی بر این است که اقدام هدفدار منافقین در خروج این افراد از عراق در پی برنامه ریزی بلند مدت ایشان جهت ایجاد و اقدامات رسانه ای جدید است.
از سوی دیگر حضور مستمر خانواده اعضای دربند سازمان در عراق و تحصن مقابل کمپ لیبرتی جهت ملاقات و بازگرداندن ایشان به دامان خانواده، یکی دیگراز علل خروج و گزینش این نفرات بوده است.

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5535