• امروز : چهارشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 27 September - 2023

یادی از ۱۱۹۲ کارگری که به‌دست منافقین شهید شدند

  • کد خبر : 5448
  • 01 می 2016 - 5:51

یادی از ۱۱۹۲ کارگری که به‌دست منافقین شهید شدند

روز جهانی کارگر مجاهدین خلق فرقه رجوی

به‌مناسبت روز جهانی کار و کارگر

اگر چه در آستانه روز جهانی کارگر قابل پیش بینی است که باند رجوی همچون سال‌های گذشته، برای کارگران ایرانی طرح و برنامه مهندسی بریزد و از همه آنها دعوت کند که «به پا خیزند» و «خیزش عظیمی» به راه بیندازند و پایه های نظام را بلرزانند.

این چیز عجیبی نیست؛ درست مثل خیلی مسائل دیگر در طی خیلی سال های گذشته؛ مثل چهارشنبه سوری ها که از «جوانان وطن» دعوت می کنند برای قیام، مثل بال بال زدن برای تحریم انتخابات که همیشه با گزارش های خود ساخته «تحریم گسترده انتخابات در ایران» به پایان می رسد، درست همانند مناسبت هایی مثل روز پرستار و روز دانش آموز و خیلی موارد دیگر که معمولاً واکنش های دیکته شده تکراری از جانب سایت ها و تلویزیون منافقین و ایضاً رهبر مفقود الاثر و رییس جمهور مادام العمر به همراه دارد.

منافقین طبق سنت همه ساله،‌ در سالگرد روز جهانی کارگر نیز با تکرار تمام حرف های گذشته از مردم می خواهند به خیابان ها بریزند و شورش کنند.

شاید نگرش واقعی منافقین به کارگران و سوء‌ استفاده آنها از این قشر بیشتر بتواند ابعاد نفاق در رفتار منافقین (در قبال کارگران) را مشخص کند.

منافقین از ابتدا با این تحلیل اساساً مادی که: «کارگران فقط به دنبال خواب و خوراک اند » شروع به کار کردند و با این بینش بیان می کردند که باید از طریق صنفی کارگران را تحریک و علیه نظام جمهوری اسلامی شوراند.

هر ساله در آستانه روز کارگر اطلاعیه های تکراری و فریبکارانه منافقین در مورد حمایت گسترده از اطلاعیه های این فرقه با مضمونی مشابه منتشر می شود؛ «شماری از تشکلهای کارگری، دانشجویی و جوانان هوادار سازمان مجاهدین خلق ایران در داخل کشور با صدور اطلاعیه های جداگانه یی از فراخوان سازمان مجاهدین برای شرکت در خیزش در روز جهانی کارگر حمایت کردند و خواستار شرکت هرچه گسترده تر اقشار مختلف مردم در این خیزش شدند.»(۱)

البته تفاوت اعلامیه های تکراری امسال با سال های گذشته در این است که چون تکلیف پادگان اشرف در حال روشن شدن است و مریم رجوی به هر دری می زند تا توجه جامعه جهانی به اشرف را برانگیزد،‌ «کارگران غیور» ی که در سایت های منافقین از آنها نام برده می شود، ترجیح می دهند گلایه ها و شکوه های خود را از کمبود حقوق و اخراج و هزار مشکل دیگر به اشرف معطوف کرده و در بیانیه های خود بیش از همه به آزادی اشرف و شهرشرف بپردازند و درودی بفرستند به گرفتاران در فرقه و یا تقاضای استمداد جهانی داشته باشند برای حفاظت از اشرف!! :«تشکل جوانان مبارز غرب تهران- هواداران سازمان مجاهدین خلق ایران، نیز در اطلاعیه خود با درود به قهرمانان شهر اشرف و ارج گذاری به مقاومت و پایداری آنان به مثابه کانون استراتژیکی نبرد علیه دیکتاتوری آخوندی نوشت: …»(۲)

«علی ای حال منافقین با این دیدگاه کار و تبلیغ را شروع کردند. از پاییز سال ۵۹ با ورود دانشجویان هوادار منافقین به این نهاد فعالیت ها به اوج خود رسید و عمده ترین هدف در آن مرحله به اعتصاب کشاندن کارخانه ها و صنایع کشور در زمستان ۵۹ بود. تبلیغات بالا گرفت و به بهانه سالگرد ۲۲ بهمن و آخر سال که وقت پرداخت عیدی و سود ویژه و پاداش … است تراکت ها و اعلامیه ها با مضامین مختلف از قبیل حمله به انجمن اسلامیها ، اهانت به شخصیتها و چهره های انقلابی ،

طرح شعار های تند و تیز صنفی … دائماً چاپ می شد و در داخل و خارج کارخانه ها پخش می گردید . من به یک نمونه از شعار ها که روی اعلامیه ها نوشته می شد اشاره می کنم : ۲۲ بهمن ۵۷ آزادی از قید و بند ستم شاهی – ۲۲ بهمن ۵۹ به بند کشیده شدن و استثمار کارگران توسط جمهوری اسلامی.

به محتوای شعار دقت کنید ! هنوز دو سال از پیروزی انقلاب نگذشته که منافقین چنین شعاری را سر می دهند و در واقع سیاست بوجود آوردن تضاد و اختلاف بین کارگران « تثبیت خودشان در این رهگذر » را دنبال می کنند اما به اصطلاح یخ این کارها نگرفت . و برای مثال از ۱۰ تا ۱۵ نمایشگاه تبلیغاتی که در جاهای مختلف برا ینصب برده بودند ، ۱۳ الی ۱۴ فقره آن توسط کارگران برچیده و حتی از نصب آن هم ممانعت به عمل آمد»(۳)

اما در کنار تمام تبلیغاتی که منافقین در حمایت از کارگران،‌به نفع خود انجام می دهند، شاید لازم باشد گوشه هایی عینی تر از جنایت ها منافقین در این مجال اندک مورد بازبینی قرار گیرد. « ممکن است مجاهدین خود را به فراموشکاری زده باشند ولی مگر کارگران کارخانجات صنایع جانبی نیشکر هفت تپه و من یادمان میرود که چگونه همین مریم رجوی و مشاور ارشدش مهوش سپهری (نسرین) فرمان قتل سه کارگر این کارخانجات را صادر کرده اند ؛ کارگرانی که جرمشان این بود که اجازه نمیدادند تیم چریکی مجاهدین برای ورود به شهر و خمپاره گذاری از زمینهای این کارخانه عبور کنند ؛ مجاهدین میتوانستند دور بزنند اما مشاور خانم رجوی از قول ایشان در بیسیم”مارتا “فریاد سر داد هرکس جلوی تیم مجاهد را بگیرد دشمن است حالا میخواهد کارگر باشد یا بچه مدرسه ای آنها را بکشید و راهتان را ادامه دهید.» (۴)

در لیست بلند و بالای شهدای ترور کشور بیش از ۱۷۰۰۰شهید وجود دارد که بیش از ۱۲۰۰۰نفر از آنها توسط منافقین به شهادت رسیدند. از این میان ۱۱۹۲ شهید ارمغان همین فرقه نفاق است که دم از حقوق کارگران می زند اما از نام کارگران به عنوان ابزار و شعار گسترش اهداف خود استفاده می کند.

پی‌نوشت:

۱ و ۲ – سایت های منافقین.

۳ – کارنامه سیاه.

۴ – کانون وبلاگ نویسان ایران – بهزاد علیشاهی.

(پایان)

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5448

نوشته های مشابه

27سپتامبر
گزارشگر دروغگو!
اعتراض ستاد حقوق بشر ایران به حمایت جاوید رحمان از فرقه تروریستی رجوی

گزارشگر دروغگو!