• امروز : پنج شنبه - ۱۳ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Thursday - 2 February - 2023

لحظه پشیمانی از ورود به سازمان نفاق چه زمانی بود!

  • کد خبر : 537
  • 30 دسامبر 2014 - 6:51

لحظه پشیمانی از ورود به سازمان نفاق چه زمانی بود!mon

رفتیم عراق دیدیم یک سری چیزهایی می‌گویند که اصلاً با عقل آدم جور در نمی‌آید.

به گزارش مؤسسه راهبردی دیده‌بان، تاملی کوتاه بر مدل جذب آخرین افرادی که به دام سازمان منافقین افتادند نشان می‌دهد اقشار بی‌اطلاع جامعه که البته از تحصیلات چندانی برخوردار نبودند، تنها به تطمیع‌های مالی و سفر به اروپا به پادگان تعطیل شده اشرف وارد شدند.

در عین حال پس از ورود به سازمان قریب به صد درصد این افراد پشیمان می‌شوند و تنها با ترس ۸ سال زندانی شدن در ابوغریب بصورت نمایشی به پذیرش در سازمان رضایت می‌دادند.

در ادامه سلسله مطالب دیده‌بان در خصوص مطالب منتشر‌نشده از خاطرات جداشده‌های سازمان تروریستی منافقین به مطالعه شیوه به دام افتادن یکی دیگر از فریب‌خوردگان سازمان اشاره می‌کنیم.

219586_940

در تهران در یک کارگاه خیاطی مشغول کار بودم که یک خانمی تماس گرفت و گفتند که بیا ترکیه، دوستت با تو کار دارد که من هم رفتم ترکیه. بعد دیدم آنجا یک صحبتهایی از منافقین و از اینجور صحبتها می‌کنند که من قبول نکردم، بعد دو نفر که آنجا بودند، صحبت می‌کردند و می‌گفتند که برویم آنجا و بعد از دو سه ماه به شما کیس سیاسی می‌دهند، بعد می‌روید کشورهای اروپایی کار می‌‌کنید و می توانید در عرض مثلاً دو سال پول خوبی در بیاورید و از این حرفها که ما هم گول خوردیم و قبول کردیم و رفتیم به عراق.

رفتیم عراق دیدیم یک سری چیزهایی می گویند که اصلاً با عقل آدم جور در نمی آید. می گفتند خانواده نداریم، نمی توانی با خانه ات تماس بگیری که ما قبول نکردیم و گفتیم بر می گردیم. آنها گفتند باید دو سال پیش ما بمانی و هشت سال هم در زندان ابوغریب که ما از ترس زندان و از این طور حرفها، قبول کردیم و گفتیم می رویم داخل، بالاخره سر یک فرصت مناسبی فرار می کنیم از این جا، که نشد.

تا زمان جنگ آمریکا و عراق که آمریکا به عراق حمله کرد و بعد سازمان آمد و بعد از مدتی گفت که هر کس می خواهد برود، می تواند برود. ما هم همان فردایش درخواست نوشتیم که میخواهیم جدا شویم و برویم که بعد از دو سه هفته ما را فرستادند پیش آمریکائی ها و حدود ۱۷ ماه پیش آمریکائی‌ها بودیم که آنجا بعد آمدند و گفتند که هر کس می‌خواهد برود ایران می‌تواند برگردد. ما هم نامه نوشتیم برای یکی از سرهنگ‌های آمریکایی که ما می‌خواهیم برگردیم ایران و قبول کرد.

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=537