• امروز : چهارشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 27 September - 2023

سال ۹۵ شروعی بر پایان فرقه رجوی ها

  • کد خبر : 5310
  • 05 آوریل 2016 - 4:24

سال ۹۵ شروعی بر پایان فرقه رجوی ها

رجوی ملعون و فریبکار هرسال با شعار پرطمطراق به اصطلاح سرنگونی، وارد سال نو می شد. بعد از سرنگونی پدر خوانده اش صدام، دیگر آن پز در کردن برای به اصطلاح سرنگونی خبری نبود و خفه خون گرفته و مانند دزد ناشی که به کاهدان زده باشد خودش را از انظار مخفی نگه می دارد تا به خیلی از سئوالات پاسخ ندهد .
البته به این نکته هم باید اشاره نمود که وی اصلا صداقتی در کارش نیست و هر چه که هست تزویر و ریا و حیله گری می باشد .
سالی که گذشت باز هم جز شکست و سرافکندگی برای رجوی جنایت کار چیز دیگری برای تشکیلات پاره پوره اش نداشته است و در نهایت برای همه روشن شده است این سیستم زیر نظر سازمانهای اطلاعاتی غربی ، اسرائیلی و شیوخ شکم پرست منطقه ای اداره می شود و خط خطوط آنان را در حمایت از تروریست ها پیاده می کند .
پیام من برای دوستانی است که هنوز در اسارت فکری و ذهنی و جسمی رجوی پلید بسر می برند و فکر می کنند که از این مرده چیزی به آنان می رسد و در خواب خرگوشی بسر می برند این است که رجوی همانند جنازه ای می باشد که بوی گند وی سراسر دنیا را فرا گرفته است .
شما هم بهتر است قدری در افکار خود به دنبال علت ها و اینکه اکنون عاقبت فرقه چه خواهد شد بگردید باور کنید اصلا ضرر نمی کنید ما هم مانند شما در اسارت این دیو جنایت کار اسیر بودیم .
در یک کلام سال ۹۴ با تمام فراز و نشیبش به پایان رسید و می توان به این نکته اشاره نمود که وضعیت فرقه رجوی بسیار بغرنج تر شده است و دیر نیست که به طور کامل از خاک عراق اخراج شود آن وقت رجوی پلید در مورد به اصطلاح سرنگونی چه فیلی را هوا خواهد کرد .
نکته ای که همه افراد فرقه باید از رجوی جنایت کار سئوال کنند، این است که چرا تاکنون وی حاضر نبوده خاک عراق را ترک کند .
رجوی ملعون و جنایتکار و زنباره در خوابهای پنبه دانه ای خود سر و کله می زند و فکر می کند که با ردیف کردن یک مشت شعارهای مسخره و بی محتوا می تواند باز هم افراد فرقه را در آلبانی به دور هم جمع کند .
دریک کلام می توان گفت که سال جدید که سال پیشرفت برای مردم ایران هست سال نابودی و فروپاشی فرقه رجوی خواهد بود و این دور از انتظار نیست و اکنون اثرات آن قابل مشاهده است حال هر چقدر رجوی با دریدگی شعار به اصطلاح پیروزی سر دهد .
عبدالله افغان

منبع: انجمن نجات مرکز مازندران

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5310

نوشته های مشابه

20سپتامبر
منشاء پول‌های کثیف رجوی
افشاگری یکی از مقامات سابق پنتاگون از شبکه مالی فرقه رجوی

منشاء پول‌های کثیف رجوی

19سپتامبر
بقایای تشکیلات رجوی چگونه در شهریور ۱۳۶۱ متلاشی شد؟