• امروز : پنج شنبه - ۳۰ شهریور - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 21 September - 2023

مادر کوشا : مریم رجوی توان ایدئولوژیک و حقانیت خودرا به همه نشان دهید

  • کد خبر : 5269
  • 23 مارس 2016 - 7:26

مادر کوشا :

مریم رجوی توان ایدئولوژیک و حقانیت خودرا به همه نشان دهید

مریم رجوی سلام! کاش سازمان شما مثل خیلی از ارگانها و نهادها شفاف و واضح عمل میکرد و نظرات و حرفها را مشنید و پاسخ میداد و روابط عمومی داشت و قانونی غیر از قوانین فرقه ای . اگر اینطور بود لااقل من همین نامه را برای شما ارسال میکردم نه برای سایتهای بقول شما مزدور و بریده و خائن و ……..

خانم رجوی اینقدر به مخالفانتان فحش داده اید و تهمت زده اید و مدرک ساخته اید که از یکسانی فحش و تهمت و مدرک تا فراوانی آن چنان شده که دیگر هر تهمت و مدرکی لوث و بی معنی شده . برای همین من نامه ام را به این سایت دادم و امیدوارم که این مانع نخواندن شما نشود اگر هست لطف کرده آدرس بدهید که نامه را به خودتان برسانم ، من حاضرم برای گوش دادن شما به حرفم حتی از این کار هم اظهار پشیمانی کرده و از این سایت و بقیه هم تبری بجویم .

خانم رجوی کاش سازمان شما یک نهاد فرهنگی و دمکراسی طلب بود که راه را برای دمکراسی و آزادی باز میکرد و حتی اگر محدودش کرده بودند با عملکردش در درون الگویی میشد برای یک جامعه آزاد و باز و رها با قوانین انسانی.

من فرزند بزرگم پیش شماست نزدیک بیست و یک سال کاش میشد مشخصات بیشتر بدهم تا بشناسیدش اما نمیخواهم وادار شود که جلوی دوربین به خانواده اش فحش بدهد و علیه وجدان و ذات بشری اش کاری بکند.خانم رجوی وقتی پسرم نزد شما آمد سوم راهنمایی بود و نه چیزی از سیاست میدانست و نه چیزی از عقیدهو الان هرچه دارد از تعلمیات و آموزشهای شما و سازمانتان دارد ، شما بیست و یک سال وقت داشتید تمام وقت شب و روز در گوشش بخوانید و تعلیمش دهید و حالا پسرم باید یک کادر ارزشمند شماباشد یکی از همان دلاور مردان مجاهد که آقای مسعود رجوی آنها را می ستاید.

هر سازمانی به این گونه کادرهایش می نازد و میبالد و افتخار میکند و اگر داشته باشد آنها را برای تبلیغ و جذب میفرستد تا صفوف مجاهدین را گسترش دهند و به رویاهایشان برسند ، و حتما اگر سازمانی چنین کادری داشته باشد اول آنها را به سراغ خانواده هایشان میفرستد که زبانشان را میداند و عاطفه در میان است و ….

عجیب است شما خانواده ها را متهم میکنید که از طرف وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی آمده اند تا با بچه هایشان ملاقات کنند و از یک ملاقات چند دقیقه ای مجاهدین تعلیم دیده با خانواده هایشان میترسید ، یعنی ممکن است که آنها تغییر رای دهند و بیست و چند سال آموزش را در چند دقیقه ملاقات باد هوا کنند؟

علی القاعده باید جمهوری اسلامی میترسید که خانواده ها به ملاقات اعضای باسابقه مجاهدین بروند ، چرا که خانواده ها از افراد غیرسیاسی و عامی هستند و خطر تاثیرگذاری مجاهدین روی انها بیشتر است و طبق گفته شما بیشتر از هر چیز از مجاهد میترسند.

Rajavi Cult 2 Shakhes

مجاهدی که با یک ملاقات یکی دو ساعته از دست برود باور کن به درد شما نخواهد خورد چرا تلاش میکنید نگهش دارید مگر مسعود رجوی نگفته که ده مرد و زن مجاهد واقعی برایش کافی است؟ چرا به محصولات خودتان اعتماد نمیکنید تا مردم هم بتوانند اعتماد کنند؟ چرا سخاوتمندانه خواهان ملاقات نمیشوید حتی اگر اقوام کسی آخوند وروحانی هم باشد مگر یک روحانی چند سال در حوزه بوده؟ باور کنید شبانه روز مجاهدین را حساب کنید بسا بیشتر است.

خانم رجوی از کجا اینقدر مطمئنید که اعضای باسابقه شما در ملاقات با خانواده ها از دست میروند که اینقدر سنگ اندازی میکنید و مانع تراشی.

اجازه ملاقات ، اجازه تماس ، اجازه بحث و گفتگو را به همه بدهید و بگذارید لااقل خودتان هم از تعداد واقعی کادرهایتان مطمئن شوید و بگذارید لااقل آنها را هم که از شما دفاع میکنند و میمانند شایسته اعتماد کرده باشید و بگذارید لااقل از این بایت کادرها را مسئله دار نکرده باشید.

بالاخره این راه باز میشود چرا نمیخواهید با فرمان خودتان باشد؟ این که به خودخواهی و خود بزرگ بینی و کیش شخصیت شما و همسرتان هم نزدیک تر است.

کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی

*تصحیح مختصر متن از ما و به درخواست فرستنده ایمیل است.

سایت نیم نگاه 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5269