• امروز : شنبه - ۳۰ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 July - 2024

گزارشی از حضور خانواده های کرمانشاهی عزیمت کرده به لیبرتی

  • کد خبر : 5212
  • 02 مارس 2016 - 6:23

گزارشی از حضور خانواده های کرمانشاهی

عزیمت کرده به لیبرتی

شعار ما مادران و پدران و برادران و خواهران در رفتن به سوی لیبرتی فقط تلاش برای رهایی عزیزانمان است که هرکدام را رجوی بین ۲۵ تا ۳۰ سال است حتی از یک دقیقه ملاقات محروم کرده است .

۱-من تاج الدوله حیدریان مادرمهدی حمید فرهستم که پسرم در سن نوجوانی درراه مدرسه توسط گرگ های رجوی ربوده شد و تاکنون اسیر است و بارها و بارها به پشت دیوار اسارتگاه اشرف رفتم اما رجوی جگرگوشه ام را ازمن مخفی نمود .
۲-من زمرد امینی هستم مادر غلامرضا شکری پسرم بعد از مرگ پدرش درجه دار ارتش شد و فقط می خواست جای خالی پدر را پر کند و نان آور من و بقیه بچه هایم باشد که در مرز توسط مزدوران رجوی اسیر و به زندان اشرف برده می شود و تاکنون که بیش از ۲۵ سال است که حسرت یک دقیقه دیدارش را بردل من مادر گذاشته است .
۳-من سکینه محمدی مادر علیرضا جعفری هستم پسرم درفکه سرباز بود رجوی او را اسیر کرد و تاکنون بارها با پدر و برادر علیرضا به عراق سفرکرده ام ولی هنوز رجوی اجازه دیدن او را حتی از دور هم نداده است .
۴-من حسین حسن کاویار پدرمحسن حسن کاویارهستم پسرم در سال های اول جنگ ایران و عراق اسیر شد و رجوی او را مجددأ اسیر خود کرد. او را در سال ۸۲ به داخل ماشین کشیدم که به ایران بیاورم که مزدوران رجوی با کتک کاری من و پسرم او را ازمن گرفتند و به داخل اسارتگاه بردند .
۵-من جهانبخش نجفی هستم برادر داریوش نجفی. پدرم علی بابا دهها بار به عراق رفت اما دیدار او با برادرم به قیامت افتاد و رجوی بی دین نگذاشت پدرم داریوش را ملاقات کند.
۶-من اکبر مرادی برادر هوشنگ مرادی هستم .برادرم درجه دار ارتش اسیر عراق شد و رجوی او را از صدام خریداری کرد و تا کنون به اسارت او ادامه داده وبیش از ۳۰ سال است که ما از دیدار او محروم شده ایم .
۷-علیرضا درویش تبار هستم برادر علی اصغر درویش تبار اهل گیلان غرب . برادرم اسیر رجوی است و بعد از ۲۵ سال از زنده بودن او واسارتش به دست رجوی با خبر شده ام .
۸-غلامرضا جعفری هستم برادر علیرضا جعفری . دهها باربه عراق آمده ام و تاکنون نتوانسته ام با برادرم حتی برای یک دقیقه ملاقات داشته باشم.
۹-قهرمان پولاد رگ پدربیژن پولادرگ هستم بارها با وجود مریضی ومشکلات عدیده به عراق رفتم به اشرف و لیبرتی رفتم تا پسرم را ازرجوی پس نگیرم کوتاه نمی آیم .
۱۰-مریم کردامیرهستم . خواهرپیمان کردامیر .مادرم به دفعات متعدد درتحصن جلو اسارتگاه اشرف شرکت داشت و هربار بیش از ۶ ماه را آنجا انتظارمی کشید بلکه فرزندش را ببیند . اما رجوی از خدا بی خبر این اجازه را به او نداد که در نهایت مادرم از دوری و فراق پیمان دق کرد و دیدارشان به قیامت افتاد .
لعنت خدا و خلق خدا بر رجوی ضد انسان باد.

منبع: انجمن نجات مرکز کرمانشاه

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5212