تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰ Wednesday, 19 January , 2022

همه از مرگ میترسند مسعود رجوی از ملاقات خانواده ها با عزیزانشان

  • کد خبر : 5180
  • 28 فوریه 2016 - 7:50

همه از مرگ میترسند مسعود رجوی از ملاقات خانواده ها با عزیزانشان

بی حرمتی مسعود رجوی و فرقه اش به خانواده ها هیچ ربطی به مبارزه ندارد و یک رفتار ضد انسانی و  ضد نقض حقوق بشر و روشن ترین دلیل و نشانۀ بی اعتمادی حاج مسعود رجوی به اعضای اسیر در فرقه اش هست و تنها هدف  مسعود رجوی از این نوع برخورد با خانواده جلوگیری از فرار و جدا شدن افراد از فرقه اش و در نتیجه فروپاشی آن و در معرض خطر قرار گرفتن مسعود رجوی آن می باشد و بس.

حفظ حرمت خانوادگی در فرهنگ، سنت، کنش و واکنش اجتماعی ما ایرانیان جایگاهی بس عظیم دارد.

هر فرد که در خانواده اصیل ایرانی پرورش یافته باشد می داند که حفظ حرمت خانوادگی، رکن اصلی و اساسی یک خانواده و از مهمترین پایه های فرهنگ واصالت ایرانیان است. شکستن این حرمت و بی احترامی به این سنت هرگز از نظر آنها بخشودنی نخواهد بود

تلاش بر استحکام خانواده، در انسجام جامعه و برقراری محیطی سالم برای زیستن انسانها ضروری و انکار ناپذیر است. و سعی در برقراری ارتباطات خانوادگی حق طبیعی هر انسان و از وظایف تمامی افراد بشر است

باعث تاسف است که مسعود رجوی و فرقه اش از جمله معدود کسانی هستند که به مدت بیش از چندین سال با انواع ترفندها به حریم مقدس خانواده تجاوز نموده و حرمت ها را با شنیع ترین روش های غیر انسانی هتک نموده اند.

آنها نه تنها در این مدت راه هرگونه ارتباط را به روی خانواده های اعضای اسیر محصور در فرقه را بسته اند بلکه با بکار گرفتن و توصل به ناجوانمردانه ترین و غیر انسانی ترین شیوه ها سعی بر ایجاد تنفر در بین اعضای اسیر این کانون عشق و محبت نموده و می نمایند.

به راستی چرا این روزها خانواده های اعضای اسیر در فرقه رجوی در حداکثر مسئولیت و شتاب، دل را به دریا زده و متقابلاً  مسعود رجوی  و فرقه اش در حداکثر تهاجم تبلیغاتی، به مقابله با خانواده ها پرداخته اند؟

مسایل زیاد مبهم و به دور از انتظار نیست.  مسعود رجوی جهت حفظ و نظم نظام فرقه اش و کنترل و باقی داشتن اعضای اسیر در فرقه اش از شیوه های جنسی و عاطفی و تقابل با خانواده ها، سود برده و خانواده ها نیز در راستای عشق و عاطفه و مسئولیتهای انسانی، تمام تلاش خود را به عمل می آورند و قیمت تبلیغات کذب و دروغ  مسعود رجوی و فرقه اش را به جان می خرند.

واقعیت این است که در شرایط طبیعی و به زعم تبلیغات  مسعود رجوی و فرقه اش کسی راضی نیست در این وضعیت به کشور ناامن عراق سفر کرده و خود را پشت دربهای بسته لیبرتی رسانده و منتظر ملاقات باقی بماند.

مگر این که شخص و خانواده، عشقی و دردی در وجودش باقی مانده باشد که هرگونه آرامش و قرار را از او سلب کرده باشد

مادران و پدرانی که علیرغم همه اینها نه تنها تسلیم نشدند بلکه با صدای رسا به  مسعود رجوی و فرقه اش گفتند نمی توانی عشق را سر ببری نمی توانی با فحش و فضیحت ما را از اراده مان برای ازادی فرزندانمان مانع شوی و حقا که باید به این مادران و پدران درود فرستاد.

کاری بسیار سخت و طاقت فرساست ولی خانواده ها با عزمی جزم برای نجات فرزندشان ایستادگی میکنند.

در دنیای امروز دنیای پیشرفت بشریت در علم و دانش و تکنولوژی و ارتباطات نمی توان نمونه ای اینچنین یافت که کسی یا کسانی یا سازمانی یا حزبی یا حتی دولتی بتواند مانع دیدار اعضای خانواده با فرزندانشان شود.

حتی در بدترین حالت یک زندانی در یک کشور حق ملاقات دارد. میتواند آزادانه با اعضای خانواده ملاقات داشته باشد. در یک کلام بر طبق منشور حقوق بشر این اولیه ترین حقوق یک انسان است و هیچ کس نمی تواند مانع این حق اولیه انسان شود. امروزه در هیچ کجای این کره خاکی نمی توان نمونه ای اینچنین یافت مگر در دم و دستگاه فرسوده ترین و عقب افتاده ترین جریانات همچون گروه تروریستی داعش. و در زمانهای کمی دورتر فرقه هائی نظیر جیم جونز که توسط کشیش جونز اداره و رهبری میشد. سرگذشت دردناک کسانی که به این فرقه پیوستند و نهایتا فرجام تلخ کسانی که فریب این شیاد را خوردند بسیار عبرت اموز است.

  مسعود رجوی و فرقه اش سالهاست که پای در همان مسیر گذاشته است و میخواهد با قربانی کردن اعضای اسیر در فرقه اش داستان جیم جونز را تکرار کند. اما خانواده های شجاع نمی گذارند تا  مسعود رجوی فرزندانشان را قربانی افکار مالیخولیائی خودش کند و در این مسیر بی شک خانواده ها موفق خواهند شد چرا که امروزه در دنیای ارتباطات می توانند صدایشان را بگوش همه مردم و جهان برسانند و نگذارند که افرادی همچون جیم جونز و  مسعود رجوی به مقاصد شوم شان برسند.

بودند پدران و مادرانی که فرزندانشان را ندیدند و از دنیا رفتند آه آنها بر دل خسته شان باقی ماند تا که از این دنیای فانی رفتند البته آه و ناله همه آن پدران و مادران گریبان مسعود رجوی را گرفت بطوری که خود  مسعود رجوی نیز اواره شد.

این آه و ناله ها بود که باز باعث شد که سازمان ملل وکمیسرایای عالی پناهندگی کمک کند تا باقیمانده اعضای اسیر از لیبرتی کم کم خارج شوند و باز هم این اراده این خانواده هاست که باعث میشود فرزندانشان از چنگ  مسعود رجوی و فرقه اش خلاص شوند.

اما باید به  مسعود رجوی و فرقه اش گفت که شاید بتوانی نگذاری که برای مدتی نفرات با خانواده هایشان رابطه برقرار کنند اما هرگز نخواهی توانست عشق و عاطفه پدران و مادران وخواهران و برادران انها را از بین ببری بیشماران نفراتی هستند همین الان در فرقه ات که در قلب شان و روح و ضمیرشان عشق به خانواده موج میزند ولی روزی همه انها سر باز خواهند کرد ممکن است چند صباحی مانع شوی و با تبلیغات دروغ و مارک زدن و بی حرمتی کردن بگوئی که نفرات نمی خواهند خانواده خود را ببینند ولی عشق وعاطفه خانوادگی را هر گز نخواهی توانست مانع اش شوی  مسعود رجوی بلکه نزدیک به چندین سال است که از هر وسیله ای که توانسته استفاده کرده و میکند که مانع این حق اولیه اعضای اسیر در فرقه اش شود مسعود رجوی دیگر فریب و دروغگوئی و حنایت دیگر رنگ باخته و نمی توانی باز هم افکار عمومی را فریب دهی و با دروغگوئی از این حق اولیه جلوگیری کنی.

مسعود رجوی این حق پدران ومادران وخواهران وبرادران وآشنایان اعضای اسیر درفرقه ات است که باید با عزیزانشان ملاقات کنند هیچ کس نمی تواند مانع آن شوند نه سازمان ملل و نه هیچ ارگان دیگری نه می توانند و نه می خواهند که مانع ان شوند.

 مسعود رجوی باید بداند که دیگر نمی تواند مانع ارتباط خانواده ها با عزیزانشان شود قطعا بزرگترین شکست مسعود رجوی ارتباط خانواده ها خواهد بود البته شاید کمی دیرتر ولی قطعا روزی انجام خواهد گشت با ارزوی اینکه خانواده ها بتوانند عزیزانشان را در هر کجای دنیا ببینند ارزوئی که بی تردید محقق خواهد شد.

از یاد نباید برد، اکثر اعضای اسیر و باقیمانده در فرقه رجوی یا نان آور خانواده شان بودند و یا می توانستند نان آور خانواده باشند و در قوام و دوام و پیشرفت خانواده سهم داشته باشند. ولی در اثر غفلت و جهل و اسارت و پشامدهای دیگر، فریب وعده های پوچ مسعود رجوی و فرقه اش را خورده و در خدمت منافع استعمارگران و جنگ طلبانی قرار گرفتند که انواع و اقسام مشکل و محدودیت برای خود ایجاد کرده اند. حال که اکثراً عمری از آنان گذشته و پیر و فرتوت شده اند.

 مسعود رجوی هیچگاه از تجربه صدام حسین درس نگرفتند و نخواهد گرفت چرا که  مسعود رجوی ماهیت خوی انسانی خود را از دست داده کسی که پدر و مادران سالخورده را با موهای سفیدشان و با اعصای در دستان شان مورد هتاکی قرار میدهد بی شک دیگر انسانی با طینت انسانی نیست او هر چه هست ولی انسان نیست.

در پایان  مسعود رجوی یادتان هست در نشست عمومی بالای سن کلت به کمرتان بسته بودی و جیغ های بنفش میکشیدی که چرا آخوندهای دجال اجازه ملاقات به خانواده های زندانیان سیاسی تو زندان اوین را نمی دهند و چند روزی هست خانواده ها پشت درب زندان اوین بست نشستن برای ملاقات و مسعود رجوی میگفتی که کار آخوندهای دجال ضد انسانی هست که اجازه ملاقات نمیدهند؟

 مسعود رجوی اگر حرف هایتان یادتان آمد پس خودت چقدر کثیف و حیوان هستی و خودت به  همین خانواده ها میگفتی خلق قهرمان ولی امروز به آنها بی حرمتی می کنی و مارک میزدی.

*** 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5180