• امروز : شنبه - ۲۳ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 13 July - 2024

درخواست ما خانواده ها از وکلا و حقوق دانان کشورهای عربی

  • کد خبر : 5087
  • 08 فوریه 2016 - 9:50

درخواست ما خانواده ها از وکلا و حقوق دانان کشورهای عربی

در سایت سازمان ضدبشری وضدخلق مجاهدین تیتری به چشمم خورد که توجه مرا به خود جلب کرد وآن این بود “فراخوان از۱۱۰وکیل از۱۲ کشور عربی جهت تغییر مدیریت کمپ لیبرتی که طرح ونقشه رژیم حاکم بر ایران  را اجرا می کند خواستار شدند”.      
خیلی برابم جالب بود که دقیقا عکس قضیه عمل شده است این خانواده ها هستند که باید از این وکلا وحقوقدانان باصطلاح حقوق بشری۱۲کشور عربی مصر، اردن، عراق، تونس، فلسطین، لبنان، عربستان، کویت، یمن، قطر، امارات متحده عربی ودبی تقاضای کمک کنند که در حق فرزندانشان حدود سی سال ظلم وستم از این فرقه برآنها تحمیل شده است .

 رجوی و ایادیش از این وکلا تغییر مدیریت کمپ لیبرتی را خواستار شده اند زیرا اینگونه فکر می کنند که مدیریت کمپ لیبرتی طرح ونقشه های رژیم ایران را عملی می کند .حال ما خانواده های اسرای کمپ لیبرتی از این وکلای عرب تقاضا داریم وخواهان محاکمه هرچه سریعتر و بدون قید و شرط رجوی و ایادی شیادش می باشیم آنها سالهاست که فرزندان وعزیزانمان را اسیر و برده خودکرده و در قفسی به نام لیبرتی محبوس نموده اند و خودشان هم سنگ امنیت وحفاظت از آنها را به سینه می زنند .
ما خانواده ها مانند شما وکلای محترم حمله موشکی به کمپ لیبرتی یعنی حمله به عزیزانمان را محکوم می کنیم وآن را جنایت علیه بشریت می دانیم .ما نیز نارضایتی خودرا از عدم پاسخگویی سازمان های باصطلاح حقوق بشری و بین المللی اعلام می داریم که به خواسته های عادلانه و بحق ما  اولا: ملاقات ودیدار با فرزندان مان ، ثانیا : تامین امنیت وتهیه الزامات امنیتی برای آنها و ثالثا:  انتقال هر چه سریعتر آنها به کشوری امن و دور از هر گونه خطر می باشد را خواهانیم که متاسفانه ازطرف مسئولین سازمان ضدخلق هیچگونه ترتیب اثری داده نمی شود.    
 ما خانواده های آسیب دیده از این فرقه کذایی از شما وکلای عرب خواهانیم که از رجوی سوال کنید چرا و به چه علت مایل به انتقال افراد باقی مانده در کمپ لیبرتی نیستند ؟!! واز آن امتناع می ورزند؟!! با خود چه فکر می کند؟ آیا هنوز توهم زده اند که سی سال پیش است و افرادش همچنان جوان و قوی و آماده رزم وآماده حمله به ایران است…  باید آنها را با تلنگری از خواب شیطانیشان بیدار کرد و به آنها گفت دیگر بس نیست ؟ چقدر ناحقی چقدر خیانت و جنایت، تا کی به اعمال ضدانسانیت می خواهید ادامه دهید ،کمی به خودتان بیایید و دست از سر این انسانهای ساکت و بی گناه بردارید و آنها را به حال خود شان بگذارید. از آنها چه میخواهید؟ ازاین افراد مسن وبیمار دیگر آبی هم برای شما گرم نمی شود چه برسد جنگ وستیز و باصطلاح مبارزه .
 با ظلم وستم برآنها آتش دوزخ وجهنم را تا ابد برای خودتان شعله ورتر می سازید و در آن می سوزید . در پایان بهتر است از این وکلا بخواهید تا راه نجات از این مردابی که برای خود درست کرده اید را برایتان بیابند!

 زهرا کریمی

 منبع: انجمن نجات مرکز خراسان رضوی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5087