• امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 18 July - 2024

علت ترس و هیستری رجوی از دیدار خانواده های اسیران با عزیزانشان چیست؟

  • کد خبر : 5064
  • 05 فوریه 2016 - 22:08

علت ترس و هیستری رجوی از دیدار خانواده های اسیران با عزیزانشان چیست؟

Family In LIberty2

خانواده های بسیاری از ساکنان کمپ لیبرتی تحت کنترل داخلی فرقه رجوی (سازمان مجاهدین خلق سابق) به این کمپ مراجعه کرده و بعد از سالیان طولانی خواهان دیدار با عزیزانشان شده اند ولی هر بار با جوی از شانتاژ و ارعاب و هیاهو از طرف برخی از ساکنان کمپ البته به دستور شخص رجوی مواجه گشته اند. آنها با ردیف کردن عناوین و القاب موهوم و مضحک و تهمتهایی واهی نظیر «مزدوران وزارت اطلاعات» علیه این خانواده های دردمند که تنها خواستار دیدار با عزیزانشان بعد از سالیان طولانی ۲۰ یا ۳۰ ساله و حتی ۳۵ ساله بودند مانع این امر شده و از این دیدار جلوگیری کرده اند. 

به راستی هر ناظر بیطرف و منصفی بعد از شنیدن این واقعه و خبر به فکر فرو میرود که چرا و چگونه می توان افرادی را از دیدار با خانواده منع کرد؟ زیرا حتی فرد زندانی و حتی زندانی محکوم به اعدام در همه جای دنیا و در دیکتاتوری ترین رژیمها هم حق دیدار با خانواده اش را دارد. برای کسی که دیدار خانوادگی امری ساده و پیش پا افتاده و روزمره است این سؤال پیش می آید که مگر میشود؟
به راستی شرح و بسط موضوع برای خیلی ها سخت است و تقریبا غیراز کسانی که در مناسبات بسته و سکتاریستی این به اصطلاح سازمان سیاسی مدعی برخورداری از حمایت گسترده اجتماعی زیسته اند کس دیگری توان هضم و فهم این موضوع را ندارد ودر برخورد با این خبر و کنکاش در آن انبوهی سؤالات و ابهامات به ذهنش هجوم می آورند.
به راستی حتی برفرض درست بودن ادعای رجوی و فرقه تحت حکومتش مبنی بر مزدوری مادر و پیرزن هفتاد هشتاد ساله و پدران دردمند و سالخورده و خواهران و برادران داغدیده از غم ورنج فراق عزیزانشان برای ارگانی حکومتی نظیر وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی باید دید ترس این جماعت اندک از این موضوع در چیست!!!؟ باید از این فرقه و سکت سیاسی شکست خورده سوال کرد آقایان و خانمها از چه می هراسید و مگر به توانمندی عقیدتی اعضای خود شک دارید؟
بگذارید این مادران و پدران پیر و حتی به قول خودتان مزدوران و عوامل وزارت اطلاعات به دیدار فرزندانشان بیایند وسپس با کار توضیحی و افشاگرانه و آگاه سازی آنان را از وزارت اطلاعات جدا کرده و به سلک و نحله خود درآورید! شما که مدعی فرآوری ایدئولوژی جهان شمول و نوینی برضد فرهنگ جنسیت و فردیت هستید که قادر است کل جهان بشری را البته به خدمت آقای رجوی درآورده و رجوی پرست کند!!!!
این هم که موضوع امنیت و اطلاعات و جاسوسی و زمینه سازی برای کشتار لیبرتی نشینان و…!! را مطرح می کنید بسیار مضحک و مسخره می باشد زیرا عالم و آدم از جمله خودتان خیلی خوب می دانند و می دانید که امروز دیگر فرقه و اعضایش هیچ چیز مخفی و ناشناخته ندارند زیرا شما تمام اسامی و عکسهای افرادتان را به آمریکا و سازمان ملل و دولت عراق داده اید و خیلی خوب می دانید و خودتان هم به ما می گفتید که همۀ این اطلاعات به دست رژیم رسیده است؛ آیا برای خودتان هم مسخره و خنده دار نیست که رژیم ایران و دولت عراق که از قبل از ورود افراد و رهبران سازمان به لیبرتی وجب به وجب این کمپ را می شناختند و اکنون هم زیر دوربین عراقیها می باشد بیایند از پدران و مادران و خواهران و برادران ساکن شهرها و روستاهای ایران که در عمرشان لیبرتی را ندیده اند و نمی شناسند و نمی دانند کجای بغداد قرار دارد بخواهند که بیایند و لیبرتی را شناسایی کنند و به آنها اطلاعات بدهند؟؟!!!
شما به خوبی میدانید که ممانعت از دیدار این خانواده ها با فرزندانشان چه پیامد ها و نتایج سنگین سیاسی و اجتماعی و بین المللی برایتان دارد و انگ و اتهام مزدوری به این پدران و مادران پیر و داغدیده از جفای شمایان نه تنها دردی از بیشمار دردهای شما درمان نخواهد کرد بلکه به آن نیز خواهد افزود.
خود به خوبی میدانید که در دنیای سیاست هر کسی بدنبال دفع شر و کم کردن خسارت وضرر است ولی شما را چه شده است که حتی در یک محاسبه ساده سود و زیان چنین نقطه ضعف بزرگی برای خود ساخته اید که دیدار یک مادر پیر با فرزندش آنهم بعد از ۲۰ یا ۳۰ و حتی ۳۵ سال چنان لرزه ای به پیکر تشکیلات پولادین و آهنین عزم !!! شما وارد میکند که نگو ونپرس!
ولی ما خوب میدانیم و بر کسی از ما پوشیده نیست که تنها و تنها علت این مخالفت هیستریک با دیدار خانواده های دردمند با عزیزانشان چیزی نیست غیر از ترس رجوی از باز شدن روزنه ای برای ارتباط اسیران ( جسم و ذهن) با دنیای خارج به عنوان خاری در چشم و میخی در پهلوی رجوی سکتاریست و فرقه گرا.
البته این بار از رسوایی و ترستان حتی اعلام هم نکردید که سری سوم خانواده ها به لیبرتی آمدند. فقط تعدادی از اسیران بیچاره را با حکم تشکیلاتی گسیل کردید که به خانواده های خود فحاشی کنند. البته شک ندارم که هیچکدام از نفراتی که خانواده هایشان آمده بودند را نفرستاده بودید چون آمدن خانواده ها ارکان شما را به لرزه در می اورد و کل دستگاهتان را در آماده باش قرار می دهد و شما از ترس اینکه افرادی که خانواده هایشان دم در لیبرتی هستند تحت تأثیر قرار گرفته و فرار کرده و به خانواده شان بپیوندند آن افراد را دم در نیاوردید ولی با پوشاندن داعشی وار چهره هایشان ضمن تلاش برای درست نشان دادن ادعاهای امنیتی تان نزد کمیساریا و مقامات سازمان ملل و مظلوم نمایی و مبارز نمایی موهوم و مضحک که مثلا نمی خواهیم شناسایی شویم!! تلاش کردید که خانواده ها فکر کنند اینها فرزندان خود آنها هستند که به آنها دشنام می دهند.
این را خوب بدانید که خانواده ها از فرزندانشان نخواهند گذشت و دوستان آنها علیرغم خفقانی که در تشکیلات وجود دارد متوجه حضور خانواده هایشان خواهند شد و به آن افراد که خانواده هایشان دم در آمده اند در محفلهای خصوصی و مخفی شان اطلاع خواهند داد و آنان دیر یا زود خودشان را از چنگال شما رها خواهند کرد و مانند بقیه از آن زندان مخوف و هفت حصار رجوی رها خواهند شد.

عیسی آزاده پاریس اول فوریه ۲۰۱۶

منبع: پیوند رهائی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=5064