• امروز : یکشنبه - ۶ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 25 February - 2024

درخواست از نخست وزیر عراق برای حمایت از خانواده های اسیران لیبرتی

  • کد خبر : 4990
  • 27 ژانویه 2016 - 18:28

درخواست از نخست وزیر عراق

برای حمایت از خانواده های اسیران لیبرتی

Heydar-Alebadiنخست وزیر محترم عراق آقای حیدر العبادی؛

اینجانب غفور فتاحیان که به مدت بیست سال در پادگان های مختلف فرقه رجوی در عراق بودم ، تقاضا و درخواستم از شما کمک به خانواده های دردمند و رنج کشیده ای است که بیش از سی سال است که از فرزندان خود هیچ اطلاعی ندارند و الأن هم برای چندمین بار جلوی درب کمپ لیبرتی فقط و فقظ برای یک دیدار خانواده گی جمع شده اند.Ghafoor Fatahian

آقای نخست وزیر

بسیاری از دوستانم در کمپ لیبرتی اسیر هستند و بسیاری از آنها سالیان سال است که از خانواده های خود هیچ گونه خبری ندارند و اصلا نمی دانند که آیا پدر ومادرشان زنده است یا نه و در داخل کمپ هم مسئولین سازمان به شدیدترین شکل ممکن با فکر کردن به خانه و خانواده برخورد می کنند.

آقای نخست وزیر

الآن هم در حال حاضر خانواده های بسیاری از این اسیران در عراق در مقابل کمپ لیبرتی منتظر یک دیدار ساده هستند ولی متأسفانه مسئولین سازمان چون می ترسند افراد با دیدن پدر و مادرهایشان بلافاصله آنجا را ترک کنند هیچگاه اجازه ملاقات با خانواده هایشان را به آنان نمی دهند و حتی در داخل کمپ طوری نفرات را مغزشوی کرده اند که باید فکر کننند خانواده دشمن آنان می باشد.

آقای نخست وزیر

من بسیاری از فرزندان این خانواده ها را می شناسم و صد در صد مطمئن هستم که این افراد به زور و اجبار در آنجا نگه داشته شده اند.

از این رو از شما درخواست عاجل دارم دستور فرمایید که ترتیب ملاقات خانواده گی آنها به دور از کنترل مسئولین فرقه رجوی را داده شود.

آقای نخست وزیر

پدران و مادرانی به علت کهولت سن شاید دیگر عمری برای دیدن فرزندانشان نداشته باشند لذا به این خانواده ها امکان بدهید که از این فرصتی که دارند برای دیدار با فرزندانشان استفاده کنند و از شما خواهش می کنم چشمان اشک بار این پدران و مادران را با دیدن فرزندانشان روشن کنید.

با تشکر و قدردانی

غفور فتاحیان عضو قدیمی سابق سازمان مجاهدین خلق در عراق

۲۶ ژانویه ۲۰۱۶ پاریس

MKO Families' Campaign

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=4990

نوشته های مشابه