• امروز : چهارشنبه - ۱۲ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 4 October - 2023

استمداد برای نجات جان برادرم مصطفی بهشتی (۲)

  • کد خبر : 4987
  • 26 ژانویه 2016 - 14:31

استمداد برای نجات جان برادرم مصطفی بهشتی (۲)

خانم نرگس بهشتی که هم اکنون در میان جمع خانواده های مستقر در مقابل اردوگاه لیبرتی می باشد نامه دوم خود را نیز در صفحات اجتماعی منعکس نموده و مجددا درخواست استمداد کرده است.

استمداد برای نجات جان برادرم مصطفی بهشتی (۲)

اینجانب نرگس بهشتی، خواهر مصطفی بهشتی، و درحال حاظر در پشت دروازه اردوگاه لیبرتی هستم. بعد از ۱۵ سال فراق، برادر عزیزم مصطفی بهشتی را از فاصله دور دیدم، شروع به صدا زدن کردم: “برادر عزیزم!” او با ترس به من نگاه می کرد، ولی پس از اینکه من برادرم را شناختم و او را صدا کردم و دلتنگی ۱۵ساله ام را ابراز داشتم و او نیز مرا شناخت، برادرم را از آنجا دور کردند. 

من از تمام مجامع بین المللی تقاضای کمک دارم. من داغ یک برادر را دیدم که به خاطر لجبازی مسعود رجوی در سال ۱۳۹۰ به کشتن داده شد و الان برادر دیگرم مصطفی، بر اساس اطلاعات داده شده توسط جداشدگان، در بدترین شرایط روحی بسر می برد. من بارها و بارها از تمامی مجامع بین المللی تقاضای کمک کردم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم. لطفاً به داد ما بشتابید.

من بعد از ۱۵ سال دوری برادرم را دیدم ولی نتوانستم او را در آغوش بگیرم و با او صحبت کنم. این حق طبیعی من بود که پاره جگرم را بعد از ۱۵ سال در آغوش بگیرم ولی سران فرقه رجوی به برادرم اجازه حتی حرف زدن ندادند.

فعالان و مدافعان حقوق بشر لطفاً به داد ما برسید.

نرگس بهشتی    ۲۶ ژانویه ۲۰۱۶

MKO Families' Campaign

 

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=4987