• امروز : شنبه - ۵ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 24 February - 2024

وجه تشابه رفتار داعشی ها و رجوی ها در برخورد با خانواده ها

  • کد خبر : 4881
  • 16 ژانویه 2016 - 22:06

وجه تشابه رفتار داعشی ها و رجوی ها

در برخورد با خانواده ها

در حالی در سایت ها دنبال اخباری در رابطه با اعضای فرقه رجوی بخصوص خواهرم بودم شاید از او خبری را در سایت ها ببینم که چشمم به خبری افتاد که هم شوکه شدم و هم کنجکاو شدم خبر را  بخوانم . خبر این بود : « یک تروریست داعش مادر خودش را به خاطر اینکه از پسرش خواسته بود تا این گروه تروریستی را ترک کند، در ملأعام اعدام کرد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه خبری بی.بی.سی، علی اصغر، ۲۱ ساله مادر ۴۵ ساله خود به نام لنا القاسم را در رقه سوریه و در مقابل چشم مردم اعدام کرد. گروه نظارتی حقوق بشر سوریه مستقر در انگلیس و یک گروه فعال حقوق بشری در رقه گزارش اعدام یک مادر توسط پسر داعشی‌اش را منتشر کردند. لنا القاسم مکررا به پسرش می‌گفت، ائتلاف ضد داعش به زودی این گروه را منهدم می‌کند و تلاش می‌کرد تا پسرش را متقاعد کند از این گروه خارج شود و همراه وی رقه را ترک کنند. پسر این زن اظهارات مادرش را به گوش داعش رساند و آنها به وی دستور دادند تا مادرش را بکشد. علی اصغر در مقابل چشم همگان مادرش را در محلی خارج از دفتر داعش در رقه به ضرب گلوله از پای درآورد…. فردی داعشی مادرش را به خاطر این که مانع رفتن او به جنگ شده است را در یکی از میادین شهر رقه سوریه در ملا عام اعدام کرد…»
در حالی که خبر را می خواندم  نمی دانم چرا یک هو ذهنم رفت، روی رفتار و گفتار رجوی و فرقه اش در رابطه با خانواده های اعضای خودش و یکبار دیگر اصل خبر را از اینترنت پیدا کردم  : « خانواده برخی از اعضاء گروه مجاهدین با تاکید بر اینکه چندین سال به دنبال دیدار فرزندانشان بوده اند ، گفتند : مسئولان اردوگاه به هیچ عنوان اجازه ملاقات به ما نمی دهند و سیستمی کاملا بسته و سرکوبگر دارند و اگر کسی از اعضاء به فکر زن ، بچه و پدر و مادر باشد تا حد مرگ مورد ضرب و شتم قرار می گیرد.

خانواده تعدادی از اعضاء اردوگاه اشرف گفتند: گردانندگان اردوگاه به فرزندانمان آموزش داده اند که ما را از یاد ببرند؛ از همین رو وقتی برای دیدار آنها به اینجا می آییم به سوی ما سنگ پرتاب می کنند. فرزندانمان دیگر فکر، احساس و مهر فرزندی ندارند و این نتیجه قساوت قلب مجاهدین است»  ذهنم را در حالیکه می خواستم از این خبر هولناک که قلب هر انسان را می آزرد خالص کنم اما نمی شد، خبر باور کردنی نیست ! آیا انسان این قدر پست و شقی می شود آن هم در قرن بیست و یکم ؟!!! راستی  مگر این داعشی خود را مسلمان نمی داند ؟ مگر او به خدا و آیات کتاب آسمانیش قران اعتقاد ندارد .( وبالوالدین احسانا) سوره نسا-آیه۳۶٫  پس چرا این فرد با مادرش چنین رفتاری می کند اگر مسلمان است که حداقل باید به دستور خدا وپیامبرش عمل کند .او چگونه دم از اسلام میزند در حالی که مادر بی گناهش راکه ۲۰سال برای او سختیها ورنجهای زیادی کشیده است را به جوخه مرگ می سپارد؟
 اینها هیچ ارزش واصالتی برای خانواده قائل نیستند .البته خداوند آگاه است و بینا و اعمال بشرش را می بیند و روزی انتقام این مادر بیگناه را از فرزند ستمکارش خواهد ستاند ولی عمل شنیع این فرد داعشی بی شرم مرا یاد اعمال فرقه رجوی در برخورد با خانواده ها انداخت .یاد آن روزهایی که پدران ومادران سالخورده وخواهران وبرادران دلسوخته اسیر فرقه رجوی به امید دیدار فرزندانشان فرسنگها راه را پیموده تا خود را به درب اشرف و یا لیبرتی برسانند تا شاید بتوانند ملاقاتی هرچند کوتاه با عزیزانشان داشته باشند .ولی آنها با انواع ناسزاها وحرفهای زشت و رکیک ، خانواده الدنگ ، وزارتی و انواع توهین ها روبرو می شدند. حتی اسرای فرقه بدستور رهبر خائن خود رجوی با انواع وسایلی که در دست داشتند به خانواده ها حمله می کردند .به گفته یکی از آزادگان این فرقه فلزاتی را شبیه نیزه های کوچکی درست کرده بودند که توسط یک دوچرخه که برای سنگ پرانی تغییر کاربردی داده بودند آنها را به سمت خانواده ها پرتاب می کردند که به محض برخورد به افراد جراحت خیلی وسیعی در بدن آنها ایجاد میکرد یا با انواع سنگهای کوچک و بزرگ توسط فلاخمان به سمت خانواده ها حمله ور میشدند .    

حال شما خود قضاوت کنید. اگر این افراد مانند داعشی ها آزاد بودند ودر زندانی مانند اشرف و لیبرتی زندانی نبودند به دستور رهبر وحشی خود رجوی چه بر سر خانواده ها می آوردند ؟ فکر میکنید کمتر از عمل  این فرد داعشی انجام می دادند؟!!! خیر، دقیقا همان کاری را می کردند که داعشی ها میکنند .پس وجه تشابه رجوی ها و داعشی ها در رابطه با رفتار با خانواده ها مانند هم است آنها خانواده ها را دشمن خود می دانند وآنها را مانعی برای اعمال ننگین خود می پندارند .رجوی و ایادیش با دادن دشنام و توهین و حمله با سنگ و نیزه آهنی و سایر وسایل و شکستن دل خانواده ها  هم روح آنها  را هدف گرفته است و هم جسم آنها را ، ما آرزو میکنیم که هر چه زودتر شاهد نابودی گروههای تکفیری و ملحد بوده وهمچنین شاهد آزادی تمای اسرا چه فکری وچه جسمی از دست افراد ظالم وخودخواهی چون رجوی و ابوبکر بغدادی  باشیم.انشالله
زهرا کریمی
 منبع: انجمن نجات مرکز خراسان رضوی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=4881

نوشته های مشابه