• امروز : جمعه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Friday - 14 June - 2024

تهدید به قتل دوباره جداشدگان منتقد توسط مریم رجوی

  • کد خبر : 4743
  • 01 ژانویه 2016 - 19:02

تهدید به قتل دوباره جداشدگان منتقد توسط مریم رجوی

سایت ایران افشاگر فرقه رجوی باز هم حملات خود به تعدادی از جداشدگان منتقد را آغاز نمود. اینبار طی حمله ای به آقای محمدرضا اسکاردی و چندتن دیگر از اعضای سابق فرقه، خانم زهرا میرباقری را نیز زیر ضرب برده که نشانگر اوج خشم مریم قجرعضدانلو از ضربه محکمی است که با افشای بخش دیگری از مناسبات سرکوبگرانه این فرقه توسط ایشان دریافت کرده است.

تهدید به قتل دوباره جداشدگان منتقد توسط مریم رجوی

دو هفته قبل خانم زهرا میرباقری به مناسبت جدایی فرشته هدایتی از مجاهدین، طی نامه ای سرگشاده به افشای برخی جنایت ها در درون فرقه مبادرت نمود که خشم مریم قجر را (که در هفته های گذشته تلاش می کرد چهره ای حقوق بشری از خود به نمایش بگذارد) برافروخت. وی برای آرامش دادن به خود، و برای پوشاندن صورت مسئله که همانا جنایتهای دهشتناک همسرش مسعود رجوی می باشد، چنگال های خود را به صورت زهرا میرباقری فرو کرده است.

تبریک برای آزادی خانم فرشته هدایتی (ایران قلم)

تبریک برای آزادی خانم فرشته هدایتی (صفحه فیسبوک)

این حرکت ها البته طبیعی است و انتظاری کمتر از آن نمی رود. اما نکته اینجاست که باز هم مریم رجوی در پایان این حملات، به تهدید منتقدان خود پرداخته و به آنان هشدار محاکمه شدن داده است که با توجه به جنایتکار خواندن منتقدان واضح است که منظور مریم رجوی اعدام آنان می باشد.

یادآوری می کنم که مسعود رجوی در زمستان ۷۴ رسماً از نیروهای خود خواسته بود که در صورت شکست خوردن، همه منتقدان جداشده از فرقه اش را در هرکجا که هستند ترور کنند. ادعای محاکمه منتقدان جداشده از سازمان مافیایی رجوی، آنهم به جرم همکاری در جنایت (با توجه به دستور تشکیلاتی مسعود رجوی به اعضای خود جهت اقدامات تروریستی علیه منتقدان)، به معنای اعدام خیابانی آنان می باشد که مفهوم آن در جهان امروز چیزی جز اقدامات تروریستی نیست.

بار دیگر به مسئولین کشورهای اروپایی و بخصوص دولت فرانسه هشدار می دهم که اگر جلوی تحرکات این فرقه خطرناک تروریستی دراروپا گرفته نشود، باز هم شاهد موج دیگری از ترور خواهیم بود. دولت فرانسه باید چنین تهدیداتی را جدی گرفته و برای مریم رجوی و سران فرقه اش محدودیت های جدی اعمال نماید.

به نظر می رسد که شکست های پی در پی، سران فرقه مجاهدین را هر روز برای کشتار منتقدان جری تر می کند اما رجوی باید بداند که با اینگونه تهدیدات نمی تواند خللی در اراده منتقدان در افشاگری و روشنگری هرچه بیشتر آنان وارد آورد. رجوی یک تشکل در حال فروپاشی را نمایندگی می کند که خود عامل اصلی قتل عام بازماندگان در عراق و متلاشی شدن تشکیلات خویش است.

سازمان ملل و مجامع حقوق بشری باید این تشکل مافیایی و تروریستی را زیر نظر داشته و از دولت فرانسه بخواهند که رهبری آن را بخاطر جنایت جنگی در دادگاهی علنی محاکمه نمایند.

حامد صرافپور   ۹ دی ماه ۱۳۹۴      ۳۰ دسامبر ۲۰۱۵

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=4743