• امروز : شنبه - ۳۰ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 July - 2024

مرتبطین با فرقه تروریستی رجوی در کمترین زمان شناسایی و دستگیر می‌شوند

  • کد خبر : 47271
  • 07 جولای 2024 - 10:28

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در حادثه خرابکاری (آتش سوزی) در یکی از ادارات شهرستان دشتستان، ماموران پلیس امنیت عمومی ۲ نفر از این عوامل را دستگیر کرد که مرتبط با فرقه تروریستی رجوی بودند.

به گزارش فراق، حیدر سوسنی در گفت و گو با خبرگزاری پلیس بیان داشت: در تاریخ ۳۱ اردیبهشت سال جاری مصادف با شهادت رییس جمهور و فراخوان شبکه های معاند و منافقین باهدف ایجاد آشوب، دو نفر به منظور خرابکاری؛ کوکتل مولوتوف به داخل یکی از ادارات شهرستان دشتستان پرتاب کرده و متواری می‌شوند.

سردار سوسنی عنوان داشت: در همین راستا با اشرافِ اطلاعاتی و به کارگیری روش‌های تخصصی، هویت دو نفر به نام های «س-پ» و «م-ع» شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: متهمان به بزه انتسابی اقرار و بیان داشتند، پس از فراخوان فرقه رجوی برای خرابکاری، عملیات تروریستی و ایجاد آشوب در کشور و برقراری ارتباط با سرپل های مربوطه، پیشنهاد آنان را پذیرفته و با دریافت آموزش های لازم از طریق کانال های تلگرامی، اقدام به ساخت دو عدد بمب آتش زای دست ساز به منظور انفجار بمب های ساخته شده در یکی از مراکز دولتی کردند.

آن ها در ادامه گفتند: همچنین با فیلمبرداری از این اقدامِ خرابکارانه فیلم های تهیه شده را به شبکه تلویزیونی فرقه رجوی ارسال کردیم تا در قبال این عملیات مبالغی را دریافت کنیم.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در ادامه تحقیقات صورت گرفته مشخص شد متهمان قصد داشتند تا قبل از برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، نسبت به انفجار و به اتش کشیدن یکی از مراکز حساس شهرستان دشتستان اقدام که قبل از عملی نمودن آن دستگیر شدند.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=47271