• امروز : شنبه - ۳۰ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 July - 2024

فیلم کامل از یک نشست مغزشویی در معبد رجوی / شیوه تولد از خواهر مریم!

  • کد خبر : 47225
  • 04 جولای 2024 - 7:33

چندی پیش، برشی از یک جلسه اعلام وفاداری اعضای فرقه رجوی در مقابل مسعود رجوی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که با واکنش جالب کاربران مواجه شد.

به گزارش فراق، در این گزارش خبری ویدئوی کامل این نشست را جهت قضاوت افکار عمومی و مخاطبان فرهیخته منتشر می کنیم تا از شیوه سرکوب عقاید و مغزشویی در فرقه تروریستی رجوی آگاه شوند.

رجوی در بخشی از این ویدئو از فرد موردنظر می‌خواهد تا به فریبکاری‌هایش در گذشته اعتراف کند و طرف مقابل هم جملاتی را به زبان می‌آورد که برده‌وار و خفت‌بار است. رجوی از طرف می‌پرسد: «تو دوباره متولد شدی؟» و فرد مربوطه تأیید می‌کند. بعد از او می‌پرسد: «چاخان نمی‌کنی؟ از کی متولد شدی؟» و طرف می‌گوید: «از خواهر مریم!» و در توضیح می‌گوید: «با درک و شناختی که از خواهر مریم پیدا کردم، دنیام کلا عوض شد.» رجوی می‌پرسد: «دنیات عوض شد؟ دنیای قبلی‌ت چه دنیایی بود؟» و طرف می‌گوید: «دنیای تاریکی، دنیای پوچی.» همزمان رجوی از او می‌پرسد: «وضعت خیلی خراب بود؟ حقه‌باز مشهودی بودی؟» و باعث تأسف و تعجب است که عضو مربوطه در مقابل مسعود رجوی، سرافکنده و تحقیرشده، لبخند می‌زند. بعد هم رجوی پرسش و پاسخی با یکی دیگر از اعضا شروع می‌کند و سرآخر تأکید می‌کند که بله، می‌شود دنیا را عوض کرد!

مریم سنجابی، عضو سابق شورای رهبری فرقه رجوی در این باره می نویسد: تشکیل جلسات صدنفره و گاهی هزار نفره در این سازمان به یک روال و قانون تبدیل شده. در این جلسات نفرات را وادار می‌‌کنند که حتی خصوصی‌ترین افکاری را که از ذهن‌شان عبور کرده، در جمع مطرح کنند و سپس آن جمع را علیه آن فرد بشورانند و مورد تحقیر و توهین و آزار قرار دهند. در تشکیلات فرقه‎ای این سازمان به‌طور رسمی اعلام شده که هیچ فردی از خودش هیچ هویتی ندارد. زن، شوهر و کلیه افراد خانواده، همه‌‌چیزش متعلق به رهبری است. به‌طور خاص می‌گویند که جان‌شان مال مسعود رجوی و روح و افکارشان متعلق به مریم رجوی است و این زیربنای ایدئولوژی کثیف این سازمان است؛ یعنی افراد نباید خودشان هیچ‌گونه تصمیم‌گیری یا فکر و اندیشه یا اختیاری بر امور خصوصی خود داشته باشند. از زمانی که عضو شورای رهبری این سازمان شدم، به من ابلاغ شد که دیگر هرگز نمی‌توانم این سازمان را ترک کنم و اگر زمانی بخواهم از این سازمان جدا شوم، حکم من مرگ است و باید با قرص سیانور خودکشی کنم. شما لطفا به من بگویید حتی یک رئیس‌جمهوری اگر نخواهد کارش را انجام دهد، می‎تواند یا نه؟ این چه سازمانی است که اینگونه حکم می‌کند؟ این قانونِ این سازمان است که علیه مخالفان خودش حکم مرگ می‌دهد. حکم فرار و هرگونه جدایی از این سازمان، مرگ است. این بارها توسط مسعود رجوی مورد تأکید قرار گرفته است.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=47225