• امروز : شنبه - ۳۰ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 July - 2024
گزارش تصویری

خانواده‌های عضو انجمن نجات استان اردبیل حماسه آفریدند

  • کد خبر : 47019
  • 29 ژوئن 2024 - 12:04

در این دوره از انتخابات پروژه تحریم انتخابات توسط منافقین و دشمنان ملت ایران شکست خورد و ملت ایران با هر گرایش و سلیقه‌ای در صحنه حاضر شدند.

به گزارش فراق، خانواده‌های عضو انجمن نجات استان اردبیل نیز در کنار سایر آحاد جامعه، روز جمعه ۸ تیرماه با حضوری پرشکوه پای صندوق‌های رأی، پاسخ تمام دشمنان ایران اسلامی و وطن فروشان را دادند.

خانواده‌های عضو انجمن نجات استان اردبیل چند روز پیش با انتشار بیانیه‌ای ضمن اعلام حضور گسترده برای مشارکت در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری نوشته بودند: «ما رأی می‌دهیم تا با سیاست‌های مقتدرانه ایران اسلامی شاهد برچیده شدن بساط فرقه رجوی باشیم و خانواده پاک ایرانی در کنار اعضایش در آرامش همیشگی باشد.»

به گزارش فراق، در متن این بیانیه آمده بود:

«ما خانواده‌های آسیب دیده از خشونت سازمان فرقه‌ای رجوی در انتخابات سرنوشت ساز چهاردهمین دوره ریاست جمهوری که نقش تعیین کننده‌ای در ترسیم آینده وطن ما دارد قاطعانه و باحداکثر وحدت شرکت خواهیم داشت.

به کوری چشم دشمنان قسم خورده ایران، روز جمعه ۸ تیرماه ۱۴۰۲، نشان می‌دهیم که در راه حفظ و حراست از میهن عزیزمان در کنار سایر آحاد جامعه مصمّم، استوار و متحد هستیم و در مقابل وطن‌فروشان، تروریست‌ها و دشمنان این خاک با تمام قدرت ایستادگی می‌کنیم.

امروز فرقه تروریستی رجوی که در کارنامه خود جنایت، قتل، خیانت و شکنجه هزاران انسان بی گناه را دارد در کنار سایر دشمنان این مرز و بوم، در یک جنگ ترکیبی تمام عیار به فکر نابودی کشور و به زانو درآوردن ملت سرافراز و پرتوان ایران است اما زهی خیال باطل، ما خانواده ها وفادار به وطن خود بوده و برای پیشرفت کشور عزیزمان از هیچ تلاش و کوششی کم نخواهیم گذاشت.

 ما رأی می‌دهیم تا به یاری خداوند متعال و سیاست‌های مقتدرانه ایران اسلامی شاهد برچیده شدن بساط فرقه رجوی باشیم و خانواده پاک ایرانی در کنار اعضایش در آرامش همیشگی باشد.

به امید فتح قله‌های پیروزی برای ملت سربلند جمهوری اسلامی ایران.»

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=47019