• امروز : دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 17 June - 2024

استیصال سران فرقه رجوی در برابر کانون شورشی ناراضیان «اشرف» / تیم سایبری رجوی با جعل ناشیانه تصاویر شورش سعی در گمراه کردن سایر اعضا دارد

  • کد خبر : 46729
  • 11 ژوئن 2024 - 11:47

کانون شورشی ناراضیان اشرف، سران فرقه رجوی را چنان به استیصال کشانده؛ که برای مدیریت وضعیت بحرانی حاکم بر این فرقه، روی به شناسایی و حذف فیزیکی اعضای این کانون آورده‌اند.

به گزارش فراق، تشدید فشارهای غیر قابل تحمل از سوی سران فرقه علیه اعضا باعث شکل گیری موج گسترده‌ای از نارضایتی و اختلافات بی سابقه در داخل این سازمان شده است.

این نارضایتی علیه سران فرقه به حدی افزایش پیدا کرده است که بنا بر اطلاعات منتشر شده در فضای مجازی، اعضای ناراضی اقدام به راه اندازی کانون شورشی ناراضیان در این کمپ کرده‌اند. البته افزایش مرگ و میرهای مشکوک در داخل این فرقه هم از عوامل شکل گیری این کانون است.

اما نکته جالب توجه اینجاست که کانون شورشی منافقین، که روزگاری قرار بود به عنوان نیرویی برای مقابله با جمهوری اسلامی از سوی نفاق مورد استفاده قرار گیرد امروز با شعار مرگ بر رجوی گریبانگیر خودشان شده و این فرقه تروریستی را در داخل در آستانه‌ فروپاشی قرار داده است.

شکل گیری این کانون نشان از آن دارد که فشارعلیه نیروها به قدری بالا رفته که اعضا در نهایت با وجود خفقان و استبداد حاکم بر کمپ اشرف مجبور بر غلبه به ترس خود شده و مقابل سران ایستادگی کنند.

بحران فزاینده حاکم بر منافقین در کمپ اشرف، علاوه بر قتل‌های سازماندهی شده؛ باعث تشدید سرکوب و شدت گرفتن بازرسی‌های افراد حاضر در کمپ اشرف شده چنین امری حتی باعث بروز نارضایتی و اختلافات جدی بین اطلاعات گروهک و ستاد داخلی آن هم شده است.

شعارهای مرگ بر رجوی از داخل فرقه؛ با حساسیت ویژه ستاد داخلی نفاق روبر شده از این‌رو آنها با جعل ناشیانه تعدادی از تصاویر غیر واقع و فیک سعی دارند صحت اطلاعات منتشر شده در ارتباط با شکل گیری کانون ناراضیان کمپ اشرف را زیر سوال ببرند.

طبق ادعای ادمین سابق فرقه تروریستی رجوی، شکراله ربیعی اولین قربانی سرکوب ناراضیان مقر اشرف ۳ بوده و یاداور حذف‌های فیزیکی نفرات معترض فرقه در دهه هفتاد و مقر اشرف ۱ است. موضوعی که هشدار عضو جداشده فرقه رجوی مبنی بر افزایش مرگ و میرهای نفرات گروهک ناشی از نشست‌ها، شکنجه‌ها و مرگ‌های اجباری را در به همراه داشته است.

هادی رضایی

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=46729