• امروز : دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 17 June - 2024

اولین تصویر از محل بستری مریم رجوی در فرانسه

  • کد خبر : 46684
  • 09 ژوئن 2024 - 9:41

از شب گذشته که خبر بستری مریم رجوی در فرانسه با وضعیتی وخیم منتشر شده، تیم حفاظتی وی در تلاش برای جلوگیری از درز هر گونه اطلاعات در این خصوص هستند.

به گزارش فراق، این تصویر به صورت مخفیانه از اتاق بستری مریم رجوی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان فوق تخصصی قلب پاریس گرفته شده و توسط اعضای ناراضی در «اشرف ۳» در اختیار فراق قرار گرفته است. 

گفته شده به تمام کادرهای تشکیلات در فرانسه و اعضا در آلبانی فراخوان داده شده تا برای سلامتی مریم دعا کنند ولی بسیاری ضمن شادمانی از این خبر اعلام داشتند دعا می‌کنیم تا با مرگ وی راه نجات برای ما هموار شود.

مریم قَجَر عَضدانلو مشهور به مریم رجوی متولد آذر ۱۳۳۲ در تهران و سومین همسر مسعود رجوی پس از اشرف ربیعی و فیروزه بنی‌صدر می‌باشد.

نامبرده پس از گذشت ۲۰ سال از غیبت مسعود رجوی، سرکردگی سازمان تروریستی مجاهدین را عهده‌دار بوده و بسیاری از خیانت‌ها علیه ملت ایران در دو دهه اخیر به دستور وی صادر شده است.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=46684

ثبت دیدگاه

  1. کاش هر چه زودتر به درک واصل بشه مریم اسمیگل چطور میخوای تو قبر بخوابی ولی هر چقدر هم تلاش کنی آخرش جات تو قبر زورت به خدا که نمیرسه چطور جواب خدا رو میدی هر چقدر هم عمر کنی و تو شیشه تگهت دارن باید یه روز بری تو قبر دیگه آخرشه اینهمه زور زدی کجا رو گرفتی

  2. مسعود رجوی الان بیست سال مرده و گور به گور شده هنوز میگن زنده اس ولی مردم که میفهمن مریم اسمیگل هم بمیره قایمش میکنن تا گروه خرشون از هم نپاشه