• امروز : دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 17 June - 2024
روایت منصور براهویی از هفت سال زندگی در دنیای آزاد

حالا هرجایی بخواهم می‌روم

  • کد خبر : 46644
  • 08 ژوئن 2024 - 13:18

عضو انجمن نجات در آلبانی می‌گوید: «من بعد از خروج از سازمان، زندگی راحتی را شروع کردم. حالا هرجایی بخواهم می روم، هر چیزی بخواهم می‌پوشیم و با هر کسی بخواهم ارتباط دارم.»

به گزارش فراق، منصور براهویی در برنامه دورهمی انجمن نجات آلبانی ضمن تشریح زندگی کنونی خود خارج از تشکیلات مجاهدین خلق اظهار داشت: من بعد از خروج از سازمان، زندگی راحتی را شروع کردم. حالا هرجایی بخواهم می روم، هر چیزی بخواهم می پوشیم و با هر کسی بخواهم ارتباط دارم.

براهویی از جمله اسرای جنگ ایران و عراق بود که در اردوگاه رژیم بعث با فریب عوامل فرقه رجوی، به کمپ اشرف منتقل شد. او  پس از انتقال گروه به آلبانی از تشکیلات مجاهدین خلق کناره گیری کرد و بعد از چند دهه اسارت، به دنیای آزاد قدم گذاشت.

وی با اشاره به استقلال مالی اش بعد از خروج از اردوگاه مجاهدین خلق می گوید: از زمان جدایی از فرقه و خارج از تشکیلات مجاهدین، من مشغول کار هستم. شاید کارم سنگین باشد اما آدم خودم هستم. راحت هستم و استقلال مالی دارم.

عضو سابق مجاهدین خلق می‌گوید در زمان حضور در تشکیلات مجاهدین خلق، مابه ازای کار در سازمان هیچ حقوق و دستمزدی دریافت نمی کردیم، در عوض هر شب مورد حسابرسی و سرکوب قرار می گرفتیم.

عضو فعلی انجمن نجات آلبانی در انتها از دوستان سابقش در کمپ مانز می خواهد تا هر چه سریع تر خود را از تشکیلات مجاهدین جدا کنند و به زندگی آزاد برگردند تا بتوانند با خانواده هایشان ارتباط برقرار کنند و دل  خانواده ها را شاد کنند چرا که خانواده ها منتظر دیدار و شنیدن صدای فرزندان شان هستند.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=46644