• امروز : دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 17 June - 2024
سرنوشت مجاهد پاکبازی که نگهبان مرغ و خروس «اشرف» شده بود!

قوت گرفتن فرضیه حذف «شکراله ربیعی» در «اشرف ۳» / ربیعی جزء کانون ناراضیان اشرف بود

  • کد خبر : 46639
  • 08 ژوئن 2024 - 10:57

پس از گذشت ۱۰روز از مرگ مشکوک «شکراله ربیعی» در «اشرف ۳» تصویری از وی به دست رسیده که نشان می‌دهد، وی جزء کانون شورشیان «اشرف» و به صورت جدی خواستار جدایی بوده است.

به گزارش فراق، شکراله ربیعی ۸ خرداد ماه، پس از ۴۶ سال اسارت در فرقه شیطانی رجوی مُرد اما سایت‌های فرقه پس از گذشت یک هفته و فشارهای درونی سرانجام به منظور ردگم کنی، مجبور به انتشار خبر مرگ وی شدند.

 یکی از بدترین وقایع برای فرقه تروریستی رجوی، این است که یکی از اعضا ذهن خودش را به کار گرفته و به صورت جدی مقابل تشکیلات ایستاده و تصمیم به جدا شدن می‌گیرد.

در چنین شرایطی است که فرقه تروریستی رجوی پس از بررسی های واحد اطلاعات و امنیت، وقتی که دید آن فرد دارای اطلاعات خاص بوده و ممکن است خروج وی موجب دردسر شود تصمیم به حذف بی‌ سر و صدای وی می گیرد، مانند موردی در مرگ ربیعی شاهد بودیم.

داریوش قنواتی درباره مرگ شکراله ربیعی نوشته است: ربیعی به خاطر زاویه ای که با سازمان داشت از همه مسئولیت ها خلع شده بود و برای تحقیرکردن او را به کارهای سخت و به اصطلاح سیاه گماشته بودند، مثلا در ورودی درب اشرف او را مسئول نگهداری تعدادی مرغ و خروس کرده بودند و چون در معرض دید بود به این طریق می خواستند او را تحقیر و خرد کنند. مجاهد تراز مکتب پیشتاز! که با توسل به تکامل اجتماعی مسعود رجوی می خواست ساختار سیاسی و اجتماعی فعلی جهان را بشکافد و طرحی نو در اندازد باید ساعت ها چشم انتظار و خیره می‌ماند تا مرغی تخمی گذاشته و تقدیم ستاد خواهران شورای فرقه کند!

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=46639