• امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 18 July - 2024

رجوی دروغ میگوید، اقدامات خانواده ها برای کمک به اسرای لیبرتی است!

  • کد خبر : 4662
  • 20 دسامبر 2015 - 13:25

رجوی دروغ میگوید،

اقدامات خانواده ها برای کمک به اسرای لیبرتی است!

فعالیت خانواده های درگیر با رجوی که فرزندانشان را دهه هاست که درگروگان قدرت طلبی او دارند، وارد فازهای نوین وجدی تر شده واین ضرردیدگان درمراجعه ی اخیر خود به لیبرتی و با مشاهده ی کارشکنی های رجوی و عدم موفقیت شان دریک ملاقات ساده ، مجبور به مراجعه به پارلمان عراق ونهادهای حقوق بشری شدند.
اما ازآنجا که درقاموس فرقه ی رجوی، حق اعتراض وطرح شکایت برعلیه او یک عمل ضد بشری؟! شمرده می شود، رسانه های این گروه خدعه گر ودغلکار ازاین عمل خانواده هایی که حق شان توسط رجوی ضایع شده ، به خشم آمده و نوشته ای با عنوان ” وزارت اطلاعات ایران تلاش می‌کند که مؤسسات رسمی عراقی را به دام جنگ با اشرفیان در لیبرتی بکشاند ” ، منتشر کرد که طی ان آمده است:
” می‌گویم جنگ با اشرفیان در لیبرتی، چراکه اطلاعات رژیم ایران و نیروهای تروریستی قدس به‌طور واقعی و با جدیت با اشرفیانی که در لیبرتی هستند می‌جنگند و از زمانی که وزارت حقوق بشر را در اختیار گرفتند تا الآن تلاش می‌کنند که با همکاری مزدوران و آنانی که برای  ایران له‌له می‌زنند پارلمان را به سمت درگیرشان با نسل‌کشی و جنایت ضد انسانی جدید علیه ساکنان لیبرتی بکشانند “.
 بدین ترتیب ، باتوجه به ماهیت مافیایی وفرقه ای باند رجوی،  این عمل صلح جویانه  خانواده ها که دراصل برای حفظ جان لیبرتی نشینان اشرفی بوده ونمونه ی روشن یک اقدام منطبق با حقوق بشر شمرده میشود،  بطور ناجوانمردانه ای جنگ شمرده می شود واین تقصیر هیچکس جز خود رجوی نیست که فرزندان مردم را باانواع حیله دراین مخمصه گرفتار کرده است!
پروسه اشرف ولیبرتی مانند سنگی است که توسط شخص نادانی مثل رجوی به چاه انداخته شده وحالا هزاران عاقل دربیرون آوردن آن دچار مشکل شده اند!
درادامه ی این نوشته ی زهرآلود برعلیه خانواده ها آمده است:
اطلاعات ایران مجدداً با برگ مزدوران خود که ازاینجا و  آنجا و از داخل و خارج ایران تحت پوش خانواده ساکنان لیبرتی و با درخواست انسانی دیدار با خانواده‌هایشان در کمپ جمع‌آوری کرده است واردشده است  و این حرف حقی است که هدف باطلی را دنبال می‌کند چه را که درخواست خود را با اجبار و زورمی‌خواهند اعمال کنند درحالی‌که قوانین بین‌المللی و محلی می‌گوید که ساکنان لیبرتی در پذیرش یا عدم پذیرش هر چیزی آزاد هستند و آنان نمی‌خواهند این جمع  بدبخت دیوانه را بر طبق شروط سفارت ایران بپذیرند “.
البته اگر ساکنین لیبرتی انسان های آزاد وجایز التصرفی بودند، کمی میشد دربرابر این سمپاشی های رجوی به فکر فرو رفت!
اما واقعیت تلخ عبارت ازآنست که این افراد ابدا اختیاری ازخود ندارند و این گماشتگان رجوی هستند که در مورد آنها و آن هم طبق رهنمود رجوی صحبت می کنند. آنها هرگز کسی جز این مسئولین خود را ندیده و هیچوقت حق آزادی گفتگو با افراد غیر فرقه را نداشته اند و رجوی با رویه ای که خود درپیش گرفته، ابداً قادر به ثبوت این ادعایش که گویا این اسرا هستند که تصمیم به بایکوت تمامی انسان های خارج ازفرقه وحتی خانواده هایشان گرفته اند، نیست!
رجوی با اجازه ندادن باین محرومین برای  فکر کردن ودوست داشتن، هرگز این حرف خود را درمحک آزمایش قرار نداده وطبیعی است که کسی حرف او دراین مورد را جدی نگیرد وآنرا دروغ وقیحانه بنامد!
دیگر اینکه ما چیزی بنام شروط  سفارت ایران درمورد ملاقات ها را نشنیده ایم وبهتر بود که رجوی ها  بجای حرف هوایی زدن ، فاکت روشنی را ارائه می دادند!

گروهی از خانواده های آماده سفر به لیبرتی

آذربایجان شرقی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=4662