• امروز : دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 17 June - 2024
پرسش صریح ساناز پرورش، دختر یکی از اسیران فرقه رجوی از رهبران این فرقه

آیا قطع ارتباط پدرم با خانواده در راستای شعارهای آزادی شماست؟ / علت ترس از خانواده پس از ۳۶ سال اسارت را بیان کنید

  • کد خبر : 46376
  • 18 می 2024 - 14:21

ساناز پرورش، دختر یکی از اسیران فرقه رجوی، در نامه‌ای به شعارهای نمایشی مجاهدین خلق پرداخت و خطاب به رهبران این فرقه گفت، اگر به آزادی انسان‌ها اعتقاد دارید چرا نمی‌گذارید پدرم پس از ۳۶ سال با خانواده خود ارتباطی بگیرد.

به گزارش فراق، در نامه انتقادی دختر فریدون پرورش، خطاب به رهبران فرقه رجوی آمده است:

پدر من فریدون پرورش به مدت ۳۶ سال است که در قرارگاه اشرف تحت اختیار کامل شما قرار دارد. پدرم متاسفانه هیچ گونه تماسی با من و خواهرم که سالهاست در غم و دوری او می‌سوزیم و می‌سازیم نداشته است زیرا شما رهبران مجاهدین بر خلاف همه شعارهایی که در دفاع از حقوق و آزادی انسان‌ها می‌دهید امکان و اجازه تماس با پدرم و خانواده‌اش را در طی این مدت طولانی ندادید پس در نتیجه تمام این حرف‌ها و شعارهای شما

دروغی بیش نبوده و نخواهد بود. آیا واقعا شما رهبران مجاهدین به احساسات مادرانه، خواهرانه، برادرانه و عواطف خانوادگی کمترین ارزشی قائل هستید؟ من به صراحت می‌گویم نه، زیرا شما به خواسته مادر، خواهرم و خود من هیچ ارزشی قائل نیستید. آیا این رفتار شما حمایت از حقوق و خواسته مشروع و قانونی انسانهاست.

بعد از ۳۶ سال ما هیچ گونه اطلاعی از وضیعت سلامتی و سرنوشت پدرم نداریم زیرا که شما رهبران مجاهدین این امکان را از ما سلب کردید و اجازه تماس پدرم با فرزندان چشم انتظارش را نمی‌دهید. آرزوی ما همواره این است که سایه پدرمان بالای سر خانواده‌اش باشد، اما شما سدی در مقابل این آرزو هستید.

ما چندین سال است که در حسرت دیدار پدرم به سر می‌بریم و او در اسارتگاه ذهنی شماست. شما رهبران مجاهدین این حق شرعی و قانونی را از همه ما گرفته‌اید. او صد در صد می‌خواهد با ما تماس داشته باشد و من مطمئن هستم که شما نمی‌گذارید. شما با ترفندهای همیشگی فرقه‌ای مانع ارتباط پدرم با خارج از مقر اشرف شده‌اید. آیا این رفتار غیرانسانی و غیراخلاقی شما توجیه دارد؟ بعد از ۳۶ سال که شما پدرم و همه افراد مستقر در مقر اشرف را تحت شستشوی مغزی قرار دادید باز هم ترس و واهمه دارید که با خانواده اش تماس بگیرد؟

ساناز پرورش

الناز پرورش

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=46376

نوشته های مشابه

13می
میثاق می‌بندیم که در صحنه نبرد با رجوی تا آخر ایستاده‌ایم / اهداف و آرزوهایمان دست یافتنی است
پیام قدردانی سرپرست «جنبش دادخواهی مادران گیلک» از مسئول «تشکل مادران انجمن نجات»

میثاق می‌بندیم که در صحنه نبرد با رجوی تا آخر ایستاده‌ایم / اهداف و آرزوهایمان دست یافتنی است

01می
خواهش می کنم دلت برای خواهرت بسوزد، دیگر پیر شدم
فریده پرورش، خواهر چشم انتظار فریدون پرورش

خواهش می کنم دلت برای خواهرت بسوزد، دیگر پیر شدم