• امروز : دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 17 June - 2024
توهین مزدور همیشه مست مریم رجوی به ایرانیان خارج از کشور

پرویز خزایی: «درماندگان حتی فرصت ندارند خیابان‌های اروپا را ببینند»!

  • کد خبر : 46329
  • 13 می 2024 - 9:51

پرویز خزایی، مزدور همیشه مست و منگ مریم رجوی در یادداشتی به ایرانیان خارج از کشور توهین کرده و آن‌ها را به جهت عدم مبارزه خشونت آمیز با نظام جمهوری اسلامی درمانده نامیده است.

به گزارش فراق، در بخشی از یادداشت این خرفت عیاش با حمله به مهاجرت کنندگان از ایران آمده است: «آخر این درماندگان حامی مستقیم و غیرمستقیم…، حتی فرصت ندارند خیابانهای اروپا و دیگر کشورهای آزاد شده از دست نازیسم وفاشیسم هیتلری را ببینند. چون کافی است در پاریس مدتی فقط فروشگاهای لباس و عطرو مد را ول کنند و ببینند که در جایی کتیبه‌یی سنگی با گل و سبزه نصب شده و بر روی آن نوشته شده: به‌یاد جوانان ومردمی در این محل که با تشکیل هسته‌های مقاومت و کانونهای شورشی علیه نازیسم هیتلر وموسیلنی و شرکا مسلحانه جنگیدند و جان باختند…»

پرویز خزایی عضو شورای ملی مقاومت فرقه تروریستی رجوی است و درون فرقه نیز به عنوان یک مزدور عیاش شناخته می‌شود. او در یادداشت اخیر خود که کاملا آشکار است در وضعیتی غیرعادی نوشته شده در اظهاراتی موهوم و بی سر و ته به افرادی است که از ایران مهاجرت کرده‌اند و علیه نظام ایران اقدام خشونت آمیز نمی‌کنند، به زعم آنچه خودش در آن لحظه درست می دانسته، فحش و ناسزا گفته است.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=46329