• امروز : شنبه - ۲۹ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 18 May - 2024

ماجرای خیابان وزرا چیست؟

  • کد خبر : 45882
  • 18 آوریل 2024 - 10:05

از روز گذشته ادعای مرگ یک دختر در خیابان وزرا در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود؛ در این مطلب که متن اولیه آن توسط فرقه تروریستی رجوی تولید شده، ادعا گردیده که یک خانواده در مقابل مقرّ «گشت ارشاد» در خیابان «وزرا» تهران با گریه و زاری گفته‌اند «دخترشان سالم رفت داخل الان میگن مُرده!»

این در حالی است که مرکزی که پیش‌تر برای موضوع گشت ارشاد در خیابان وزرا بود منتقل شده و مرکز وزرا تحویل پلیس امنیت و تبدیل به محل برخورد با اراذل اوباش و سارقان و زورگیرها، شده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران نیز در اطلاعیه‌ای نوشت:
خبر در خصوص فوت به دلیل حجاب در ساختمانِ وزرا کذب و این ساختمان مرکز مبارزه با اراذل و اوباش و سارقین حرفه‌ای بوده و ارتباطی با سایرِ ماموریت‌های پلیس ندارد. یکی از اراذل و اوباشِ سطحِ یکِ تهران که دارای ۹مورد سابقه بازداشت و سوابق متعدد نزاع و درگیری با مردم، چندین فقره آزار و اذیتِ نوامیس، عربده کشی و شکستن شیشه خودروها و همچنین توزیع مواد مخدر بوده دستگیر گردید و در ایام نوروز به زندان منتقل می‌گردد.

بنا بر دستورقضایی برای بازسازی صحنه جرم و مواجهه با شهود به همراه همدستانش به محلِ جرم اعزام که حین انتقال و قبل از بازسازی صحنه جرم با کاهش سطح هوشیاری مواجه، که با حضور عوامل اورژانس بلافاصله به مرکز پزشکی منتقل و برابر اظهاراتِ تخصصیِ کادرِ درمان متهم از قرصِ نامعلوم استفاده نموده و فوت شده است.

گفتنی است دلایل این اقدامِ متهم توسط پلیس و مقامات قضایی تحتِ پیگیری و بررسی بوده و تصاویر و مستندات در خصوص اقداماتِ تبهکارانه این فرد منتشر گردیده است.

بر اساس اخبار رسیده، علت مانور فرقه رجوی روی این خبر ارتباط خانواده دختر نامبرده با کانون های موسوم به شورشی این فرقه می باشد.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=45882