• امروز : شنبه - ۱۸ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 9 December - 2023

کینه حیوانی رجوی نسبت به دانشجویان ایرانی !

  • کد خبر : 4556
  • 06 دسامبر 2015 - 18:39

کینه حیوانی رجوی نسبت به دانشجویان ایرانی !

سایت رجوی داعشی برای ۱۶ اذر که روز دانشجو می باشد یک فراخوان اعتراض یک هفته ای را درج کرده و در این فراخوان از انجمنها و دانشجویان موهوم که وجود خارجی ندارند نقل و قول کرده که گویا با فراخوان فرقه رجوی داعشی یک هفته در حمایت از این فرقه جنایتکار و ارتش دست ساز رجوی که انهم وجود خارجی ندارد و فقط در خیالات ابلهانه رجوی داعشی و سران فرقه وجود دارد به اعتراض خواهند پرداخت !mohammad_razaghi-262x350

رجوی داعشی سعی می کند به مناسبتهای مختلف با صدور پیامهائی که هیچ ایرانی با شرافت به ان اهمیت نمی دهد برای خود کلاه نمدی بسازد .

جا دارد اینجا به یک نمونه و ماهیت ؛کینه حیوانی رجوی داعشی نسبت به دانشجویان و طبقه روشنفکر ایرانی را بیان کنم .

چند ماه ار انتخاب اقای خاتمی به ریاست جمهوری نگذشته بود که رجوی در اردوگاه باقر زاده نشست عمومی برگزار کرد و گفت خاتمی گفته می خواهد معاند به منتقد و منتقد به موافق رژیم تبدیل کند و موضوع این که با سر کار امدن اقای خاتمی مردم ایران و دولتهای اروپائی و امریکائیها خاتمی زده شده اند و باید اعضاء فرقه هم خاتمی زدائی شوند !

رجوی داعشی در اوهام و خیالات ابلهانه خود مدعی بود که چون ایشان مریم قجر بعنوان رئیس جمهور باسمه ای معرفی کرده سران رژیم ایران هم در مقابل خاتمی را بعنوان ریئس جمهور انتخاب کرده تا از سرنگونی نجات بدهند !

رجوی داعشی به اعضاء فرقه دستور داد علاوه بر اینکه همه باید از خاتمی عبور کنند و خاتمی زدائی شوند وهر عضوء فرقه با شاخص عملیات انتحاری به داخل ایران رفته عملیات نظامی ( ترور ؛ خمپاره زنی ) در داخل کشور انجام دهد تا خط خاتمی را بسوزانند و انقدردر داخل ایران عملیات نظامی اجراء کنید که سران رژیم ایران مجبور شود فضاء را بسته و نظامی کنند و یا مجبور شوند خاتمی را برکنار و حتا دستگیر کنند !

سپس رجوی به حمایت اقشار مختلف مردم از اقای خاتمی پرداخت و با بغض وکینه حیوانی شروع به توهین کردن به ملت ایران کرد و گفت :

حساب ملت که معلوم ! ملت بی غیرت غرق در جیم ( مسائل جنسی ) هستند .

حساب این دانشجوهای قرطی ؛ سوسول و مهندس ها هم که برای خاتمی صوت و کف می زنند معلوم باید بهشان گفت ما ریئس جمهور معرفی کردیم شما رفتید از خاتمی حمایت کردید !

سپس همه دانشجویان ؛ مهندس ها را به جرم خیانت باید چسباند سینه دیوار تیر باران کرد !

حال رجوی داعشی با سوء استفاده ار روز دانشجو به دادن اطلاعیه های دروغین رو اورده و با شیادی و شامورته بازی می خواهد وانمود کند که سری در میان دانشجوها و … دارد .

اما به رجوی داعشی باید گفت بفرما این میدان اگر توانستید از میان ۵ ملیون دانشجو ۵۰ نفر در یک جا جمع کنی تا از رجوی داعشی حمایت کنند انوقت می توانی ادعا داشته باشی . مطمئنم ملت ایران و بطور خاص دانشجویان و فرهنگیان و جامعه روشنفکر ایران چه در داخل و یا خارج از ایران مثل همیشه به جفنگ ؛ یاوه گوئی های رجوی داعشی اهمیتی نخواهند داد حتا درون خانه و اطاقهای خود بعنوان حمیات از فرقه رجوی داعشی یک دقیقه هم به حالت اعتراض نخواهند ایستاد چه برسد به اینکه بخواهند به پیروی از اطلاعیه های رجوی داعشی یک هفته اعتراض کنند .

مطمئن ملت ایران ؛ بطور خاص قشر دانشجو ؛ روشنفکر ایرانی هیچ وقت وطن فروشی ؛ خیانت ؛ جنایت ؛ خود فروشی رجوی داعشی به سرویسهای اطلاعاتی مثل موساد ؛ شیوخ مرتجع عرب فراموش نکرده و نخواهند کرد .

حتما دانشجویان به رجوی داعشی خواهند گفت : صنار بده آش … به همین خیال باش .

پاریس : محمد رزاقی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=4556

نوشته های مشابه

07دسامبر
فیلم «سرهنگ ثریا» زاویه دید جدیدی را فراروی مخاطب می‌گشاید
04دسامبر
آمریکا با ایجاد بهشت امن برای رهبران تروریست فرقه رجوی، ریاکاری می‌کند
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به گزارش سالانه تروریسم وزارت خارجه آمریکا

آمریکا با ایجاد بهشت امن برای رهبران تروریست فرقه رجوی، ریاکاری می‌کند