• امروز : شنبه - ۵ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 24 February - 2024

فرقه رجوی برای کم کردن فشار خانواده روبه جعل آورده است!

  • کد خبر : 4506
  • 01 دسامبر 2015 - 23:41

فرقه رجوی برای کم کردن فشار خانواده روبه جعل آورده است!

دریکی از سایت های فرقه رجوی نامه باصطلاح ۴۰۰ خانواده لیبرتی نشین خارج کشور؟! خطاب به ارگان های بین المللی منتشر شده است!
 سوال این است که اگر سازمان درخارجه ۴۰۰ خانواده دارد که جمعا میتوانند ۱۶۰۰ نفر را شامل باشد، چگونه  درهمایش ها ومیتینگ ها وگربه رقصانی ها،  برای جذب پیاده نظام ، دست به دامن شرکت های توریستی شود ؟!
آقای رجوی درسال ۱۳۷۰ که شما قدرت نمایی می کرد، برای  با شکوه نشان دادن رژه، نتوانست ۴۰۰نفر هوادار وخانواده واعضای شورا را جمع کند واین درحالی بود که با پولهای نفت عراق قدرتی بالاتر ازاین داشتید !
آیا آن۴۰۰ خانواده مورد ادعای شما جزو همانهاست که رجوی درکتابش ذکر خیری؟؟!! ازآنها کرده  وزارتی شان نامیده است؟؟ جواب حتما مثبت است ، چرا که شما استثنایی برای هیچکس قایل نشده وهمه ی درخواست کنندگان ملاقات را باین صفت موصوف کردید!!
الان چطور شده است که به فکر نامه نگاری با نام خانواده درخارجه افتادید؟!  وچرا تا دیروز خانواده اخ بود و امروز ارزش پیدا کرده است؟!
شما آقای رجوی!
چطور باین زودی از یاد بردید که دوکتاب برعلیه همان خانواده ها نوشتید و حالا با صدور اعلامیه با نام آنها، فکر میکنیداین تناقض شما قابل هضم  است؟!!
آیا بهتر نبود برای نبستن زبان ماها که عمری درآن تشکیلات بودیم نام همان خانواده ها را می نوشتید چنانکه انجمن نجات معمولا این کار را میکند؟!
ازاین طرز برخورد شما روشن می شود که همه بیانیه ها ونامه نگاری های شما پوشالی است. چرا که خانواده های فعال سالها برای ملاقات به عراق آمدند ودرجلو درب همان اشرف وامروز درجلو درب لیبرتی به شما التماس کرده وگفتند که ما فقط برای دیدار فرزندان خود آمدیم و کاری به سیاست نداریم اما شما به آنها ملاقات ندادید  وامروزبطرز بیشرمانه ای از نام آنها سواستفاده کنید.
چطورشد  وقتی که لیست مراجعین درمقابل درب کمپ ها واسارت گاه ها به حلقه بگو ش های شما داده شد وشما ازدرستی موضوع آگاه شدید بازهم به دروغ گفتید که  اینها خانواده نیستند بلکه وزارتی هستند ! مشخصاتی که عینا به UN هم داده میشد ؟!
مطمئن باشید که خانواده ها درمقابل این بیانیه دهی بی اساس شما خاموش نخواهند ماند وشما را بعنوان دروغگو، جاعل و مفتری تحت تعیقیب قانونی قرارداده و آبروی نداشته ات را بیشتر خواهند برد!
این نوع بیانیه دادن جعلی، لکه ننگ دیگری بر دامن آغشته به خون، جهل وجنایت شما خواهد بود. چرا که زمانه عوض شده ودیگر نمیتوان بدین راحتی ازکیسه ی دیگران خرج کرد.

سیروس غضنفری
منبع: انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=4506

نوشته های مشابه