• امروز : شنبه - ۳۰ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 July - 2024

واکنش رجوی به تشکیل کمیته پارلمان عراق (+ برای ویزای عراق تماس بگیرید)

  • کد خبر : 4475
  • 29 نوامبر 2015 - 11:15

واکنش رجوی به تشکیل کمیته پارلمان عراق

بنیاد خانواده سحر برای دریافت ویزای عراق همکاری می کند

به دنبال اقدام مجلس نمایندگان عراق برای تشکیل یک کمیته از نمایندگان کمیسیون های حقوق بشر و خارجه جهت دیدار از اردوگاه لیبرتی، بالاخره فرقه رجوی تاب نیاورد و تحت نام “شورای ملی مقاومت” اطلاعیه ای به تاریخ ۲۶ نوامبر صادر نمود که به صورتی کاملا واضح فریبکاری و دغلکاری فرقه ای خود را بر ملا ساخت و با همان ترفندهای کهنه و نخ نمای همیشگی به وارونه جلوه دادن حقایق پرداخت.

در این بیانیه، که در سایت رسمی سازمان مجاهدین خلق تحت عنوان “شوی مضحک سفارت آخوندها و کمیته سرکوب مجاهدان اشرف و بردن مزدوران در پوش خانواده به مجلس عراق-فراخوان برای بازدید هیأتی از وکلا و پارلمانترها از اروپا، آمریکا و کشورهای عربی از لیبرتی” درج گردیده، مطرح شده است که “بیش از ۴۰۰ تن از خانواده های مجاهدان لیبرتی در آمریکا و کشورهای اروپائی . . . به رغم این که بارها به سفارتخانه های عراق در کشورهائی که ساکن آن هستند درخواست ویزا برای دیدار با فرزندانشان را داده اند، دولت عراق از دادن ویزا به آنان خودداری کرده است.”

خانواده های مجاهدین خلق پارلمان عراق

گفتگوی خانواده ها با نماینده مجلس و گزارشگر ویژه پارلمان “نیازی معمار اوغلو

در این اطلاعیه ادعا شده است که تمامی خانواده هائی که تاکنون به اشرف و لیبرتی مراجعه کرده اند همگی کارمندان وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی بوده که به اسم خانواده روانه عراق و لیبرتی شده اند و مأموریت آنان شکنجه روانی فرزندان رجوی است. سپس تمامی حملات به لیبرتی و اشرف تاکنون را هم به فعالیت این خانواده ها ربط داده که اقدامات آنان در عراق از جمله مراجعات اخیر به لیبرتی و مجلس و نخست وزیری عراق هم صرفا برای زمینه سازی حملات بعدی به لیبرتی صورت گرفته است.

در این بیانیه فریبکاری و دغلکاری نوع فرقه ای با مطرح نمودن عناوین و آمارهای جعلی و ساختگی، که از ترفندهای شناخته شده و همیشگی فرقه رجوی است و تاکنون مدرکی برای اثبات آنان ارائه نگردیده، نیز به وضوح مشاهده میشود.

خانواده های مجاهدین خلق پارلمان عراق

دیدار خانواده ها با نمایندگان مجلس عراق

در گذشته خانواده های بسیاری از کشورهای آمریکائی و اروپائی با اخذ ویزا به پادگان اشرف مراجعه کرده و خواهان دیدار با عزیزان خود شده اند که اخبار و اطلاعات آنان در همین سایت سحر مفصلا درج گردیده است اما فرقه رجوی نه تنها با خواسته آنها مخالفت کرده بلکه آنان را آماج توهین ها و تهمت ها و حتی سنگ و آهن پاره قرار داده است.

در دستگاه فرقه ای، خانواده دشمن اصلی و از یاران شیطان تلقی شده و افراد می بایست از آن برحذر باشند چرا که به زنده شدن عواطف انسانی انجامیده و اثرات مغزشوئی را از بین میبرد. رجوی و خانواده طی این سالیان درست تمثیل جن و بسم الله بوده اند که رجوی همیشه وحشت و ترس خود را از خانواده ها مطرح کرده و با انواع ترفند ها خانواده ها را تخطئه نموده است.

کمپ اشرف خانواده ها بدنبال فرزندان

دختری که از کانادا برای دیدار با خواهرش به مقابل پادگان اشرف آمده بود

بنیاد خانواده سحر به تمامی خانواده هائی که در آمریکا واروپا مایل به سفر به عراق برای دیدار با عزیزان خود دراردوگاه لیبرتی هستند اعلام میدارد که حاضر به انجام هرگونه همکاری و دادن تأییدیه برای اخذ ویزای عراق میباشد. خانواده ها می توانند در این خصوص با بنیاد ارتباط برقرار نموده و مشخصات درخواست ویزای خود را اعلام نمایند تا در این زمینه اقدامات لازم صورت گیرد.

بنیاد خانواده سحر   بغداد – ۲۸ نوامبر ۲۰۱۵

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=4475