• امروز : جمعه - ۳۱ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Friday - 19 April - 2024
پروین حسین‌نیا یکی از راویان مستند «کودکان اشرف»

پدر و مادرم را از من گرفتید

  • کد خبر : 44685
  • 24 فوریه 2024 - 18:48

پروین حسین نیا یکی از راویان مستند «کودکان اشرف» گفت: فرقه رجوی پدر و مادرم را از من گرفت و الان یک پدر مریض روانی در استرالیا و مادری وحشت زده در آلبانی دارم.

به گزارش فراق، این کودک سرباز سابق اشرف که اکنون در کشور سوئد بازیگر تئاتر هست در یادداشتی در فیس بوک خود درباره بازتاب اکران این مستند خطاب به فرقه رجوی نوشت:

« من به خاطر این مستند بسیار سپاسگزارم. ما چهار تن از بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ کودک هستیم که مستقیما تحت تاثیر قرار گرفتند. می خواهم همه را تشویق کنم که فیلم را تماشا کنند. چه مخالف باشی، چه موافق باشی، چه هیچ نظر سیاسی نداشته باشی.

من شرکت کردم چون حقیقت باید آشکار می شد.

چون پدر و مادرم را از من گرفتید و سال به سال قول دادید که برمی‌گردیم ولی الان من یک پدر مریض روانی در استرالیا و مادری وحشت زده در آلبانی دارم.

چون متوجه نشدید که آیا خانواده‌های هوادار مجاهدین که ما را به سرپرستی می گرفتند، شرایطشان مناسب است یا نه. در این مدت آنها به زور و اجبار ملزم به نگه داشتن ما شدند اگر چه بسیاری از آنها حتی نمی‌خواستند بچه دار شوند.
چون در نوجوانی دوباره بعضی از دوستان‌مان را از ما گرفتید.

چون شما هیچ وقت گوش نمی‌کنید.

چون بعد از اینکه ما را گذاشتید، به ما نگاه هم نکردید و وقتی که اداره اجتماعی ما را جابجا کرد، شما با زبان‌بازی‌های خود خدمات اجتماعی را مجبور کردید که دوباره ما را در خانواده‌های هوادار خود قرار دهید، درحالی که به نفع ما نبود. همه چیز به نفع شما بود.

چون خیلی از بچه‌ها امروز شرایط خیلی بدی دارند و هنوز هم احساس وحشتناکی دارند.

چون شما یک بار هم به خودتان نگاه نکردید. حتی یک ایراد کوچک را هم نمی‌توانید قبول کنید.

تعداد ما خیلی بیش از این است. همه ما که نمی‌توانیم همدست حکومت ایران باشیم. میتوانیم؟ هر انتقادی که از شما می‌کنیم بدون شک ریشه در همین دارد.

شما برای سالیان زندگی بسیاری از ما را نادیده گرفتید و این نه تنها بحث برانگیز بلکه دردآور است و من اگر بیش از حد به این حقیقت فکر کنم که مادر زیستی‌ام را از من گرفتید و بیش از سی سال تحت حکمرانی خود نگه داشتنید، تقریبا دیوانه می‌شوم. چه زندگی‌ای از سر گذراندیم! شما همه چیزمان را گرفتید. هیچ چیز قابل مقایسه با فقدان مادر تنی نیست.»

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=44685