• امروز : جمعه - ۳۱ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Friday - 19 April - 2024

فشار مضاعف پلیس آلبانی در ورودی مقر «اشرف۳» /  اعضا باید سیمکارت‌های شرکت وان را غیرفعال کنند / خروج از مقر همراه فرمانده امکان‌پذیر است

  • کد خبر : 44657
  • 21 فوریه 2024 - 11:45

استقرار پلیس آلبانی در مقابل «اشرف ۳» و بازرسی لوازم همراه، فشار زیادی روی فرقه رجوی آورده است.

به گزارش فراق، از داخل مقر فرقه رجوی این اطلاعات رسیده که خروج از مقر تنها به صورت گروهی و با همان ون همیشگی و حضور یک اف‌.جی(فرمانده یکان) ممکن است.

بخش فنی هم برای کادرهای خود نشست توجیهی گذاشته است که نفرات باید سیمکارتهای شرکت وان را غیرفعال و تحویل بدهند چون تمام اطلاعات وان هک شده است و نگران هستند که نشت شدید اطلاعات از همان طریق انجام می‌شود.

گروه هکری موسوم به «عدالت میهن» (هوملند جاستیس) دی ماه سال جاری در کانال تلگرام خود اعلام کرد که با حمله به یک شرکت مخابراتی در آلبانی بیش از دو پتا بایت (۲هزار ترابایت) از داده‌های شبکه مخابراتی و شبکه‌های داخلی تمامی شرکت‌های مرتبط را حذف کرده و بزودی داده‌های مهمی را منتشر خواهد کرد.

هکرهای «عدالت میهن» به شرکت تلفن «وان آلبانی»، شرکت هواپیمایی «ایر آلبانی» و سایت پارلمان حمله کرده و آن را هک کردند که در نتیجه پارلمان آلبانی چند روز فعالیت خود را متوقف کرد.

در این اقدام، فرودگاه ریناس پایتخت آلبانی و تمامی سرورهای ورود و خروج از مرزهای آلبانی با نام سرورهای تایمز که یکی از حیاتی ترین سرورهای آلبانی است توسط گروه هکری هوملند جاستیس هک شد و ماموران فرودگاه با خودکار اسامی افرادی که به آلبانی وارد یا خارج می شدند را می‌نوشتند.

این گروه همچنین در پیامی که مشخصا مربوط به میزبانی این کشور از فرقه تروریستی رجوی بوده است اعلام کرده که «نادیده گرفتن هشدارهای بشردوستانه ما، حجت را برای سیاستمداران فاسد شما تمام کرد. اما گول نخورید این تا زمانی که کشور را از وجود تروریست ها پاکسازی کنیم ادامه خواهد داشت.»

برخی از خبرگزاری‌های آلبانی ادعا کرده‌اند که ۵ پتابایت (۵هزار ترابایت) از اطلاعات شرکت وان آلبانی به سرقت رفته است که عملا این شرکت باید اعلام ورشکستگی کند و این هزینه‌ها را نتیجه میزبانی از رجوی نامیده‌اند.

شرکت وان آلبانی جزو شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی ویژه و اختصاصی به فرقه رجوی در مقر اشرف ۳ می‌باشد و حالا سرکرده های فرقه رجوی شدید نگران لو رفتن ارتباطات خود هستند.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=44657