• امروز : شنبه - ۵ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 24 February - 2024
مدیر عامل انجمن نجات به جداشده‌های فرقه رجوی در آلبانی

شما در عمل ثابت کردید که توانمند هستید

  • کد خبر : 43191
  • 04 دسامبر 2023 - 12:09

مدیر عامل انجمن نجات در پیامی به جداشده‌های فرقه رجوی در آلبانی گفت: «رفقای عزیز، شما در عمل ثابت کردید که توانمند هستید و می‌توانید کارهای بزرگ انجام دهید.»

به گزارش فراق، ابراهیم خدابنده به پاس قدردانی از برگزاری موفق «گردهمایی انجمن نجات آلبانی»، که در تاریخ یکشنبه ۵ آذر ۱۴۰۲ (۲۶ نوامبر ۲۰۲۳) در تیرانا برگزار شد، در پیامی خطاب به اعضا و مسئولین انجمن نجات در آلبانی نوشت:

با درود به همکاران و دوستان عزیز در انجمن نجات آلبانی

از جانب خانواده های چشم انتظار و از جانب اعضا و مسئولین انجمن نجات در استان ها موظفم از زحمات فوق العاده ای که متحمل شدید تا با رفع تمام موانع پیش رو، یک گردهمایی آبرومند در شأن خانواده ها و انجمن نجات برگزار کنید صمیمانه قدردانی و تشکر نمایم.

سال گذشته تابستان و پائیز بدی داشتیم. در صبح پنجشنبه ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۱ (۱۴ ژوئیه ۲۰۲۲)، مقر انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی و اماکن مسکونی اعضا، مورد تفتیش نیروهای پلیس تیرانا و اسپاک با حکم قضایی قرار گرفت و ۱۱ نفر از اعضا، یک روز تمام در بازداشت و بازجویی به سر بردند و وسایل ارتباطی و پول های آنان نیز ضبط گردید. البته هیچ مورد غیرقانونی در بازرسی ها و بازجویی ها به دست نیامد. رسانه های آلبانی آن زمان فضای بسیار منفی از جداشدگان سازمان مجاهدین خلق ارائه داده و جو عمومی همه جا علیه شما دوستان بود.

در روز سه شنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۱ (۸ نوامبر ۲۰۲۲)، شش تن از اعضای این انجمن که مورد سوء ظن اسپاک قرار داشتند به اردوگاه پناهندگان غیرقانونی در کارچ منتقل گردیدند که شرایط نامعلومی برای آینده انجمن در پیش رو بود. از مقامات آلبانیایی تا رسانه ها و از انجمن های حقوق بشری تا ارگان های بین المللی همگی در مقابل ما قرار گرفته بودند.

اما شما رفقای غیرتمند از پا ننشستید و با همت والای خود و اتحاد و فداکاری موانع را کنار زدید و توانستید افراد به ظاهر خودی اما در عمل بی خودی را کنار بگذارید و روی پای خودتان بایستید و توانستید اعتماد برخی مقامات مسئول در دولت آلبانی را علی رغم تمامی توطئه ها و جوسازی های فرقه رجوی جلب نمایید و از نو شروع کنید.

به یاد داریم که اراجیف فرقه رجوی علیه شما در تلویزیون های مطرح آلبانی منعکس می شد و حرف شما تنها در یکی دو سایت نه چندان شناخته شده طرح می گردید. اما حالا بعد از گذشت یک سال، این شما هستید که در تلویزیون های مطرح آلبانی دیده و شنیده می شوید و این سازمان مجاهدین خلق است که علیه شما در سایت های بی اعتبار به عقده گشایی می پردازد.

بر اساس مدارک رسیده، تلویزیون ویژن پلاس (ویزیون پلوس) که یکی از پر بیننده ترین شبکه های سراسری آلبانی است سه بار در بخش اخبار خود به این گردهمایی پوشش داد. همچنین کانال ۷ سیمای سراسری آلبانی ۷ Kanali Shtate نیز سه بار در گزارشات خبری خود آن را منعکس نمود. تلویزیون های ATV و کانال یک تیرانا ۱ Tirana TV و پوبلی آلب Publialb و ACTV و کریستال تی وی Kristal tv هم گردهمایی را گزارش نمودند.

همچنین جا دارد علاوه بر اعضای محترم شورای اجرایی و ایرانیان که در این گردهمایی به شکلی فوق العاده ظاهر شدند، از تلاش های شهروندان آلبانیایی عضو انجمن نجات آلبانی، به طور ویژه تشکر نمایم که دوشادوش ایرانیان جداشده از فرقه رجوی بسیاری از غیرممکن ها را در عمل ممکن ساختند و حقا نشان دادند که انگیزه های والایی دارند.

رفقای عزیز، شما در عمل ثابت کردید که توانمند هستید و می توانید کارهای بزرگ انجام دهید. این واقعیت قطعاً توقعات خانواده ها از شما را بالاتر می برد. ما همچنان در جهت رسیدن به خواسته های حقوق بشری خانواده ها تلاش خواهیم کرد و هیچ مانعی را بر سر راه خود به رسمیت نمی شناسیم. رمز موفقیت ما این بود که باور کردیم و ایمان آوردیم که می توانیم و امکان پذیر است، پس توانستیم و امکان پذیر شد. موفق و مؤید باشید.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=43191