• امروز : شنبه - ۵ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 24 February - 2024
واکنش رجوی‌ها در آستانه برگزاری دادگاه سران این فرقه در ایران

به وقت محاکمه

  • کد خبر : 43179
  • 03 دسامبر 2023 - 13:59

شما رجوی ها خوب می دانید که در هیچ دادگاهی پیروز میدان نخواهید بود، چرا که انبوهی از شاکیان و مستندات قانونی، مدام در تعقیب شما هستند و در اولین مصاف قانونی، پرونده شما را برای همیشه خواهند بست. برای همین هم مثل جن و بسم ا… از دادگاه و قانون در هراسی شگرف هستید.

به گزارش فراق، محمدرضا مبین، عضو نجات یافته از فرقه رجوی در  یادداشتی نوشت: سایت‌های زنجیره‌ای فرقه رجوی روز گذشته با انتشار خبر معاون حقوقی رئیس جمهور در خصوص اعلام زمان دادگاه سران فرقه در ایران، حسابی برآشفته شدند.

در ادامه این خبر هم طبق معمول جنازه سخنگوی مجاهدین خلق (مسعود رجوی) را از قبر بیرون کشیده و شروع به لجن پراکنی کردند که مسبوق به سابقه است.

چرا سران مجاهدین خلق، این قدر از دادگاه و قانون و عدالت در هراس هستند و در فرافکنی و لجن پراکنی سر از پا نمی شناسند؟

مگر در ۲۱ آذر قرار است چه اتفاق وحشتناکی بیافتد؟ چرا از زمانی که موعد شروع این دادگاه اعلام شده است، مرتبا در رسانه های این سازما ، سران و مزدوران رجوی یکی پس از دیگری به صحنه آمده و به سوز و گداز و فحاشی و جفتک زدن مبادرت می کنند؟

مگر نه این است که به قول خودتان از قانون و عدالت و دادگاه استقبال می کنید و می‌گویید آن را که حساب پاک است، از محاسبه چه باک است؟ سازمان پرافتخار مجاهدین! که کم و کاستی نداشته است، تاریخی سراسر افتخار، استقلال، سربلندی، دمکراسی، حقوق برابر، جامعه بی طبقه توحیدی، برابری حقوق زن و مرد، برابری قومیت ها، طرح ۱۰ ماده ای برای ایران فردا، حاکمیت مردم، جدائی دین از دولت و… تا به حال هم از دماغ یکی از نیروهایتان نگذاشتید خون بیاید! نه زندان انفرادی داشتید و نه ضداطلاعات و شکنجه و …

من به جای شما باشم به جای فحاشی و گلوله پرانی و تف پرانی، اعلام می کردم از چنین دادگاهی استقبال می‌کنیم و یک نماینده تحت الحفظ ارگانی بین المللی، به این دادگاه می‌فرستادم تا از سوابق مشعشع و درخشان شما، دفاع کند و برای جهانیان ثابت کند که سازمان مجاهدین از قانون و اجرای آن در همه جا استقبال می کند! لااقل این طوری وجهه شما هم کمی مقبولیت پیدا می کرد و می توانستید عده ای را مجددا خام کنید.

ما که زیاد به دادگاه و قانون در مورد شما، دلمان خوش نیست و فایده ای از این نوع دادگاهها تا کنون ندیدیم، فقط آمدیم و درد دلهایمان را گفتیم و رفتیم، اما این واکنش های هیستریک شما، ما را هم ترغیب کرده که دادگاه ۲۱ آذر را دنبال کنیم، تا علت داد و فریادهای شما را بیشتر و بهتر بفهمیم، به نظر ما، شما را باید در میدان و رو در رو، با فشارهای اجتماعی و سیاسی شکست داد، همچنان که در اشرف و در عراق، خانواده ها شما را رسوا کردند و عراقی ها هم شما را گلوله باران کردند و در نهایت شما از عراق اخراج شدید. زور هیچ دادگاهی در عراق هم به شما نرسید، چون ذاتا قانون گریز هستید، شما از عراق با زور دگنگ و فشار مردم عراق و با کاتالیزوری به نام خانواده ها، مجبور به ترک اشرف و آنجا شدید. شما هم خوب می دانید که در هیچ دادگاهی پیروز میدان نخواهید بود، چرا که انبوهی از شاکیان و مستندات قانونی، مدام در تعقیب شما هستند و در اولین مصاف قانونی، پرونده شما را برای همیشه خواهند بست. برای همین هم مثل جن و بسم ا… از دادگاه و قانون در هراسی شگرف هستید.

من جای شما بودم، لااقل برای ژست های بیرونی هم که شده، از واکنش های هیستریک در مقابل اخباری چون دادگاه ۲۱ آذر خودداری کرده و حداقل خود را بی تفاوت نشان می دادم، تا افکار عمومی را ترغیب نکند که چنین دادگاههایی را دنبال کنند و از جنایات شما بیشتر مطلع شوند. خود نیز پیشاپیش از چنین دادگاهی می خواهم که در کنار موضوعات کلی در مورد جنایات این فرقه، به حقوق پایمال شده جداشدگان از این سازمان هم رسیدگی کنید تا بلکه ذره ای از انبوه مشکلات آنان نیز کاسته گردد.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=43179