• امروز : شنبه - ۵ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 24 February - 2024

آشکار شدن ماهیت واقعی فرقه رجوی برای دولت و مردم آلبانی

  • کد خبر : 43125
  • 30 نوامبر 2023 - 12:10

در گذشته نه چندان دور، فرقه تروریستی رجوی با لابی‌گری تلاش داشت تا در صدر اخبار شبکه های تلویزیونی آلبانی قرار گیرد ولی با پشت سر گذاشتن نقطه عطف ۳۰ خرداد سال جاری و واقعه مهم آن ماهیت واقعی فرقه برای دولت و مردم آلبانی آشکار شده است.

به گزارش فراق، صمد اسکندری از زنجان در یادداشتی به بهانه برگزاری گردهمایی موفق انجمن نجات در آلبانی نوشت: روز یکشنبه ۵ آذر ۱۴۰۲ برابر انجمن نجات آلبانی به همت اعضای پر تلاش آن گردهمایی بزرگی در یکی از پر رفت آمد ترین پارکهای این کشور برگزار کرد. تلویزیون ویژن پلاس که یکی از پر بیننده ترین شبکه های آلبانی است، به صورت زنده این برنامه را تحت پوشش خبری خود قرار داد و در دو نوبت این خبر را بازتاب داد.

در مجموع این برنامه سه انعکاس تلویزیونی مهم سراسری داشت که در نوع خودش بی نظیر و چشم نواز بود. تلاشهای بی نظیر اعضای انجمن نجات به ویژه سرفراز رحیمی و همسر محترمشان اریسا رحیمی که موفق شدند با پخش مستند و فراهم نمودن این گردهمایی موجب آگاهی بخشی مردم آلبانی شوند ستودنی است.

باید اذعان داشت در گذشته نه چندان دور فرقه تروریستی مجاهدین با لابی گری و شانتاژ تلاش داشت تا در صدر اخبار شبکه های تلویزیونی آلبانی قرار گیرد ولی با پشت سر گذاشتن نقطه عطف ۳۰ خرداد سال جاری و واقعه مهم آن ماهیت واقعی فرقه برای دولت و مردم آلبانی آشکار گردیده و این روزها شاهد یک واقعیت اجتناب ناپذیر هستیم که به همت والای اعضای انجمن نجات آلبانی که با مایه گذاری حداکثری برای تحقق آرمان های حقوق بشری زحمت می کشند دیدگاه ها به مراتب تغییر یافته و امروزه انجمن نجات آلبانی بر خلاف فرقه منحوس مجاهدین خلق، جایگاه ویژه ای در آن کشور پیدا کرده است.

انجمن نجات استان زنجان این پیروزی و دستورد مهم استراتژیک را به تک تک اعضای خوب انجمن نجات آلبانی و همچنین به خانواده های چشم انتظار و جامعه ایرانیان مقیم در کشور آلبانی تبریک عرض می کند.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=43125