• امروز : شنبه - ۳۰ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 July - 2024

قیمت خون ؛ جان ؛ عمر اعضاء نگون بخت چند ؟

  • کد خبر : 4242
  • 04 نوامبر 2015 - 14:00

قیمت خون ؛ جان ؛ عمر اعضاء نگون بخت چند ؟

هنوز خون پیکرهای اعضاء نگون بخت فرقه رجوی جنایت کار، از رو زمین خشک نشده؛ شیاد خانه رجوی طی اطلاعیه ای مدعی شد در حمله موشکی روز پنجشنبه به کمپ اسارتگاه فرقه رجوی در عراق بیش از ۱۰ ملیون دلار خسارت وارد شده است .!!!

در اطلاعیه شیاد خانه رجوی جنایتکار آمده است :

میزان خسارتهای ناشی از حمله موشکی شب گذشته در لیبرتی که برخی از عکس های آن ضمیمه است، حدود ۱۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شود. از جمله ۱۳۱ بنگال به‌ طور کامل منهدم و ۲۲۶ بنگال غیرقابل استفاده شده است. ۱۰سالن نیز کاملاً منهدم و یا غیرقابل استفاده شده است. ۲۷۵ کولر نیز منهدم شده است.

رجوی جنایتکار با دهان پر چنان از ۱۰ ملیون دلار خسارت صحبت می کند که گوئی با شرکای جنایتکارش صبح تا شب بیل و کلنگ زده و کمپ لیبرتی را درست کرده و حالا مدعی و طلب خسارت میکند .

اطلاعیه شیاد خانه رجوی جنایتکار و جیره خوارانش کاملا گویاست که با خون، جان و عمر اعضاء نگون بخت برای نیات پلید خود مثل همیشه تجارت می کند .

هنوز اجساد خونین اعضاء نگون بخت بر روی زمین مانده اما مریم قجر به همراه شوهر سابق درویلای اور سوراواز نشسته اند طرح و نقشه می ریزند تا ببینند از خون این اعضاء کشته شده چقدر می توانند به حسابهای بانکی خود بریزند .!

مریم قجر برای گرفتن ۱۰ میلیون دلار خسارت فوراً حساب و کتاب کرده وآمار اعلام نموده اما هنوز آمار دقیق خسارات جانی که جمع آوری آن بسیار ساده تراز خسارت مادی هست را اعلان نکرده ؛ و مشخص نکرده که چند نفر مجروح و اسامی آنها چیست؟

چند روزی از این حادثه می گذرد اما رجوی جنایتکار از اعلام اسامی ۲ کشته که مدعی بود صورت هایشان متلاشی شده و قابل شناسائی نیست چیزی نمی گوید ! اما در بین خرابه ها می تواند کولر سوخته را پیدا کنند و آمار بدهند .

مطمئنم در همان شب حادثه بارها سران فرقه از اعضاء نگون بخت آمار گرفته اند ولی چه اتفاقی افتاده که سران فرقه از بردن نام آن ۲ کشته خود داری می کنند ؟!!! خدا می داند!

مریم قجر در ویلای اوور سوراواز پاریس به همراه شوهر زاپاس خود در امن وامان نشسته و به جای اینکه خواهان انتقال اعضاء نگون بخت به خارج از عراق شود دنبال پر کردن حسابهای بانکی خود از بابت خون، جان و عمر اعضا، دفتر دستک خسارت باز کرده تا به خیال ابلهانه اش بتواند از سازمان ملل و مجامع بین المللی به اسم خسارت به اموال کمپ لیبرتی دلارهای خونین دریافت کند تا در اروپا به عیاشی ؛ سور چرانی با جولیانی ؛ بولتون؛ کندی ؛ طارق الهاشمی و گینگریچ و یک مشت نماینده سابق ؛ کاندید سابق حیوان صفت که به جزء شکم و زیر شکم به چیز دیگری فکر نمی کنند … بپردازد .

مریم قجر در ویلای اوور سوراواز در یک مراسم با شیادی به تمام معنا می گوید :

آن شب، در تمام لحظه‌ها، به فکر شما و با شما بودم. در کنار سنگرها، بالای سر شهیدان، یا موقع مرهم گذاشتن بر زخم ‏مجروحان، ‏با صورتهای خونین، مشتهای گره ‌کرده و دستهایی را که به نشانه پیروزی بالا می‌بردید، دیدم و البته هرکس که دید غرق غرور و افتخار شد.

باید به مریم قجر گفت : با این گفتارهای شیادانه نمی توانی به فرار و خیانت نکبت بارتان سر پوش بگذارید شما اعضاء نگون بخت در بیابانهای عراق زیر مهیب ترین بمباران تاریخ رها کرده به همراه ۲۰۰ نفر از عراق قبل اینکه ترقه ای در شود در ویلاهای اوور سوراواز پاریس کنگر خورده لنگر انداخته به عیش و نوش و دم خوری با جنایتکاران جنگی مثل فیلیپس ؛ مارتین ؛ بولتون ؛ و … مشغول هستید ادعای بودن در کنار اعضاء نگون بخت از طرف شما و رجوی جنایتکار دیگر سران فراری فرقه مفت گران است .

شما فعلا به اروپا گردی با دلارهای خونین مشغول باشید ؛ به نروژ ؛ بلژیک و … به اسم مبارزه ولی برای تعطیلات و خوش گذرانی با نماینده گان سابق و فعلی ادامه بدهید .

شما زیاد به خودتان فشار نیارید اینقدر که فکرهای سخت و سنگین می کنید ممکن پوتاکس صورتتان خراب شود و یا بخیه های عمل زیبائی صورتتان باز شود انوقت نمی توانید پیش جولیانی ؛ گینگریچ ؛ بولتون و … خنده های انچنانی از خود در بکنید .

اف بر شما ؛ ننگ بر شما ؛ لعنت خدا و خلق خدا بر شما که با خون ؛ جان ؛ عمر یک عده نگون بخت تجارت می کنید .

قیمت بنگال ؛ کولر ؛ سالن و … را ۱۰ ملیون دلار اعلام کردید .

قیمت دلهای نگران مادران پیر چشم گریان ؛ پدران پیر چشم انتظار ؛ خانواده های اعضاء نگون بخت چند ؟

راستی قیمت خون ؛ جان ؛ عمر اعضا نگون بخت چند ؟ !

پاریس : محمد رزاقی

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=4242