• امروز : چهارشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 6 December - 2023
جمع‌آوری سیاهی لشکر در مقابل محل برگزاری سخنرانی رئیسی در سازمان ملل توسط فرقه رجوی

شیوه جدید رجوی‌ها برای جذب جوانان و اتباع بیگانه

  • کد خبر : 41949
  • 19 سپتامبر 2023 - 13:18

رجوی های شیوه جدیدی را برای جذب نیرو و سیاهی لشکر در تجمعات خود برگزیده اند. آنها با سو استفاده از جاذبه های جنسی برای جذب جوانان و اتباع بیگانه، دختران و زنان زیبا و آرایش کرده را در با هدف عشوه گری و صحبت به ورودی کمپ پناهندگان مرد می فرستند تا بتوانند مردان را جذب کنند.

به گزارش فراق، فشارهای اخیر دولت آلبانی بر منافقین، این گروهک را با چالش های بزرگی مواجه کرده است.

ممنوعیت تردد اعضا به سایر کشورها، ترس از ارتباط گیری عناصر با دستگاه امنیتی ایران در فضای مجازی برای جدایی از فرقه و ورود به ایران با پذیرش شرط تشکیل پرونده قضایی و همچنین نگرانی بابت تکرار فرار اعضای این تشکیلات از کمپ اشرف ۳ مانند ماجرای بیجار رحیمی، باعث شده تا رجوی ها در برگزاری تجمعات خود در کشورهای دیگر، با چالش کمبود نیرو مواجه شوند.

شیوه فرقه تروریستی رجوی برای برگزاری تجمعات

به نوشته فارس، فرقه تروریستی رجوی برای برگزاری تجمعات خود یک شیوه مرسوم داشته و آن وعده های مالی وغذا و گردش رایگان در شهر و .. بود اما درحال حاضر با توجه به چالش های پیش رو و نگرانی هایی که به آن اشاره گردید، این شیوه دیگر جوابگوی نیاز آنها نیست.

به همین علت آنها شیوه جدیدی را برای جذب نیرو و سیاهی لشکر در تجمعات خود برگزیده اند. آنها با سو استفاده از جاذبه های جنسی برای جذب جوانان و اتباع بیگانه برای حضور در برنامه های خود، دختران و زنان زیبا و آرایش کرده را در با هدف عشوه گری و صحبت به ورودی کمپ پناهندگان مرد می فرستند تا بتوانند مردان را جذب کنند. از سوی دیگر پسران و مردانی جوان و به اصطلاح خوش تیپ را برای حضور در کمپ زنان مامور کرده اند.

از طرفی با توجه به نقد مقامات اروپایی مبنی بر کهولت سن اعضای فرقه، آنان با شیوه سوء استفاده جنسی از جوانان به دنبال نشان دادن این مطلب هستند که فرقه آنان جوانگرا بوده و شرکت کنندگان در برنامه های آنان دختر و پسران جوان و به روز هستند تا از این طریق بر چهره فرتوت فرقه خود روکش بگذارند آنها از همین شیوه و شگرد برای تجمع در بلژیک استفاده کردند.

جذب سیاهی لشکری برای برگزاری تجمع 

جالب اینکه رجوی ها قرار است از این روش در تجمع علیه آیت الله رئیسی مقابل سازمان ملل بهره گیرند.

شب دوشنبه رئیس جمهوری کشورمان برای شرکت و سخنرانی در مراسم سالانه سازمان ملل عازم آمریکا شد. رجوی ها همچون گذشته بنا دارند تا در مقابل سازمان ملل در زمان حضور رئیسی تجمعی را علیه وی و ایران برگزار کنند. اما از آنجایی که آنها با مشکل نفر مواجه هستند با سو استفاده از موضوعات جنسی قرار است سیاهی لشکری برای تجمع خود فراهم نمایند و به طور قطع با فضاسازی رسانه ای جماعت شکل گرفته را که در حقیقت به دلیل تمایلات جنسی و شهوت رانی گرد هم آمده اند به نام هواداران سازمانی خود و مخالفین جمهوری اسلامی ایران معرفی کنند.

چالش برگزاری تجمع تنها یکی از مشکلات پیشروی رجوی‌ها است. در طی ماه های اخیر به دلیل شرایط نامناسب فرقه رجوی در آلبانی و نارضایتی اعضاء، سرکردگان فرقه با چالش درگیری و درخواست جدایی اعضای خود مواجه شده اند.

ترس فرقه از جدایی اعضا و بالا گرفتن درگیری ها به حدی شده است که طبق گزارشات ارسالی، سرکردگان فرقه رجوی با هدف سرگرم کردن نیروها و جلوگیری از مساله دار شدن عناصر محصور به دلیل بیکاری از نیروها برای ساخت و ساز اشرف ۳ استفاده می کنند. روشی قدیمی که در زمان حضور در عراق هم از کلیه نیروها را در جا به جایی مصالح، نظافت و .. استفاده می کردند.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=41949

نوشته های مشابه

03دسامبر
به وقت محاکمه
واکنش رجوی‌ها در آستانه برگزاری دادگاه سران این فرقه در ایران

به وقت محاکمه