• امروز : سه شنبه - ۱۱ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Tuesday - 3 October - 2023
وَمَكَرُواْ وَ مَكَرَٱللَّهُ وَٱللَّهُ خَيرُٱلمكِرِين

«جعفر سهیلیان» عنصر به هلاکت رسیده در «اشرف ۳» کیست؟

  • کد خبر : 41909
  • 17 سپتامبر 2023 - 10:54

یکی از سرپل ها و عوامل آموزش ساخت لانچر و بمب های دست ساز در فرقه تروریستی رجوی حین آموزش ساخت بمب به دو تن از دانشجویان به هلاکت رسید.

به گزارش فراق، سایت رسمی فرقه تروریستی رجوی نیز مرگ یکی از عناصر خود به نام جعفر سهیلیان به دلیل وقوع سانحه حین کار در تاسیسات مقر اشرف ۳ را تأیید کرده است.

سیمای فرقه رجوی درحالی این مرگ را بر اثر سانحه کاری اعلام کرده که اخبار به دست آمده از منابع خبری در این فرقه نشان از آن دارد که سهیلیان حین تولید کلیپ آموزش ساخت لانچر وبمب دست ساز محدود برای مرتبطین خود در ایران، دچار سانحه شده و به هلاکت رسید.

با توجه به آسیب های وارده به جسد جعفر سهیلیان، فرقه نتوانسته مانند موارد قبل علت مرگ را طبیعی جلوه دهد و اقدام به سناریو سازی مرگ سانحه ای نموده اند.

اما جعفر سهیلیان عنصر به هلاکت رسیده فرقه کیست؟

سهیلیان از جمله افرادی بود که در سال ۱۳۶۰ حین فرار از خانه های تیمی توسط کمیته انقلاب اسلامی شناسایی گردید و بعد از درگیری از ناحیه پاشنه پا آسیب دیده و بازداشت می شود. وی در زندان به صورت کتبی از سازمان مجاهدین اعلام برائت می کند و با رأفت نظام آزاد می شود اما پس از آزادی به عراق فرار کرده و مجدد به فرقه رجوی می پیوندد.

 وی در عملیات هایی همچون فروغ جاویدان هم حضور فعال داشته است.

نکته مهم در خصوص فرد مذکور این است که سهیلیان یکی از سرپل ها و عوامل آموزش ساخت لانچر و بمب های دست ساز به دو تن از دانشجویانی بوده است که به دلیل همکاری با فرقه رجوی دستیگر شدند و برای آنان پرونده قضایی تشکیل شد.

می گویند چوب خدا صدا ندارد یعنی همین. «یهود مکر و خدعه نمودند با خدا و خدا هم با آنها مکر کرد و خدا بهتر از هرکس مى تواند مکر نماید آل عمران/۵۴»

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=41909