• امروز : سه شنبه - ۱۱ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Tuesday - 3 October - 2023
قیام خانواده‌های عضو انجمن نجات علیه فرقه رجوی

فردین علی اکبری: دولت آلبانی امکان ملاقات با برادرم را فراهم کند / پدر و مادرم پس از ۲۲ سال چشم انتظاری درگذشتند + فیلم

  • کد خبر : 40640
  • 16 جولای 2023 - 13:48

برادر یک عضو گرفتار شده در فرقه رجوی از دولت آلبانی خواست که امکان ملاقات خانواده‌ها با عزیزانشان را فراهم کند.

به گزارش فراق، فردین علی اکبری برادر حمید علی اکبری از اعضای گرفتار شده در فرقه رجوی اظهارداشت: حمید ۳۶ سال پیش در جنگ ایران و عراق، ابتدا اسیر بعثی ها و سپس اسیر فرقه رجوی شده است.

وی گفت: من در این سال ها در جستجوی حال و وضعیت برادرم یک لحظه هم از پا ننشسته و همراه با دیگر اعضای خانواده، تلاش های زیادی را برای آزادی آنها انجام داده ایم که از جمله آنها تجمع مقابل سفارت ترکیه در تهران به منظور تشکر از دولت آلبانی و امضاء بیانیه پایانی بود.

وی در خصوص اسارت برادرش و تلاش های خود برای آزادی وی تصریح کرد: پدر و مادرم ۲۲ سال پیش از شدت غصه و گریه در فراق برادرم از دنیا رفتند، چند سال است که در برنامه های متعددی که انجمن نجات ترتیب می دهد شرکت می کنم و اخیرا هم شنیدیم که دولت آلبانی با فرقه رجوی درگیر شده؛ این خبر یک نقطه امید برای دیدار دوباره با عزیزانمان در قلب های ما ایجاد کرد.

علی اکبری افزود: همه خانواده هایی که سالهاست در انتظار عزیزانشان سوخته و ساخته اند، از دولت آلبانی تقاضا دارند که امکان ملاقات و گفت‌وگو با عزیزان در اسارت را برای ما فراهم کنند.

وی در پایان با اشاره به امیدواری خود برای دیدار مجدد با برادرش، خطاب به او خاطرنشان کرد: برادرم برگرد؛ دل ما برای تو بسیار تنگ شده است.

گفتنی است، تجمعی با حضور خانواده‌های اعضای گرفتار شده در فرقه رجوی به منظور قدردانی از دولت و دستگاه‌ قضایی کشور آلبانی به واسطه کنترل فرقه مزبور، روز جمعه نهم تیرماه در مقابل سفارت ترکیه به عنوان حافظ منافع آلبانی برگزار شد.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=40640

نوشته های مشابه

27آگوست
نوای فراق
15آگوست
سرکرده‌های فرقه رجوی باید در دادگاه جواب پس دهند
پیام حسین ثابت رستمی برادر یکی از اسیران فرقه رجوی به دادگاه ایران

سرکرده‌های فرقه رجوی باید در دادگاه جواب پس دهند