• امروز : چهارشنبه - ۱۲ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 4 October - 2023

اسناد جدید از همکاری فرقه خیانت پیشه رجوی با داعشی های تروریست + فیلم

  • کد خبر : 39846
  • 08 ژوئن 2023 - 10:52

پس از گذشت شش سال از حمله تروریستی داعش به مجلس شورای اسلامی، برای اولین بار، جزئیات جدیدی از ابعاد این ماجرا منتشر شده است که از همکاری فرقه خیانت پیشه رجوی با داعشی‌های تروریست خبر می‌دهد.

به گزارش فراق، بر اساس اطلاعات منتشر شده پیش از این حمله تروریستی در ۱۷ خرداد سال ۹۶، فرقه رجوب از طریق جاسوسی، نقشه‌های ورود و خروج ساختمان‌های مجلس را بدست آورده و در اختیار داعش قرار داده و همچنین طراحی عملیات تروریستی را بر عهده داشته است.

عوامل فرقه رجوی اطلاعات مربوط به ساختمان‌ها و مسیرهای ورود و خروج به مجلس را از طریق ارتباط با یکی از کارکنان مجلس به دست آورده و برای اجرای عملیات در اختیار داعش قرار دادند.

فرد مرتبط با فرقه، از همراهان یکی از نمایندگان مجلس بوده که از طریق فضای مجازی با این فرقه تروریستی مرتبط شده و اطلاعات طبقه بندی شده را در اختیار آنها قرار داده بود.

وی که هم اکنون در بازداشت دستگاه‌های امنیتی قرار دارد، در اعترافاتش گفته که نقشه کامل مجلس را در اختیار سرپل منافقین قرار داده است.

مدت کوتاهی بعد از ارائه نقشه راه‌های ورود و خروج مجلس و اطلاعات مربوط به سطح حفاظت و تعداد محافظین هر درب، عملیات تروریستی داعش در مجلس انجام گرفت که منجر به شهادت و مجروحیت ۲۲ تن از هموطنان شد.

اعترافات این عنصر مرتبط با فرقه در مورد ارائه اطلاعات ساختمان‌های مجلس به زودی برای عموم منتشر خواهد شد.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://feraghnews.ir/?p=39846